Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

BD96

#900
Właściwie to ja już mam wizję kogo chciałbym zobaczyć w roli przeciwnika, i właściwie jakby w moich marzeniach miałby być skonstruowany The Dark Knight Rises. Przynajmniej dam radę jutro przedstawię na forum moją wizję.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mr.G

Cytat: (A)nonim w 05 Listopad  2010, 20:14:43
Cytat?
Nie znajdę już tego, ale kiedyś coś takiego powiedział. I chyba nawet niedawno tu ktoś też się na to powoływał.

MJ

Bynajmniej juto przedstawisz nam swoją wersję? Mam wrażenie że nie rozumiesz tego słowa bo napisałeś że jutro nie przedstawisz nam swojej wersji, albo to jakiś nowy tekst młodzieżowy :P.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Altair

Mówiąc o Hushu nie bierzecie pod uwagę tego jaki potencjał mogłaby mieć ta postać w rękach Nolana. Poza tym może i na łamach komiksów wygląda średnio, ale na pewno ten wariat w bandażach przy odpowiednio poprowadzonej narracji i ukazanym szaleństwu byłby w stanie zapisać się na złotym ekranie jako klasyk pokroju Kruegera, Ledgokera, czy Pingwina w kreacji De Vito.

(A)nonim

CytatMówiąc o Hushu nie bierzecie pod uwagę tego jaki potencjał mogłaby mieć ta postać w rękach Nolana.
Po totalnej zmianie nędznego originu, taki jak jak każda inna. Szczerze to nie wiem co was tak w nim pociąga.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Q

Według najnowszych informacji w filmie ma się pojawić przeciwniczka dla Batmana, a do głównych kobiecych ról rozważane są: Rachel Weisz, Naomi Watts, Blake Lively, Natalie Portman, Anne Hathaway i Keira Knightley.

Jeśli to Nolan chce zamknąć trylogię, to być pojawi się Talia al Ghul, ale przeciwko Catwoman też bym nie miał nic przeciwko.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Drawski

#906
To może już czas zamknąć ten temat?

Gieferg

Cytat: Gieferg w dniu 7 sierpnia 2008Po trzecie - Bane FTW
Cytat: Gieferg w dniu 4 listopada 2010W zasadzie po wyeliminowaniu Riddlera zestaw Bane (primary) & Catwoman (secondary) odpowiadałby mi najbardziej

Hłehłehłe :)
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Q

Hmm skoro już wiemy, że dokonałeś Incepcji na Christopherze Nolanie, to teraz zdradź jacy drugoplanowi bohaterowie pojawią się w filmie ;)
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

(A)nonim

Gieferg powiedz że Pingwin, bo jego z tych wielkich jak na razie brakuje. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski


Juby

Ciekawi mnie ile postaci czarnych charakterów poka?e Nolan w finale swojej trylogii.

W BB mieli?my czterech: Ras al Ghula, Scarecrove'a, Carmine Falcone, Zsasza; w TDK pi?ciu: Jokera, Dwie Twrze, Maroniego, Lau, i Chechena (cho? dwóch ostatnich chyba nie pochodzi?o z ?adnego komiksu + epizod Stracha na wróble).

Z ch?ci? zobaczy?bym Anarky, który próbuje na?ladowa? Jokera, tak jak w TDK na?ladowano Batmana (tylko z wi?kszym efektem i wi?ksz? rol? w filmie), i jestem absolutnie przeciwny Pingwinowi (bo ta posta? razem z Catwoman spotkali si? ju? w jednym filmie).

(A)nonim

Lau i Chechen to twory filmowe.
Anarky to żart z V, wątpię żeby go dodali do filmu.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

#913
Jedyny żart który oczyszczał ulicę Gotham z przestępczości skuteczniej niż Batman, jedyny taki żart z V który mimo młodego wieku miał odwagę walczyć z najbardziej niebezpiecznymi przestępcami, jedyny żart który potrafił przełamać bariery psychiczne Batmana. A wzorowanie się na V było celowe, i moim zdaniem wygląda świetnie. Anarky by pasował świetnie do tego filmu, ale nie jako naśladowca Jokera którym de facto nigdy nie był, a samozwańczy mściciel, konkurencja dla Batmana. Zresztą Anarky słynie również z bycia świetnym informatykiem, co wielokrotnie w komiksach pokazywał... kojarzy ktoś komiks w którym uwięziony w schronisku hackował konta bogaczy, a pieniądze wysyłał krajom trzeciego świata? w takiej roli mógłby wystąpić w filmie, gdzieś tam obok z namalowanym znakiem "A".

Leon Kennedy

CytatTo może już czas zamknąć ten temat?

Noszę się z tym, ale powolutku ;)

Jak myślicie czy tylko Bane pojawi się w Gotham w ostatniej odsłonie Nolana?? Czy może nas jeszcze zaskoczy i wsadzi kogoś interesującego... Zagadka, Pingwin.