Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Watchmen

Zaczęty przez Maxie Zeus, 08 Marzec 2008, 07:53:44

B2Ka

Dosyć ciekawa sprawa, zresztą zobaczcie sami ;). Ciekawe czy to jakiś błąd czy jednak doczekamy się tej wersji bo jeśli tak to jednak chyba zobaczą moje pieniądze :P.

Gieferg

Dwupłytówka jak na razie jest zapowiedziana, ale -to nie jest Director's Cut tylko wersja kinowa (czyli wg mnie ta lepsza).
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

B2Ka

Niestety masz racje Gieferg, to będzie kinówka :P. Ale i tak kupię wydanie dwupłytowe bo będzie w steelbooku, bo będą dodatki i ma ładniejszą okładkę niż zwykła.

Gieferg

Ponoć steelbook Watchmen ma wyglądać tak:

http://img10.imageshack.us/img10/3859/dvdwatchmencollector.jpg

I'm not impressed.

Liczyłem na coś ładniejszego. Będe się musiał zastanowić czy nie wziąc jednopłytówki i poczekać na pięciopłytówke która pewnie kiedyś dotrze do Europy...
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

naz_

Mi się podoba, ale bardziej pasowałby mi tam sam Smiley :)
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Gieferg

Kupiłem steelbooka w Punkcie 44 za 59,90, dotarł wczoraj.


Co do samego filmu - oczywiście jak w ałej Europie jest to wersja kinowa czyli ta leposza wg mnie, no i po czwartym seansie nadal uważam że to zdecydowanie najlepszy obok Batmanów Nolana film superhero jaki nakręcono.

Co do dodatków:

Na pierwszej płycie jest 15 minutowy dokument Technologie famtastycznego świata. Na drugiej 27 minutowy dokument o komiksie, kolejny mniej więcej tej samej długości dokument "Prawdziwi superbohaterowie, prawdziwi strażnicy", dalej dzienniki video (ok 10 krótkich filmików, obejrzałem z nich na razie jeden, trwał 3,5 minuty, podejrzewam że całości bedzie z pół godziny), teledysk i 3-minutowy filmik z viralovej kampanii reklamowej, czyli w sumie materiału raczej poniżej 2 godzin, a powyżej półtora.

Steelbook mimo że niebyt mi się podobał na zdjęciach to jednak jak się go ma w ręku robi duzo lepsze wrażenie.

Jeszcze fotki:

http://images42.fotosik.pl/105/73f7ab7e441c470c.jpg
http://images45.fotosik.pl/194/cb65204321d85a13.jpg

W każdym razie jeśli w Europie pojawi się wydanie 5-płytowe to również kupię, niekoniecznie polskie (na które niespecjalnie licze, Imperial i tak mnie zaskoczył tym, że wydał tę dwupłytówkę jak nalezy) w bo wystarczy mi polskie tłumaczenie w kinowej wersji filmu.

Jeszcze słówko o lektorze dla tych, których to interesuje - po ostatnich przypadkach dawania do filmów kiepskich lektorów (QoS miało tragicznego, wcześniej The Dark Knight niewiele lepszego) tym razem jest dobry lektor (nie sprawdziłem kto dokładnie, ale jeden z tych lepszych), z tym, że tłumaczenie jakie czyta dośc znacznie odbiega od tego, które jest w napisach - np zamiast Komedianta jest Błazen.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

isild87

Ja jeszem zachwycona tym filmem i jak na razie nic mu zarzucic nie moge - gra aktorska,muzyka,dilaogi,efekty specjalne - cud i miodek  ;D
A edycja dvd w porzadku (ja mam edycje kupiona w Niemczech)
Swoja droga,ciekawe jak by wygladal Batman w wizji pana Snydera...

kelen

CytatSwoja droga,ciekawe jak by wygladal Batman w wizji pana Snydera...
Batman spadajacy z budynku w dol w 9999999999999minut. Slow motioooooooon.

(A)nonim

;D

W jednym z odcinków South Parku dobrze sparodiowali styl Snydera.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Huntersky

Metalbox Watchmen kosztuje w Media... 115 zł.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

isild87

Powiem szczerze - nie  mialabym nic preciwko gdyby to Snydera dali na rezysera Batmana wtedy zamiast Nolana - filmy ma niezwykle wyraziste i mocne,i tez nie tak do konca realne,a bardziej utrzymane w tym komiksowym klimacie

Crane

Cytat: Huntersky w 28 Wrzesień  2009, 17:44:36Metalbox Watchmen kosztuje w Media... 115 zł.
Że co? To chyba jakaś pomyłka, u mnie jest za 69,90.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Huntersky

Też tak myślałem, ale wszystkie egzemplarze miały w miejscu ceny liczbę 115 (lub coś koło tego)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Gieferg

CytatMetalbox Watchmen kosztuje w Media... 115 zł.

115 zeta w dzisiejszych czasach za 2DVD nawet w metalu to jakiś absurd. To musiała być pomyłka. Taka cena to by pasowała najwyżej na Blu (a i tak za wysoka zważwyszy że polskie wydanie Blu jest wykastrowane z dodatków).
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

batek_88

Oglądałem ten film jakiś czas temu i powiem szczerze, że tak mnie zafascynował że mi się przysneło. Nic mnie nie urzekło w tym filmie, może dla tego że nie jestem fanem Watchmen. Podejrzewam, że nawet gdybym był to bym się tylko rozczarował, a tak mam spokojną duszę. Dla mnie film słaby 4,5/10