Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Terminator

Zaczęty przez Juby, 18 Lipiec 2008, 21:11:24

Która część Terminatora jest najlepsza?

The Terminator
7 (24.1%)
Termiantor 2: Judgment Day
21 (72.4%)
Terminator 3: Rise of the Machines
0 (0%)
Terminator Salvation
1 (3.4%)

Głosów w sumie: 29

LelekPL

Cytat: Crane w 22 Maj  2009, 13:53:27
Po raz kolejny kłania się pytanie po co idziemy do kina: żeby zobaczyć film czy wstępną wersję której patałachy nie potrafiły zmontować?

Zresztą nigdzie nie ma mowy o żadnej wersji reżyserskiej, nie wiem skąd bierzecie te informacje. Sceny usunięte na dvd =/= dir cut.

Nie ja ustalam reguły, pewnie jak każdy chciałbym obejrzeć pełen produkt w kinie, bo moim zdaniem jeśli już ma się ucinać sceny to tylko jeśli nie pasują, a nie żeby skrócić czas filmu, czy co gorsza dostać mniejszą kategorię wiekową...
Po drugie zauważ, że napisałem MOŻLIWA - akcentując jednym słowem to na co Ty poświęciłeś, nie wiedzieć czemu, dwie linijki. Zdaję sobie sprawę, że ucięte sceny mogą być dodatkiem, ale jeśli powodem tego, że film był pocięty jest oszczędzanie na czasie, może jest szansa na wersję rozszerzoną. W przeciwnym razie, raczej na pewno dostaniemy zwykłą drugą płytę z dodatkami

Juby

Czy ktoś już zauważył, że najpierw była gadka o czasie filmu, jakoby trwał 107 minut, później 115 minut, a teraz na każdej stronie internetowej (np. imdb, filmweb, fdb) podają oficjalnie czas jako 130 minut. Podobno wyszła do neta też pierwsza wersja CAM, która również (nie wiem na 100%, bo nie ściągam) trwa około 129 minut. Więc nie gadajmy jeszcze o jakiejś pociętej wersji i lipnym montażu, bo może te wcześniejsze czasy filmu to były jakieś nie potwierdzone informacje. Wszystko wskazuje na czas 130'.

El Cornetto

Cięcia były, bo wytwórnia po porażce Strażników kazała przyciąć film z R do PG-13.

LelekPL

film trwa 115 minut:
to chyba to potwierdza http://www.bbfc.co.uk/website/Classified.nsf/0/5EAD088A97C60443802575B00053DBA8?OpenDocument , a imdb, czy tym bardziej filmwebem nigdy bym się nie sugerował

Juby

Ale imdb miał wpisany czas 115 minut zaraz po jego ogłoszeni, a wraz z wczorajszą premierą go zmienił, więc coś musi w tym być. W końcu IJ4 rok temu też mia trwać 140 minut, a tyle nie trwa.... hmm. :(

Zobaczy się, gdy pójdzie się do kina, albo dowiem się od kogoś, kto już film oglądał.
Posted on: 22 Maj  2009, 18:56:54

 Screen z wersji CAM. pierwsze zdjęci Arnolda w słabej jakości.

Spoiler
[Zamknij]

Huntersky

No najgorszej nie wygląda.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Gieferg

#336
http://www.youtube.com/watch?v=e1HIQZ6O2kI   Arnold w T:S video, jak dla mnie całkiem nieźle.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Juby

Po takiej wersji trudno ocenić, czy wygląda jak Brat Pitt w TCCoBB, ale wydaje mi się, że wygląda jak prawdziwy Arnold, z tym że - Widać iż nie przeznaczyli na to dużego budżetu, bo zabrakło trochę tekstur... zapewne będzie można dostrzec, że to CGI gdyż z powodu zbyt małej ilości tekstur, skóra będzie zbyt gładka. Przynajmniej tak mi się wydaje, co będzie na prawdę - zobaczę dopiero w kinie.

Crane

Jeśli miałbym oceniać na podstawie tego, to powiem: kawał okropnego plastiku. Ale nie ocenię :P Wydam wyrok po zobaczeniu tego w kinie w - mam nadzieję - jakości cyfrowej.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Kadaver

Plastikowość zawsze można tłumaczyć tym,że to pierwszy egzemplarz T800,więc maszyny nie doszły jeszcze do wprawy w tworzeniu żywej tkanki.

Darth_Revan

Zresztą skoro to początkowy model to ma pewnie jakieś wady
Dwóch ich jest, Jeden który włada mocą, a drugi który jej pożąda...

Mr.G

Podoba mi się, ale poza samym Arnoldem urzekła mnie ścieżka dźwiękowa.

Kadaver

Czyją twarz od nosa w górę widać w 46 s. ?

Crane



Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Gieferg

Nie wydaje mi się.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.