Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Rado

Styczniowe zakupy.

Guano:



Komplet Batman Chronicles, Halloween od Muchy, Riddler, Detective no 27 (Elseworld) i #27 numer Det. Comics.

Inne:



Hulk, Rork, Blankets, Wybryki Xinophixeroxa.

HUDY

Rado tos na grubo poleciał z tymi gackami ;] ile to Cie kosztowało ?

Rado

Tak ogólnie za wszystkie Batmany ze zdjęcia? Trzysta sześćdziesiąt bez kosztów wysyłki.

Funky

Do mojej malutkiej bat-kolekcji (dwa t-shirty z Jokerem :P) dołączyło DVD "Batman Begins Premium Collection". Tym bardziej się cieszę bo mam całą trylogię Nolana :) ("TDK" wydanie Premium Collection i "TDKR" wydanie dwypłytowe). Jeszcze tylko brakuje mi pierwszego Batmana Burtona i na tym koniec filmów. Trzeba będzie w końcu wziąść się za komiksy wydane w Polsce (nie ma rady i trza będzie sprzedać nerę bo ceny są bardzo przyzwoite... :-X)

@Rado - Ten komiks z Riddlerem o czym opowiada i jak sam Edward jest tam przedstawiony? (bardziej jako psychopata czy tylko trochę skrzywiony przestępca?)

Rado

Funky, wstrzymaj się jeszcze trochę. Będzie niedługo recenzja na stronce. Bardziej jako skrzywiony przestępca, ale taki mocno skrzywiony.

Kujaw

DVD po 5 zł za sztukę, JLA w HC i rarytasik w postaci team-upu Batmana, Hellboya i Starmana.


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

MR.JACK

Witajcie :) Jak tylko dowiedzia?em si? na fan-page'u o DC Comics Kolekcja Figur Szachowych, to od razu sprawdzi?em wi?kszo?? kiosków w centrum ?odzi. Niestety, nigdzie nie dosta?em. ?odzianie z forum, a co z Wami, mo?ecie poda? kiosk, gdzie dostali?cie swojego pionka? :D

xPerfectStylex

Witam. Jako że jestem nowy na forum i to mój pierwszy post, wiec postanowiłem ze ten dział będzie odpowiedni  ;) Oto moja skromna kolekcja:








It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

kelen

xPerfectStylex, skromna, ale konkretna :)

U mnie zbiorcze zdjęcie nabytków na Pyrkonie, w tym dwa batmanowe tytuły:



A w "Batman INC" rysunek Camerona Stewarta


Juby


kelen


KAcpi

#971







W sumie preferuję gadżety :)

Juby

Niby w święta Wielkanocne nie dostaje się prezentów, ale ja dostałem.



Po tylu latach w końcu mam ostatnią z trzech część B/S.

MR.JACK

Cześć. Zbiera ktoś na forum modele od Hot Wheels związane z Batmanem, i nie tylko? :) Ja tak, i od 2011 uskuteczniam poszukiwania. Wiem, że teraz w marketach jest w sprzedaży nowa kolekcja. Widziałem Tumblera w wersji "cywilnej", ale miał niedopracowaną maskę, a reszta też nie porywała. Zdecydowałem się na pojazd Westa z lat 60. Wygląda obłędnie, choć zbędne są dodatkowe wykończenia, w postaci białych pasów, i jeszcze paru detali.


A to moje pozostałe modele:


Na koniec pytanie. Widział ktoś pojazd Keatona? Bardzo chcę go dostać, ale póki co nieskutecznie :(

Siepacz

Gdzie i w jakiej cenie udało Ci się nabyć model z serialu z Adamem Westem? Poluje na takie cacko od jakiegoś czasu :)