Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

kelen

Proste metody są czasem najlepsze :D

BlackBat

Dokładnie! Ważne, że działa i mogę się cieszyć grą! :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


steve41

Witam
Mam takie pytanie odnośnie tego tytułu.
Otóż niedawno kupiłem ps3 i zamierzam sobie sprawić Arkham Asylum w wydaniu - Game of the Year Edition. Przeglądając Allegro natkałem się na dwie różne wersje okładek tej gry :
http://allegro.pl/batman-arkham-asylum-goty-ps3-nowa-sklep-i3801835940.html
http://allegro.pl/gra-batman-arkham-asylum-game-of-the-year-ps3-i3773009003.html
Czy jest ktoś w stanie powiedzieć czym różnią się te wydania ?

lady_ozzy

Ceną i okładką... A tak poważnie, to niczym.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

steve41

Tak myślałem że może nie mam tam różnicy, ale wolałem spytać. A czy nie jest tak że jedno to wydanie na Amerykę a drugie na Europę ?

lady_ozzy

Chodzi Ci o to, że może nie działać Nie sądzę ale zawsze możesz dopytać sprzedającego. Z tego co się orientuję (również z własnego podwórka) wersji okładki było kilka i różniy si dosłownie szczegółami. A cena... to jest allegro i rozbieżności bywają spore.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

steve41

A czy w obu tych wersjach są okulary 3D ? Wiem że  taki gadżet był dołączany do któregoś wydania.

Leon Kennedy

Grał ktoś w wersję na ps4? Ja zacząłem wczoraj i zauważyłem, że trochę przycina... Na ps3 chyba tego nie było. Dziś pobrał mi się jakiś patch, to może zniknie.

LelekPL

Ja gram na PC jedynie, ale dużo osób w necie narzekało na Return to Arkham. Podobno słaby port na PS4 i XBOX One był.

Leon Kennedy

Przed patchem tak, raczej średni port, ale po dociągnięciu wszystkiego całość śmiga bez zarzutu, brak jakiś ścięć, zwiech itp... Jak ukończę i minie trochę czasu wezmę się za AC i wtedy w pełni ocenię to wydanie.