Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Oceń okładkę komiksu z Batmanem

Zaczęty przez XIII, 05 Maj 2019, 21:54:26

XIII

Taka  forumowa zabawa. Wybieramy okładkę komiksu następna osoba ją ocenia w skali od 1-10, i wkleja swoją propozycję. może też wtrącić kilka słów na temat okładki przedmówcy.

Moja propozycja

LelekPL

5/10 Taka sobie. Nic ciekawego mi nie mówi, poza tym, że w danym tytule Batman zmierzy się z (prawdopodobnie?) Ra's Al Ghulem. Ładna kreska Lee (nie jestem jego wielkim fanem) i tyle.


XIII

5/10 -niby ładna okładka ale przez ten realizm  kostium  przypomina mi ten z seriali kinowych z lat 1943 i 1949 i przez to mamy efekt parodystyczny

Johnny Napalm

#3
Wracając do propozycji Lelka, to daję tej jubileuszowej okładce 8/10. Kawał porządnej roboty Rossa, jednak nie wniósł on tu zbyt wiele od siebie. Zrekonstruował klasyczną okładkę w swoim stylu. Dlatego nie ma wyższej oceny. Zdecydowanie bardziej wolę okładkę od Norma Breyfogle z numeru 627. Tej daję 9/10:


Ale nie wrzucam jej teraz do ocen, tylko tą:


Okładkę od XIII oceniam na 4/10. Nie ma tu żadnej metafory, ciekawego ujęcia, a sama okładka średnio pasuje do treści komiksu. W historii pojawia się brzytwa!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Chyba nie do końca zrozumiałeś zasad gry. ::) Zbyt skomplikowany ten post.

Twoją okładkę oceniam na 5/10. Ode mnie klasyk


XIII

okładkę oceniam na 7,5 fajny Batman w mroku tylko tło mogłoby być lepiej wykonane

LelekPL

4/10
Znowu, nie jestem wielkim fanem Jima Lee i jak na okładke na 1000 numer Detective Comics to wypada mało epicko. Po prostu wrzucone od tak sobie różne postacie bez ładu i składu.


XIII

4/10  prace Bermejo jakoś  nie robiły na mnie nigdy wrażenia a tutaj choć pomysł był to wykoanie mi się nie podoba

LelekPL

7/10 Proste, kultowe, dobrze dobrane kolory... choć kreska nieco za prosta, jak u dziecka.


XIII

6/10 całość psują ta dzienna aura

Juby

8/10
Bardzo lubię tę okładkę, choć tło trochę bije pustką, a Arnold nie za bardzo do siebie podobny. Ale na okładkę komiksowej adaptacji w sam raz.


XIII


Juby

5/10

Niby klimacik spoko, ale kreska zdecydowanie zbyt przerysowana jak dla mnie (mała główka Batmana, długie uszy), a śnieg sprawia, że całość wypada za mało czytelnie.


XIII


Juby

6/10

Fajny retro styl i ekspresja postaci (Robin), ale nigdy nie byłem i nie jestem fanem okładek z dymkami, na których prezentowana jest główna scena tego odcinka.

To może polecę swoim awatarem. ;)