Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

MJ

Po raz pierwszy w sondach mia?em prawdziwy dylemat, ale jednak wybra?em Arkham Asylum. Mroczna opowie?c, wspomnienia Arkham'a, rysunki które idealnie oddaj? klimat tej historii, dobrowolne wkroczenie Batman'a do domu szale?stwa, no i ostateczne Two-Face sprzeciwia si? decyzji monety i wypuszcza Mrocznego Rycerza. Oczywi?cie Killing Joke te? ma wiele zalet które zosta?y wymienione wcze?niej przez innych, ale jednak wybra?em Arkham.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Łubudu

Obecnej sondy chyba nawet nikomu się nie chce komentować :)
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Leon Kennedy

A co tam mi si? chc? :). G?os odda?em na BF, bo w tym filmie mozna znale?? kilka pozytywów, a w BiR to szukaj wiatru w polu... Jakie to pozytywy: lu?niejszy klimat, ?wietne stroje zarówno Batmana, Robina jak i Zagadki, dobry wybór obsadzenia Kilmera w roli Batmana ( by? udr?czonym Gackiem ), ?wietny Zagadka, kilka scen akcji równie? bardzo mog?o si? podoba? ;) i w ko?cu pokazano Arkham i firm? Wayne'a. Co do minusów te najwi?ksze to: Two - Face, momentami ?enuj?cy i bardzo s?abo rozpisany oraz ta maszyna Zagadki troch? idiotyczna.

Za? w BiR jedyne co mi tak po prawdzie ca?kowicie spasi?o to strój Mr. Freeza ;)

Roy_v_beck

No co by nie mówi?, Kilmer by? ca?kiem spoko w roli Wayne'a. Do tego Kidman fajna i Carrey w odpowiedniej dla siebie roli. Film w sumie ca?y jest ca?kiem niez?y. Tylko faktycznie, ten kto zaanga?owa? Tommy Lee Jonesa chyba by? szalony.

Leon Kennedy

Prawda jest taka, ?e ?aden aktor nie wyciagn??by z tej postaci czego? dobrego skoro by?a po prostu fatalnie napisana. A wybór Jonesa by? dobry, zw?aszcza po roli w "?ciganym" i w?a?nie taka mieszanka tej kreacji z dobr? interpretacj? Two - Face'a mog?aby dac nam co? fajnego, mi?ego dla oka. A tak to dostali?my jak?? tam imitacj? Jokera, a przecie? Two - Face nigdy nie by? zabawny i do cholery ta posta? powinna by? przeciw wag? dla roli Carrey'a.

m2reily

Poza tym rola Robina w Batman Forever by?a dobrze napisana i sam O'Donnell si? spisa? pozytywnie.   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

(A)nonim

Szkoda że Robin nie został zagrany przez młodszego aktora, ale poza tym racja.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Łubudu

Forever po prawdzie ma sporo pozytywów. Najlepszy jest chyba jednak podstawowy kostium Batmana i to że wprowadzenie roli Robina było w miarę sensowne. Rozmaitych krzaczków mamy od groma, ale chyba już zawsze film będzie się kojarzył tylko z nazwiskiem Schumachera, i jego późniejszym batmańskim Arcydziełem. A szkoda.
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

m2reily

Kostium Kilmera faktycznie zasługuje na pochwałę.  W porównaniu z wdziankiem Cloneya, które umówmy się wyglądało gorzej niż strój Adama Westa, tamten był przynajmniej wdzięczny w swojej prostocie.

       
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Roy_v_beck

Hmmm a przecież też miał jako takie suty ten kostium z Forever?

Też retrospekcje mi się dość bardzo podobały w pierwszym filmie Schumachera.

LelekPL

Batman Forever. Jest znośny, guilty pleasure jak kto woli. Kilmer jest dobry w swojej roli, film jest przynajmniej mroczniejszy od B&R, ściągneli chyba największą gwiazdę w tamtym czasie - Jima Carreya, no i ta niesamowita Nicole Kidman. Nigdy przedtem ani później tak dobrze nie wyglądała i za to chwała Schumacherowi

Innych plusów - brak

JaRo II

 Zagłosowałem za "Batman Forever", gdyż mimo wielu minusów naprawdę lubię ten film. Było w nim mnóstwo dobrych pomysłów, świetne zdjęcia, efekty i jednak trochę głębi i troszeczkę mroku. Zaś w "Batman i Robin" no niestety, tego wszystkiego już zabrakło.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Juby

A ja zagłosowałem na B&R, bo choć BF jest lepszym filmem to uważam, że nie zasłużył na zwycięstwo 100-0% nad swoją kontynuacją. Choć i tak nie idzie mu najlepiej. ;)

(A)nonim

Jak dla mnie zasłużył. Ku przestrodze. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

WandaL

Strasznie się wahałem przy tej ankiecie ale zaznaczyłem ostatecznie TDK. Chyba za to, że był jakiś lepszy klimat tzn bardzo podobała mi się akcja z tym Lau co go porywał i skoczył z wieżowca po czym zajebiste wejście oknem xD