Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DVD'n'Blu-Ray

Zaczęty przez Huntersky, 27 Wrzesień 2008, 20:20:37

Juby

Z tego co napisałeś Crane, widzę, że nie jest tak źle jak wszyscy mówią. Cieszą mnie sceny w IMAX, a ten 18 odcinkowy dokument - oby każdy odcinek trwał przynajmniej 5 min. Jednak minusem jest tylko 7 tv spotów, bo przepadają w takiej sytuacji najlepsze - 15* i 16**, chyba, że specjalnie nam wybiorą samą śmietankę. ;) Ale je i tak mam na youtube.

* http://pl.youtube.com/watch?v=pR_mCpYhyvw
** http://pl.youtube.com/watch?v=fp0GGOSwCx0

PS: Trochę szkoda tych dwóch dokumentów, które odpadną. :P
Posted on: 02 Październik  2008, 07:23:15

 Tył okładki Blu-Ray bez dodatków Jokera:


Okładka wydania jedno płytowego:


Altair

Nieważna okładka!Ważne są chwile spędzone wraz z rodziną/znajomymi przy tym Nolanowskim arcydziele!

Gieferg

Owszem, okładka również jest ważna, podobnie jak i dodatki itp.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Juby

Muszę powiedzieć, że tył okładki na DVD jest trochę lipny. :P Dent, Gordon i Batman tylko na jednym małym zdjęciu (I na dodatek Gacek jest w starym kostiumie)... Do wszystkich fotek wciśnięty plakat art z Jokerem... trochę mi to nie pasuje. Fajne są za to płomienie, które to wszystko łączy.

Ocelot

Jak dla mnie okładka DVD może być, nic mi w niej nie przeszkadza, chciałbym tylko na froncie Jokera, pier#&$# Batpod ;P
Here...we...go!

Crane

Cytat: BAT MAN w 02 Październik  2008, 16:30:33I na dodatek Gacek jest w starym kostiumie
Bo w nowym kostiumie jest na przodzie.

Chrzanić okładkę, niech Galapagos wyda w metalboksie i będę happy.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

kelen


Gieferg

8 grudnia? Great! Myślałem że będzie późnij, no ale wiadomo że trzeba przed świętami jak najwięcej sprzedać :)

CytatChrzanić okładkę, niech Galapagos wyda w metalboksie i będę happy

W sumie również dla mnie metalbox liczy się bardziej niż to który plakat wyląduje na okładce.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Mihcim

Ja bede musial czekac do 9 grudnia
Kurcze musze wracac do Polski xD

Juby

Powiem tak, jakiekolwiek będzie menu przy TDK, to tego nie pobije:
http://pl.youtube.com/watch?v=CiSY6Fkl7zE  :o

Mihcim

Hehe mam irona na dvd hehe
mi sie podoba te menu ale mysle ze oni wymysla cos fajnego xD

Juby

Nie sądzę. Do tej pory menu u Batmanów nie było najwyższych lotów. :P

Mihcim

a ja dalej mysle ze Nolan zrobi cos fajnego z TDK menu
Zobaczcie sobie na menu Transformersow tez jest zarabiste

Maxie Zeus

Tyle, ze Nolan prawdopodobnie będzie miał g** do powiedzenia w tej kwestii.. Inni ludzie będą za to odpowiedzialni.

Mihcim

Jakby Rezyser mial swobode 100% To filmy rezysera takiego jak Nolan bylyby Najleprze.
Ale jak sie jest Uwe Bolem hehe to nawet jak masz wlasna firme i jestes rezyserem...To film bedzie kiepski bo jestes Uwe Bolem.Zaloze sie ze niedlugo Uwe nakreci Mario. A co do Niebieskiego Raja to sam juz nie wiem.