Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Oceny filmów o Batmanie

Zaczęty przez Juby, 18 Kwiecień 2008, 14:54:53

Który film fabularny o Batmanie jest najlepszy?

Batman: The Movie
Batman (1989)
Batman Returns
Batman Forever
Batman & Robin
Batman Begins
The Dark Knight
The Dark Knight Rises

Juby

Cytat: Juby w 28 Czerwiec  2009, 19:37:30
...Jutro będę miał jakieś 4 godzinki wolnego czasu, więc chyba podliczę ponownie średnie ocen użytkowników. Wiem, że od ostatniego razu kiedy to robiłem minął werry long time, ale co tam. Tylko proszę mi tu nie wyskoczyć jutro z jakąś nagłą zmianą oceny, nie dodawajcie mi pracy. ;D

Dzięki panowie! :P  ::)

Leon Kennedy

No sorki Juby, ale nosiłem się z tym już od jakiegoś czasu... :P

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 01 Lipiec  2009, 14:13:14
No sorki Juby, ale nosiłem się z tym już od jakiegoś czasu... :P

No dobra Leon, ale zauważ, że dzień przed podliczaniem przeze mnie średnich prosiłem, aby nie zmieniać teraz swoich ocen, albo mogłeś, je właśnie póki nic jeszcze nie zrobiłem, zaktualizować. Spójrz...

Cytat: Leon Kennedy w 29 Czerwiec  2009, 10:58:43
Swój głos oddałem na TDK, ale nie dla tego, że jest najlepszym filmem o poczynaniach Gacka... po prostu zrobiłem sobie małe losowanie ( :P),  w którym brały udział dwie cześci Burtona i dwie Nolana, które ogólnie uważam za te najbardziej rewelacyjne. BF mimo, że dobry jak dla mnie został skreślony z losowania. Reszty nie brałem nawet pod uwagę.

Jeszcze po mojej prośbie wysyłałeś posta, czy zmiana twojej oceny, nie mogła być do tego podłączona. :P

PS: I czemu znowu karcisz Batman Begins Leon :'(

El Cornetto

CytatNo sorki Juby, ale nosiłem się z tym już od jakiegoś czasu...
Weź Juby, przecież to była poważna i emocjonalna decyzja. Uszanuj to.



tak, tak... to ironia :]

Juby


Leon Kennedy

Będę szczery... Nie doczytałem wszystkiego do końca, a tak dokładnie to chodzi właśnie o twoją małą prośbę. Mówiąć wprost... przegapiłem ją. Zdarza się prawda?

CytatI czemu znowu karcisz Batman Begins Leon

Zawsze byłem do tego filmu bardzo pozytywnie nastawiony, ale po prostu mam wrażenie, że tam czegoś brakowało, czułem to samo zaraz po wyjściu z kina i doszedłem do wniosku, że ta ocena, którą wystawiłem wcześniej jest za wysoka... tak sobie myślę, że i ta dziewiątka to ciutkę za wysoko, ale moze już tak zostać ;). Zresztą 9 w skali na 10 to bardzo dobra ocena :D.


Mathes

#336
BATMAN - 5/6 (Klasyka po prostu.)

BATMAN RETURNS - 5+/6 (Równie genialne dzieło, nawet jeszcze lepsze.)

BATMAN FOREVER - 3-/6 (Szkoda gadać.)

BATMAN & ROBIN - 2-/6 (Nie będę się nawet wypowiadał. Zniszczenie wizerunku Batmana.)

BATMAN BEGINS - 5/6 (Fajny film, i ciekawie pokazuje genezę gacka.)

THE DARK KNIGHT - 5/6 (Świetny sequel początku, niesamowita kreacja Ledgera.)


