Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bondy

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 14:44:53

Człwowieknietopeż

Franek- w sprawie Bonda mam identyczne zdanie jak Ty
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

LelekPL

Cytat: franek w 09 Sierpień  2012, 13:16:03
Cipowaty Moore przynajmniej zapisał się w historii kina jako jeden z lepszych Bondów, a Craig ma mieszane opinie jeżeli chodzi o Bonda.

Moore zapisał się w historii jako odtwórca roli Bonda. Czy jeden z lepszych to jest to kwestia tylko i wyłącznie dyskusyjna i zależna od gustów. Nie ma czegoś takiego jak obiektywnie najlepszy Bond czy najgorszy. No i jak widać po moim przykładzie i nie tylko moim na tym forum Moore tak samo jak Craig zbiera "mieszane opinie". Wiem, że jesteś młody, ale musisz się nauczyć, że w kwestii gustu nie ma czegoś takiego jak "przyjętym jest, że...".

Funky

@Juby - Dalton przynajmniej nie miał ust jak dziubek, ;) Craig jakoś tak słada usteczka w stylu "dakfejs" :P A co do "Skyfall" to bardzo czekam na soundtrack z tej produkcji. (bardziej niż na sam film :P) Mam nadzieję że Thomas Newman po przeciętnych ścieżkach Davida Arnolda przywróci blask muzyce Jamesa Bonda. Oby Newman nie zawiódł bo ostatni dobry soundtrack to "The World Is Not Enough". A mam dosyć słuchania starych kawałków Johna Barry`ego czy dwóch pierwszych Bondów Arnolda.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

franek

Ale James ma odjechane koleżanki :D kurde można się gapić całą noc ;D


Show Must Go On!!!

Człwowieknietopeż

Cytat: Funky w 09 Sierpień  2012, 16:49:57
A co do "Skyfall" to bardzo czekam na soundtrack z tej produkcji. (bardziej niż na sam film :P)
Podejrzewam, że OST będzie lepszy iksde
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Juby

Plakaty kompletnie inne od teaserowego, który był dość surowy klimatycznie (te to typowa rozrywka). Ale wyglądają całkiem fajnie, bo photoshop nie wali po oczach, a wszystkie postacie wypadły dobrze. Teraz tylko czekać na jakiś finalny plakat.

franek

Nie chce wyjść na hejtera ale wg mnie Craig na tym plakacie wypadł tak trochę sztywno, jak manekin. Na poprzednim plakacie prezentował się dużo lepiej.


Show Must Go On!!!

Człwowieknietopeż

Craig wypadł jak Quasimodo
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Funky

Craig faktycznie wygląda jak manekin (i to jeszcze lekko przygarbiony). Ale najgorzej jest z Bardemem, przecież zrobili z niego jakiegoś groteskowego blond-homosia ::) Wygląda jak karykatura villaina, a miałem nadzieję że nie będa majstrować przy jego twarzy (jego naturalna uroda jest dość "specyficzna" :P) Francuzeczka wygląda bardzo ładnie ale ma tipsy jak Krysia z Solarium ::) (trochę to odpychające) Najładniej prezentuje się "Eve" najbardziej naturalna. A same plakaty uważam za słabe, nie postarali się.

LelekPL

Bardem jak dla mnie wygląda super. Głównego wroga z QoS w ogóle nie pamiętam, z CR chyba tylko dlatego, że lubię aktora. Natomiast Bardem już wygląda na bardzo zapadającego w pamięć, charakterystycznego wroga, idealnie pasującego do Bonda. Plus jest świetnym aktorem, więc myślę, że będzie mocną stroną filmu.

Johnny Napalm

Cytat
Ale James ma odjechane koleżanki :D kurde można się gapić całą noc ;D
Fakt. ;D
CytatJeżeli chodzi o napoje to jeżeli nie zrezygnują całkowicie z martini to nie będę miał nic przeciwko Heinekenowi.
Ok, ale chyba nie ma wątpliwości jak będzie to pokazane -  nachalnie.
CytatCraig faktycznie wygląda jak manekin (i to jeszcze lekko przygarbiony).
Też od razu miałem skojarzenie z manekinem. Nie no, dawno takiego niebondowego Bonda nie było. Wszyscy poprzednicy mieli jednak brytyjski typ urody. To był wyznacznik. Ten jest z kolei żywcem wyrwany zza Wołgi. No i zupełnie nie potrafi się odnaleźć się w roli agenta/dżentelmena, chociaż przyznaje, że w scenach akcji jest niezły. Jednak co do noszenia przez niego garniturów powiem tyle - w marynarce na pewno Craig się nie urodził.


Post Merge: 17 Sierpień  2012, 18:44:08

Tak powinien wyglądać Bond, nie ma co:
;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Simpson, Homer Simpson :D


Show Must Go On!!!

Człwowieknietopeż

Powinien wyglądać tak:
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

JaRo II

 Zwiastun jest ?wietny. Zapowiada si? bardzo dobry film, mo?e i najlepszy z serii "Daniel Craig". Javier Bardem mo?e by? jednym z ciekawszych przeciwników, z wygl?du bardzo mi si? podoba, te blond w?osy dodaj? mu takiej ma?ej "demoniczno?ci".
Osobi?cie bardzo chcia?bym w nowych Bondach zobaczy? Seana Connery'ego. Bardzo dobry aktor, mój ulubiony James Bond. Szkoda, ?e swoj? karier? zako?czy? na przeci?tnym filmie "Liga niezwyk?ych d?entelmenów". Uwa?am, ?e powinien powróci? do filmów o Bondzie. Stanowi?oby to taki "smaczek" dla fanów. I tu taka moja sugestia:

Zako?czenie filmu "Skyfall" wed?ug mojego pomys?u. Q zosta? zabity, James pokona? swych przeciwników, w?tki s? pozamykane. I oto scena wie?cz?ca film-

- Bond idzie korytarzem z "M". Rozmawiaj?.

M: Musisz jeszcze kogo? pozna?. To starszy cz?owiek, troch? ekscentryczny, b?d? dla niego wyrozumia?y.

Bond delikatnie spojrza? na "M". Weszli do sali, w której s? gad?ety Bonda. W pomieszczeniu kr?ci si? kilku naukowców. Jeden z nich odwrócony jest ty?em do Bonda. "M" zwraca si? do Jamesa.

"M": Szukali?my najlepszego, kogo? kto godnie zast?pi Q. By? najbardziej przekonuj?cy. Id?, poznajcie si?.

James wolno podchodzi do starszego m??czyzny. Ten nadal jest odwrócony ty?em. Krz?ta si?, ustawiaj?c co? na pó?kach. James chwil? mu si? przygl?da.

James: Chcia?em si? przedstawi?, je...

M??czyzna przerywa mu. Mówi, ale nadal stoi ty?em.

M??czyzna: Tak, doskonale wiem kim pan jest. Pan Bond. James Bond.

James z zainteresowaniem spogl?da na naukowca. Ten wolno odwraca si? w jego stron?. Z u?miechem na ustach wyg?asza ostatnie s?owa w tym filmie.

Sean Connery: Ja jestem Q.

Napisy ko?cowe.

To takie moje gdybanie, ale chcia?bym zobaczy? Seana w nowych Bondach. Rola Q by?aby dla niego idealna.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo