Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Flash (2023) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem

Zaczęty przez Juby, 27 Sierpień 2020, 09:17:02

Juby


Leon Kennedy

I bardzo dobrze. Dziwnie by było gdyby go wycieli. Coś mi się o uszy obiło, że występ Keatona jest niby zagrożony czy coś... Ktoś coś wie na ten temat???

Juby

Michael w ostatnim wywiadzie powiedział, że jeszcze nie czytał finalnego draftu, więc nie wie jak to będzie, i że z powodu covid siedzi na swojej farmie czekając jak rozwijać się będzie sytuacja z epidemią w UK, bo jest w takiej grupie wiekowej, że nie chce się zarazić w trakcie zdjęć. Moim zdaniem to taka marketingowa zagrywka "będę w filmie, a może mnie nie będzie", a nie gadanie na serio. Inaczej Warner nie publikowałby oficjalnych grafik z Batmanem i Flashem, muszą mieć już podpisany kontrakt.

Juby

Niestety, tak bardzo się myliłem. :( Michael Keaton oficjalnie zrezygnował z powrotu do roli Batmana w kinowym filmie o Flashu! Jako powód podaje się konflikt harmonogramów, ale variety dodaje, że nieoficjalnie mówi się o tym, że aktorowi nie spodobał się ostatni draft scenariusza oraz perspektywa wyjazdu do Wielkiej Brytanii na 5 miesięcy. :-\ W obecnej sytuacji wydaje mi się, że rozpoczęcie zdjęć planowane na koniec miesiąca i premiera w 2022 stanęły pod wielkim znakiem zapytania.

https://variety.com/2021/film/news/the-flash-movie-without-michael-keaton-unfortunately//

Leon Kennedy

Fuck!!!!! Mam ochotę komuś przywalić za ten cholerny news. Jestem tak po ludzku wkurwiony na wszystkich i nikogo zarazem. I jeszcze ten biedny Flash... Dajcie mu już w końcu ten film!!!!!!!!!

Leon Kennedy

#35
Oż Ty jeden!!! Przecież dziś prima aprilis... Masz szczęście 😋 A ja głupi w link nie kliknąłem, dopiero teraz 😄

Juby



Wybacz Leon, nie mogłem się powstrzymać (oczywisty fake news na 1 kwietnia). :) Na innym forum odwaliłem jeszcze lepszy prank, nacięło się aż 12 userów. ;D

Q

Powrót Keatona do roli Batmana, oznacza, też powrót batmobila z filmów Burtona - https://batman-on-film.com/13325/the-keatonmobile-returns/

Oficjalnie nic nie potwierdzono, ale taki obrót spraw wydaje się dość oczywisty.

 Picture Vehicles Ltd. specjalizująca się w budowie pojazdów na potrzeby filmów (w tym "The Batman") i TV zasugerowała w mediach społecznościowych powrót legendarnego batmobila.

Sama produkcja ma już wkrótce wystartować i m.in. na jej potrzeby  Andy Muschietti i Barbara Muschietti założyli własną firmę produkcyjną Double Dream.

https://deadline.com/2021/04/andy-muschietti-barbara-muschietti-form-production-company-double-dream-1234735897/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy


Q

Bez obaw agencja Keatona potwierdza jego udział w "The Flash" - https://www.thewrap.com/michael-keaton-confirmed-batman-the-flash/

Teraz przydałby się jakiś oficjalny komunikat WB.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Grace Randolph pisała na swoim twitterze o tym, że dogadali się z Keatonem już przed weekendem, i że teraz pozostaje czekać na oficjalny komunikat. Myślę, że tak należy traktować news z TheWrap, Warner już nie będzie tego powtarzał.

Kompozytorem oficjalnie Benjamin Wallfisch.

Skoro mamy oficjalne logo / tytuł, zmieniam nazwę tematu, bo kwestia się wyjaśniła. Teraz z niecierpliwością czekam na fotkę Michaela z nowym (starym?) kostiumie Nietoperza. :)

HUDY

Michael Keaton w obsadzie Hell Yeach, czekam niecierpliwie.

Gieferg

Liczę na to, że nie zabraknie też jego motywu muzycznego  8)

#BatmanHasOneTheme
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

HUDY

Up
Chętnie bym znów usłyszał 💪 Byle by tylko nie było to tak biednie i niesłyszalnie jak w Lidze od Whedona 😉

Juby

Cytat: HUDY w 22 Kwiecień  2021, 11:23:18Byle by tylko nie było to tak biednie i niesłyszalnie jak w Lidze od Whedona