LelekPL

OK, ja też postanowiłem odświeżyć oceny do filmów:
Batman: The Movie - 1/10 (=) / komediowo - 7/10
Batman - 8/10 (+1)
Batman Returns - 7,5/10 (+0,5)
Batman Forever - 4/10 (-1)
Batman & Robin - 2/10 (=)
Batman Begins - 9,5/10 (=)
The Dark Knight - 10/10 (=)

Mathes

Ostatnio zrobiłem sobie małą aktualizacje filmów animowanych, i poniżej zamieszczam swoje oceny. A tak swoją drogą, to ciekawy jestem tego nowego projektu WB, na podstawie wrogów publicznych. (Oczywiście, nie oceniam filmów w kategoriach w jakich oceniłem filmy kinowe.)

BATMAN: MASK OF THE PHANTASM - 6/6

BATMAN & MR. FREEZE: SUBZERO - 5-/6

THE BATMAN/SUPERMAN MOVIE - 4+/6

BATMAN BEYOND RETURN OF THE JOKER - 5/6

BATMAN: MYSTERY OF THE BATWOMAN - 4/6

THE BATMAN VS. DRACULA - 5-/6

BATMAN: GOTHAM KNIGHT - 5-/6 (Po wyliczeniu średni wszystkich części.)

Filmu o lidze sprawiedliwych w realiach II wojny światowej niestety nie widziałem, ale pracuje nad tym. Słyszałem dużo pochlebnych opinii na temat tego filmu, więc jestem ciekawy.


Juby

Cytat: Mathes w 12 Sierpień  2009, 18:52:09
Filmu o lidze sprawiedliwych w realiach II wojny światowej niestety nie widziałem, ale pracuje nad tym. Słyszałem dużo pochlebnych opinii na temat tego filmu, więc jestem ciekawy.

To się toczy w czasie wojny w Korei bodajże w 1959 roku (nie pamiętam bo oglądałem to zaraz po premierze).

A i Mathes mógłbyś w nawiasie dodać jakbyś ocenił filmy w skali 1-10, to by pomogło mi w podliczaniu średniej. :-\

PS: Maska Batman, też jest filmem kinowym.


Mathes

No to sobie kurczę Juby zamień :]

Na przykład - 6/6 = 10/10, 4+/6 = 8+/10, 5/6 = 9/10 itd.

PS: Czy twoja sygnaturka to nie jest czasem wizjer T-800?

Juby

Cytat: Mathes w 12 Sierpień  2009, 20:11:57
No to sobie kurczę Juby zamień :]

Na przykład - 6/6 = 10/10, 4+/6 = 8+/10, 5/6 = 9/10 itd.

Nie lubię się w takie głupoty bawić, dodając sobie roboty, ale już się na ciebie obraziłem, więc... Dam radę. ;D

Cytat: Mathes w 12 Sierpień  2009, 20:11:57
PS: Czy twoja sygnaturka to nie jest czasem wizjer T-800?

Owszem, trafne spostrzeżenie. Mam nadzieje, że pasuje do avataru (możesz nawet ją wcisnąć)?


(A)nonim

CytatNa przykład - 6/6 = 10/10, 4+/6 = 8+/10, 5/6 = 9/10 itd.
Są błędy w przeliczeniach. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mathes

#343
Ok, mam zamiar odświeżyć swoje oceny bat-filmów bo wakacyjnym maratonie. Tym razem w skali 0/10 jak chciał Juby, żeby mi znowu nie marudził ;)

Animowane filmy:

Batman: Mask of the Phantasm - 9/10
Batman & Mr.Freeze: SubZero - 8/10
Batman/Superman: The Movie - 6/10
Batman: Mystery of the Batwoman - 7/10
Batman Beyond: Return of the Joker - 8/10
The Batman vs Dracula - 8/10
Batman Gotham Knight - 8/10

Kinowe filmy:

Batman - 9/10
Batman Returns - 10/10
Batman Forever 4/10
Batman & Robin 2/10
Batman Begins - 9/10
The Dark Knight 9/10

Juby

Oj dziękuje przysięgam, że już nie będę marudził. ;D A i fajny nowy avatar Mathes. ;)