Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w 3cim Batmanie?

Zaczęty przez Firm, 19 Sierpień 2008, 00:36:26

batek_88

Ten twój pomysl troche mi zalatuje BF

Maxie Zeus

Pamietam.. oglądalem kiedyś odcinek ''W-11'' w którym jakiś psychopata porywal i mordowal w mieście mlode dziewczyny (blondynki).. Odcinek mial wyd?wiek bardzo realistyczny.. Od razy zdalem sobie sprawe, ze Mad Hatter to postac, która ma ogroomny potencjal. Potrzeba tylko dobrego rezysera, który umialby przedstawic jego rozterki i problemy psychiczne. Dobrze wiemy, kto móglby sprostac temu zadaniu.. ;)

Leon Kennedy

CytatCzemu Scarecrow sie nie pojawi? Ma idealnie otwartą role.

Moim zdaniem to Nolan wlaśnie zamknąl mu tą droge do nastepnej cześci... Strach siedzi w Arkham i myśle, ze dlugo tam zabawi. A po drugie to wątpie aby Nolan wpychal go do kazdej cześci ;), nawet na piec minut.

CytatMoze Riddler, Bane i Deadshot, którzy bedą niszczyc Gotham i zaatakują Batcave? I Riddler dowiedzialby sie jako jedyny o Alter-Ego Batmana...

Znowu Zagadka mialby sie dowiedziec o podwójnej tozsamości Gacka? Boze drogi zachowaj nas w swojej opiece i nie dopuś do tego ;). Co do tej trójki co ją wymienileś... Za duzo ich!! Riddler zasluguje na solowy wystep, a nie mówiac juz o Zgubie. Jeśl idzie o Deadshota to idealnie pasuje jako tzw poboczny przeciwnik.

Hydro

A chcielibyście jakiś specjalny kostium dla Riddlera? Bo po dluzszym przemyśleniu uznalem, ze nie dal bym mu zadnego wdzianka.
It's a funny world we live in.

Maxie Zeus

Najwyzej zielony garnitur... Nic oprócz tego.

Firm

Zielony garnitur i jakiś plaszcz typu starsi ludzie aby nie byl zbyt podobny do Jokera. No i niech na rekach sobie pisze.

Mr.G

Ja go widze przede wszystkim jako informatyka. Niech ma duze okulary i roztrzepane wlosy. Pisanie sobie notatek na rekach to bardzo dobry pomysl.
Móglby miec swój szcześliwy, zloty dlugopis, który mialby na górze zielony znak zapytania... Coś w tym stylu.

MJ

Ja bym mu dal zielony garniak, melonik niekoniecznie zielony i laske ze znakiem zapytania.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Maxie Zeus

Niee.. z melonika niestety nalezaloby zrezygnowac, aby zachowac realizm filmu i postaci. 8)
To tak samo, jakby dac Pingwinowi cylinder (który wyszedl z mody na początku XX wieku) ;)

Maxie Zeus

CytatBruce nie morze juz liczyc na pomoc Luciusa Foxa,z powodu tego ze zniszczyl na zyczenie Batmana,laboratorium
Tez chyba nie zrozumialeś tej sceny w TDK..

CytatZ braku wyboru Maroni i Falcone pracują dla niego
Taa.. tyle, ze Falcone'owi odbilo po klasycznym spotkaniu z doktorkiem Crane'm, a Maroni prawdopodobnie ist kaputt ;)

Philips V38

Cytat
Tez chyba nie zrozumialeś tej sceny w TDK..

Wiele osób nie zrozumialo tej sceny....klania sie oglądanie filmu ze zrozumieniem...ale jak by nie patrzec  nie nalezy ona do najlatwiejszych w interpretacji...chociaz Firm wytlumaczyl ją w oczywisty i prosty  sposób  ;)
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

codic

Wczoraj bylem na 2gim seansie... zrozumialem go juz za pierwszym, tym razem patrzylem na niego pod kątem dopatrywania sie którą z postaci ujrzymy w filmie. 8)

Na pewno ujrzymy Luciusa, po zniszczeniu sonaru kontynuuje prace.
Scarecrow moim zdaniem nie odegra zadnej roli w 3-ce. Wraca do paki.
Joker.. i tu pojawia sie problem, z pewnością mial wystapic w czesci nr 3, ale po smierci Ledgera sam nie wiem co o tym myslec.
Co do Two-Face.. na pewno nie zyje..
Przeciwnicy, hm. Fajnie byloby ujrzec Riddlera/Czlowieka Zagadke i Bane'a. ;D ::)

Mysle ze Nolan stworzy kolejne genialne dzielo. zaczalbym sie martwic co dalej.. ??? czesc 4? czy jak w przypadku piratow z karaibow - zamknieta trylogia.. ale co potem? serial tv ? sorka ze zszedlem z tematu, ale bardziej interesuje mnie co bedzie po 3, niz sama 3  :P ;)
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

MJ

Jeszcze 3 czesci nie ma wiec nie ma co sie nad tym zastanawiac bo 3 moze nawet nie wyjśc jak Nolanowi sie nie zechce. Prawde mówiąc to Nolan przewidując ze 3 cześc nie bedzie lepsza niz 2 moze chciec odejśc w chwale i zostawic to komu innemu.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Maxie Zeus

Cytatsorka ze zszedlem z tematu, ale bardziej interesuje mnie co bedzie po 3, niz sama 3
To ja ci powiem, co bedzie !! Ano.. na krześle rezyserskim zasiedzie jakiś rezyser kolo 60, z dośc dlugimi wlosami, i przedstawi nam swoją psychologiczną wizje Gotham... na przykladzie Mr. Freeze'a, Poison Ivy i Bane'a !! ;D
Jego interpretacja bedzie odlotowa, niczym furmula Michael'a Schummacher'a ;D ;D

MJ

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Max nie mów takich rzeczy bo jeszcze okaze sie ze jesteś czarnowidzem.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...