Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Crash

To mi sie podoba mimo lat i paru niedociagniec, ale kolorowe :P

http://www.fanart-central.net/pic-784733.html

Altair

Dobra, w związku z tym, że dawno nie bawiłem się w nic związanego z Gimpem to postanowiłem skonstruować plakat do The Dark Knight Rises. Wyszło jak wyszło, mam nadzieję, że się będzie Wam podobać. :) Bardzo proszę o opinie...

bezpośredni URL: http://www.voila.pl/113/zznzy/index.php?1

Posted on: 04 Listopad  2010, 22:52:00

 A i wybaczcie za miejscową pikselozę, ale to już wina tego, że tłem był słaby jpg, którego nie chciało mi się zmieniać.

RafBat

  Altair... według mnie, mistrzostwo. Fachowa robota mimo tego tła (zawsze mogło być nieco lepsze, ale nie jest złe). Widać, że często bawisz się w Gimpie i ten program masz już w małym palcu. A tak z innej beczki... wiesz z pewnego źródła, że w filmie wystąpi Hush? ;) ;D

Juby

Altair... a według mnie nie mistrzostwo, tylko takie se. :P Właściwie to zmieniłeś tylko kolor plakatu TDK i zasłoniłeś Jokera przyciemnionym Hushem. Bez urazy, ale nic specjalnego.

RafBat

 Akurat nie miałem przed oczami tego plakatu z TDK, więc dlatego skomentowałem dzieło Altaira w samych superlatywach.
Trochę ułatwiłeś sobie zadanie Altair, ale mimo wszystko nadal podoba mi się twój pomysł na plakat. Chociaż zmieniłbym może logo i sam napis (chodzi o sam krój liter, ale też o rozmiar czcionki-jest mało widoczna). Podtrzymuje to co powiedziałem wcześniej, że uważam ciebie Altair za gimpowego speca, oczekuje więc nowych bardziej dokładnych twoich wersji plakatów promujących ten film. :)

Altair

No to Cię Juby zdziwię, bo Joker nie jest przysłoniony tylko całkowicie usunięty :D Nawet asfalt jest jest dodatkowym zdjęciem (renderem), bo po wymazaniu nóg ledgera nie wyglądał realistycznie :) Czcionka troszkę za mała, do poprawy. A nowy plakat będzie bardzo subtelny. Będzie jedynie sugerował kto będzie nowym villianem, sam nie moge się doczekać końca prac :D

Gooralek

#561
http://1.bp.blogspot.com/_B49rvfQPG60/SKlu_oaj_FI/AAAAAAAAAyQ/r37feLiwQ7E/s400/hush.jpg - proszę Juby, to link do zdjęcia Husha, które zostało wykorzystane w tym plakacie ;)

A to końcowa wersja mojego rysunku, który wcześniej pokazywałem ;) W celu powiększenia kliknij prawym przyciskiem myszy ;)
http://www.bankfotek.pl/image/796741.jpeg


Altair

A ktoś prosił o ten link w ogóle? :P
Posted on: 06 Listopad  2010, 02:13:19

 Aha, Raf zajebisty rysunek okładki z aparatem ;D Masz kunszt i talent kolego :) Rozwijaj to :)
PS. Zapomniałem Ci podziękować za tego "speca" :D Za takowego się jeszcze nie uważam, chociaż faktycznie nabrałem wprawy w posługiwaniu się warstwami, ścieżkami i filtrami. To jest klucz do sukcesu ;) Dzięki serdeczne ;) aha, a Husha musiałem przyciemnić bo nie mogłem na tą fotorealistyczną (choć na bank modelowaną w 3ds maxie) uliczkę wkleić komiksowego stylu. To za mocno by się gryzło. Musiałem iść na kompromis i go mocno przyciemnić zostawiają jedynie lekkie poświaty. Myślę, że przez to nie widać różnicy między ulicą, a Hushem i o to chodziło :).Teraz myśląc dochodzę do wniosku, że Ledgera mogłem nie wywalać i na chama wkleić nowy render, ale mądry Polak po szkodzie :)

Gooralek

Nikt nie prosi?, chcia?em tylko udowodni? juby'emu ?e to nie Joker tylko Hush ;)

Juby

Cytat: Gooralek w 06 Listopad  2010, 09:31:20
Nikt nie prosi?, chcia?em tylko udowodni? juby'emu ?e to nie Joker tylko Hush ;)

MUSZ? SOBIE ZAPISA? GDZIE? NA ?CIANIE TAK G?UPI? WYPOWIED?!

A czy ja gdzie? napisa?em, ?e to Joker przecie? dobrze wiem, ?e to Hush (zreszt? napisa?em to w poprzedniej wypowiedzi), tylko stwierdzi?em, ?e przys?oni? on Jokera z oryginalnego plakatu TDK. :P

RafBat

#565
 Oki, dzięki Altair za twoje pozytywne zdanie dotyczące mojego nowego rysunku, tak samo dzięki za opinię Gooralka. Wierze, że były to szczere opinie a nie coś w stylu kadzenia mi, bo to akurat nie jest mi potrzebne. Nie chodzi o to, że bardziej wolę miażdżącą krytykę, nie. Głównym celem wrzucania tu rysunków przeze mnie jest chęć przyczynienia się do "upiększenia" naszego forum. Mam tylko nadzieje, że w jakimś tam stopniu (0,001%) się do tego przyczyniam...

Gooralek

Juby - nieporozumienie, przepraszam.

lady_ozzy

Mnie równie?plakat si? podoba. Pomys? naprawd? Ciekawy. Jedyne co bym zmieni?a to logo. Jako, ?e Batman b?dzie 'wykl?ty', fajnie by pasowa?o takie rozwalaj?ce si? jak w 'Arkham City' :)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Altair

No właśnie doszedłem do wniosku, że logo musi być po przejściach :D
@Gooralek, sorki, źle zrozumiałem Twoje intencje ;)
PS. Tutaj nikt sobie nawzajem nie kadzi, w końcu to jakże obiektywny internet :)

BD96

Zawsze można pójść na łatwiznę i wstawić logo z Batman: Arkham City. Jest po przejściach i ułatwi ci to pracę. Swoją drogą to mam kartkę ze swoimi bazgrołami jednak waham się czy zamieścić to na forum... coś bez proporcji, stylu, i czegokolwiek może wywołać kontrowersje, w dodatku oszpecę mojego ulubionego bohatera!
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!