Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: The Long Halloween (2021)

Zaczęty przez LelekPL, 24 Sierpień 2020, 12:24:23

Juby

Dwóm Twarzom i tu brakuje włosów. Tylko trochę grzywki i u góry mu zostały siwe. Ogólnie Dent/Two-Face jest dość wiernie przeniesiony z kart komiksu, a najbardziej Sophia Falcone.

newtime

Orientuje sie może ktos czy gdziekolwiek są dostępne napisy do chociaż pierwszej częśći? ;D Bo na oficjalną polską dystrybucje chyba nie ma co liczyć jak na razie

LelekPL

Całość wypada podobnie jak adaptacja TDKReturns czy Year one, czyli wszystko fajnie... ale już to widziałem. Animacja jest słaba według mnie (znowu moje rozpieszczenie What If pewnie ma tutaj znaczenie), ale historii nie zepsuli.
Czego nie ma to niestety napięcia, jeśli czytało sie komiks, bo wielu różnic tu się nie znajdzie (a jedna główna zmiana wypada na minus)

Film ma też dziwne tempo. Poszczególne sceny są zbyt długie i potrafią nudzić, natomiast sam film ma zbyt szybkie tempo, bo jest zbyt wiele przeskoków w czasie, które nie bardzo łączą się z tym co było wcześniej.

Sama historia jest dobra, bo bazuje na znakomitym komiksie, i uważam, że aktorzy spisali się na plus. Podobała mi się obsada. Może to nie był najlepszy Bruce, ale wypada ok, na pewno lepiej niż McKenzie w Year One... ale nie tak dobrze jak Weller w TDKR. Baker po raz kolejny robi świetną imitację Hamilla... ale chyba wolę go jako Bruce'a. Duhamel bardzo dobry jako Dent, reszta była poprawna.

Aaa, no i świetny Calendar Man.