Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Oceny filmów o Batmanie

Zaczęty przez Juby, 18 Kwiecień 2008, 14:54:53

Który film fabularny o Batmanie jest najlepszy?

Batman: The Movie
Batman (1989)
Batman Returns
Batman Forever
Batman & Robin
Batman Begins
The Dark Knight
The Dark Knight Rises

Ralf

#300
Moje oceny filmów animowanych:

Batman: Mask of the Phantasm - + 10/10
Batman & Mr. Freeze Subzero - 5/10
Batman & Superman The World Finest - 7/10
Batman Beyond Return Of The Joker - 8/10
Batman: Mystery of the Batwoman - 4/10
The Batman vs Dracula - 7/10
Justice League The New Frontier - 7/10
Batman: Gotham Knight - 7/10

To przypomnienie ocen z filmów aktorskich:

Batman - 10/10
Batman Returns - 8/10
Batman Forever - 6/10
Batman & Robin - 1/10
Batman Begins - 9/10
The Dark Knight - 10/10

Mr. White

#301
Też sobie ocenie a co mi tam!

Batman Zbawia Świat 8/10
Powrót BatCave 7+/10

(To są dwie wspaniałe komedie które oceniam w zupełnie innej kategorii niż inne filmy zresztą gdybym takie filmy oceniał w takich kategoriach jak Batman Begins czy Batman Returns to było by krucho )

Batman 10/10
Batman Powraca 9+/10

(Klasyki po prostu. Pierwsze "poważne" filmy z Batmanem, nie jest to to samo Gotham i Batman co w komiksie. No ale oprócz niskiego budżetu, i paru przekłamań i nieścisłości to bardzo dobre filmy )

Batman Forever 3-/10
Batman & Robin 2+/10

(Sam nie wiem w jakiej kategorii oceniać te filmy. Ni poważne, ni komedie. Takie to nijakie. Niby familijne filmy dla całej rodziny, tylko że jako sequele Burtona to niezbyt spełniają swoje zadanie. Tu mrok i gotyk zastępuję dużo światła i kiczu. Eee szkoda gadać.

Batman Początek 10/10
Mroczny Rycerz 9+/10

(Dwa dobre filmy, dobry scenariusz, dobre kostiumy, dobra muzyka, wszystko dobre . Pierwsze filmy które dorównują pierwszym Batmanów. "TDK" nie ma pełnej dziesiątki, ze względu na parę nieścisłości. Za to Początek był dla mnie ciut lepszy.)


Juby

Przykro mi, ?e robi? to w takich warunkach na forum (gdzie wsz?dzie zamiast polskich znaków widzimy pytajniki), ale zawiadamiam, ?e uruchomi?em sond?, która ma wyjawi?, który film o Batmanie wed?ug polskich fanów jest najlepszy (obstawiam, ?e b?dzie to BR :P, bo ju? troch? tu siedz? i nam wasze opinie ;)).
Ka?dy mo?e odda? tylko jeden g?os wi?c si? dobrze zastanówcie. I prosz? bez opcji typu - "Mój ulubiony jest pierwszy Batman, ale g?osuje na BR, bo je?eli tego nie zrobi? to przegra on z TDK."
To ma by? wasza subiektywna opinia.

Tak?e powiadamiam, ?e mój post rozpoczynaj?cy w?tek jest modyfikowany. Teraz w nim aktualizuje wszelkie zmiany moich ocen co do Bat-filmów zarówno fabularnych, jak i animowanych, a tytu?y filmów s? odno?nikami prowadz?cymi do moich nowych recenzji na forum BC. Je?li kto? chce si? z nimi zapozna? do zapraszam.  ;D


Mr. White

#303
Długo miałem wątpliwości na jaki film zagłosować. Postanowiłem sobie trochę to uprościć.

Od razu wkluczyłem Batman: The Movie, Batman & Robin, i Batman Forever. No i zostały mi cztery świetne filmy. Batman, Batman Returns, Batman Begins, i The Dark Knight.

Tutaj znowu było trudno. Jednak przemyślałem to i wykluczyłem The Dark Knight i Batman Returns. No i zostały mi Batman Begins i Batman. Po przemyśleniu postanowiłem wybrać film...  Batman!

Mój wybór chyba uzasadnił bym gotyckim klimatem, i chyba swego rodzaju sentymentem do pierwszego Batmana.

Maxie Zeus

Nie rozumiem, Juby, po co wogóle umieszcza? w tej ankiecie takie gówno jak B&R w?ród burtonowskich i nolanowskich tytanów.. Super Robina ju? na Forum nie ma..

Mr. White

#305
Może Juby jest cichym fanem Batmana & Robina . Skoro idziemy już tą drogą to ni sadze aby Batman Zbawia świat (Batman: The Movie) miał jakieś szanse. To jest raczej film komediowy, więc powinien widnieć w innej sondzie razem z całkiem śmiesznym "Powrotem BatCave" (Return of The BatCave).

Juby

Cytat: Maxie Zeus w 26 Czerwiec  2009, 12:41:37
Nie rozumiem, Juby, po co wogóle umieszcza? w tej ankiecie takie gówno jak B&R w?ród burtonowskich i nolanowskich tytanów.. Super Robina ju? na Forum nie ma..

Nie jestem fanem tego filmu jak to okre?li? Mr. White, co zreszt? wida? po mojej ocenie filmu. Ale ka?dy ma swoje zdanie, wiem, ?e Super Robina nie ma ju? na farum, ale mo?e zdarzy si?, ?e przyjdzie kto? kto b?dzie chcia? na ten film zag?osowa?, wi?c daje mu tak? mo?liwo??. A B:TM wstawi?em, bo chcia?em, ?eby w s?dzie znalaz?y si? ju? wszystkie kinowe filmy z batmanem.

Altair

Chwila,chwila Maxie.Jest przeciez Super Robin Jr. ;D

Juby

I'm so sorry. Werry much. Mój brat dzisiaj powiedział mi, że zaraz po zapisaniu przeze mnie sondy (gdy poszedłem do WC), on ocenił jako najlepszy film o Batmanie TDK (bo on tak uważa), odgrywając mi się za coś co wcześniej mu zrobiłem. Gdy się o tym dowiedziałem i wyzwałem go od frajerów, jak na kulturalnego brata przystało, ten debil wszedł cichaczem na forum BC (bo ja jestem cały czas zalogowany) i po znalezieniu takiej funkcji zresetował wyniki sondy "żebym to się nie grzał". Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe, ale musimy zapomnieć o ostatnich dwóch dniach w tym wątku i zacząć głosowanie od nowa. :P Taki incydent już się nie powtórzy, obiecuje to, a ja już sam oceniłem, teraz na poważnie.

PS: Jeszcze raz sorry.  ;)


Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Gieferg

W ankiecie glos oczywiscie na The Dark Knight, innej mozliwosci nie ma.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Mr. White

Jak już wcześniej mówiłem mój głos powędrował do Batmana (1989).

LelekPL

Głos na Mrocznego poszedł naturalnie

Juby

Mój głos poszedł na Batman Begins, bo mimo wszystko ma on mniej rzeczy, do których mógłbym się przyczepić niż TDK. Jutro będę miał jakieś 4 godzinki wolnego czasu, więc chyba podliczę ponownie średnie ocen użytkowników. Wiem, że od ostatniego razu kiedy to robiłem minął werry long time, ale co tam. Tylko proszę mi tu nie wyskoczyć jutro z jakąś nagłą zmianą oceny, nie dodawajcie mi pracy. ;D

El Cornetto

Batman Returns. nie ma innej opcji :]