Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kto w obsadzie "The Batman"?

Zaczęty przez Q, 15 Luty 2019, 00:21:04

Juby

Myślę, że chodziło mu o te oczywiste plotki na temat eks-Bonda. Taka sama sytuacja miała miejsce przed ogłoszeniem castingu do BvS, fani chcieli Daltona, teraz ktoś podsunął pomysł na Brosnana. Może za 10 lat będzie mowa o Craigu! ;D

Leon Kennedy

Oczywiście, że o te plotki mi chodziło, szkoda bo byłby to świetny wybór.

LelekPL

Wiem o kogo Ci chodziło, nabijałem się z Ciebie :P BroSNAN, Leon, BroSNAN ;)

Q

Serkis wydaje się nieszablonowym wyborem. Ciekawe czy to oznacza, że odejdą od wizerunku Alfreda, który ostatnio pojawiał się w filmach i w serialach, czyli mającego sobie coś z twardziela.

Ze względu na inne zobowiązania Serkisa można się spotkać z sugestiami, że rola Alfreda nie będzie zbyt duża. To mogłoby się zgadzać z plotkami, porównującymi relacje Batman-Gordon do Holmesa i Watsona.

Teraz czekamy na potwierdzenie udziału Farrella oraz kolejnych członków obsady, bo jeszcze kilka złoczyńców jest do obsadzenia.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Cytat: LelekPL w 14 Listopad  2019, 20:55:34Wiem o kogo Ci chodziło, nabijałem się z Ciebie :P BroSNAN, Leon, BroSNAN ;)

No fakt 🤣 Tak czy siak Bronson byłby kozakiem w roli lokaja 😋

LelekPL


Leon Kennedy

Wizualnie lepiej pasuje od poprzedniego. Jestem dobrej myśli.

Juby

Eh. Tylu mifijnych bossów w setkach komiksów, serialach animowanych, itd. a oni znowu muszą robić Falcone'a. Serio, Matt? Serio? Nie możesz nazwać tej postaci inaczej? Falcone jest aż tak popularny, że sprzeda się tona jego zabawek? :P

Leon Kennedy

Wątpię, aby obchodziły go jakiekolwiek zabawki ( chodź pewnie robisz sobie z tego żart 😋), i mam nadzieje że tym razem bardziej pokażą te mafijne rodzinki, a nie ograniczając się w sumie do samego Carmina, a właśnie całego półświatka, a no i aktor 💟💟💟

Q

Cytat: Juby w 16 Październik  2019, 11:17:27Pisałem już o tym dwukrotnie, Zoe to świetny wybór na Catwoman, w końcu jakiś fajny casting obok Pattinsona.

Mam nadzieję, że postawią na taki image, bo bardzo pasują jej krótkie włosy

i nawet wygląda jak komiksowa Catwoman!


Zoe na Instagramie zaprezentowała nową fryzurę https://www.instagram.com/p/B5WbGQSJrB4/

Co potwierdza, że Catwoman będzie miała krótkie włosy.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#55
Zoe czyta moje posty na forum BatCave <3 :D

Wygląda idealnie, cieszę się.

Fan-arty, pokazujące jak świetnie Zoe może się prezentować jako Selina (tylko dać jej mocniejszy makijaż oczu).



Q

Kolejny aktor to Peter Sarsgaard. Prywatnie mąż Maggie Gyllenhaal, która zamieściła na Instagramie zdjęcie z podpisem "Half way through a shave...", co część osób interpretuje jako wskazówkę, że Sarsgaard zagra Harveya Denta ale nie zostało to oficjalnie ogłoszone.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)


Leon Kennedy

Gra, gra i jeszcze raz gra  ;) Obsada jest zacna ;D

LelekPL

https://twitter.com/waynesbats/status/1218359712003043328


Colin w nowej stylizacji. Póki co dla mnie osobiście jego udział w tym filmie to największy minus tego filmu. Nie ze względu stylówkę, nie ze względu na jego umiejętności, ale dlatego, że... żona nie lubi tego aktora ;)