Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Highlander

Zaczęty przez m2reily, 17 Czerwiec 2010, 19:25:54

m2reily

Marzeniem byłby nieśmiertelny polski szlachcic, ale niestety. Są nowe wersje filmów, które są dobre nawet lepsze niż poprzednie, ale nie jestem zbyt wielkim fanem rebootowania wszystkiego, a taka widać jest teraz maniera ( sukces Batmana się do tego przyczynił).
Poza tym jeśli film ma opowiadać tą samą historię, to nie widzę za bardzo aktora, który by pasował do roli MacLeoda. Myślę tak samo jak Mr.G, że nowy film powinien być spin offem, z jakimiś nawiązaniami do Connora i Duncana.           
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Kadaver

#31
Ja miałem pomysł, żeby tym razem głównym bohaterem był Ramirez. Tylko kto mógłby  go zagrać? Gerard Butler? James Purefoy? A może Javier Bardem?

Anarky

Cytat: m2reily w 23 Czerwiec  2010, 23:04:35
Marzeniem byłby nieśmiertelny polski szlachcic, ale niestety.

Wybacz wole jednak Szkota

Ja wam pokażę!

LelekPL

Cytat: Kadaver w 24 Czerwiec  2010, 10:28:39
Ja miałem pomysł, żeby tym razem głównym bohaterem był Ramirez. Tylko kto mógłby  go zagrać? Gerard Butler? James Purefoy? A może Javier Bardem?

Pomysł z Ramirezem jest świetny - i można by zrobić z tego prequel zamiast remaku... Zawsze wydawał mi się znacznie ciekawszą postacią od McLeoda (ba wolałbym nawet zobaczyć film o Kurganie, gdzie chociaż jest głównym bohaterem, to nadal pozostaje złoczyńcą, a nie jakimś tam uszlachetnionym antybohaterem), a jego lata p.n.e. zwłaszcza te spędzone na Dalekim Wschodzie byłyby z pewnością epickie. Nie jestem tylko przekonany co do twoich typów castingowych. Bo można patrzeć na to w ten sposób: OPCJA 1 - przez krótki okres czasu mamy młodego aktora, który gra Ramireza przed jego pierwszym Quickeningiem, a potem starszego, w podobnym wieku do Connerego i/lub podobnym do samego Connerego aktora, który zagra już nieśmiertelnego i nie starzejącego się Ramireza. Lub OPCJA 2 - olać wizerunek Connerego z poprzednich filmów i skupić się na postaci, który pomimo nazwiska i nazywania go "Hiszpanem", jest Egipcjaninem - czyli zarówno aktorzy brytyjscy jak i hiszpańscy nie bardzo tu pasują, a wiek aktora nie grałby już żadnej roli ... Jeśli obrać pierwszy kurs to postawił bym na innego słynnego filmowego mentora - Liama Neesona, chociaż to tylko pierwsza myśl, która wpadła mi do głowy teraz. Wybierając drugi kurs mamy znacznie większe pole do popisu, dlatego sam nie wiem... Jeśli ma mieć cechy Egipcjan to może Cliff Curtis, choć jak wiemy po przykładzie chociażby Księcia Persji Hollywood ma bardzo luźny pogląd do ludzkich ras ;)

Roy_v_beck

Ziomale, ale odjazd, dzisiaj o 22:40 na Polsacie leci czwarta część Nieśmiertelnego. Trzeba oglądać. Absolutny hicioro-klasyk!!!

Q

Warto też wspomnieć, że obecnie na Pulsie o 11:30 i 17:30 można oglądać serial "Nieśmiertelny", który doczekał się 6 sezonów, z Duncanem MacLeodem w roli głównego bohatera. Co prawda obecnie emitowana jest druga seria, ale i tak jeśli ktoś nie zna serialu, a oglądał czwartą część "Nieśmiertelnego", to warto zwrócić uwagę na tą produkcje. Co prawda zdarzają się pewne różnice w porównaniu z informacjami z filmów, ale i znajomość serialu pomaga lepiej wszystko zrozumieć z "Highlander: Endgame". Do zalet serialu trzeba też dodać, że mamy oryginalną muzykę zespołu Queen, a w pierwszym odcinek wystąpił Christopher Lambert. Z ciekawostek warto też wspomnieć, że  pierwszym sezonie, którego część kręcono we Francji w swojej pierwszej roli wystąpił późniejsza zdobywczyni Oscara Marion Cotillard.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Kadaver

Serial jest lepszy od sequeli, ale oryginałowi nie dorównuje.

LelekPL

Cytat: Kadaver w 06 Lipiec  2010, 18:52:12
Serial jest lepszy od sequeli, ale oryginałowi nie dorównuje.
Nie wydaje mi się - że jest lepszy od sequeli oczywiście ;)

Anarky

Serial to serial ma swoje gorsze i lepsze momenty, ogólnie niemal każdy odcinek sprowadza się do walki na miecze w którym ktoś traci dosłownie głowę przez Duncan MacLeod. Jakiś wielkim fanem tego serialu nie jestem, ale obejrzeć można.
Ja wam pokażę!

Kadaver

Wg Imdb Ryan Reynolds zrezygnowa? z wyst?pu w remake'u Highlandera.

LelekPL

Ten Highlander był tak samo tworzony jak Terminator 5 czy Kruk. Czyli co kilka miesięcy się słyszy, że już zaczynamy i nic z tego nie wychodzi.