Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Marvel Heroes Online

Zaczęty przez Sylar, 25 Lipiec 2012, 18:30:35

Sylar

Rok temu doszły do nas pierwsze informacje ze nowo powstałe studio Gazillion rozpoczyna prace nad nowym tytułem Marvel Heroes. Głównym opiekunem a zarazem szefem produkcji został David Brevik "wizjoner" znanego na całym świecie Diablo I & II. Podanie owej informacji wywołało ogromne poruszenie wśród fanów Hack and Slasha.



Na Comic-Con 2012 autorzy udostępnili wersję demonstracyjną i stało się ... komputery były oblegane przez tłumy osób pragnących chodź przez chwilę pograć Hulkiem który ciska samochodami w przeciwników.

Obszerne wywiady, gameplaye które dostały się do internetu dały nam pełny obraz gry. Świetnie zapowiadający się tytuł.

Wszystkich fanów gier MMORPG jak i Marvel Universe zapraszam na swój fansite poświęcony grze Marvel Heroes Online. Newsy, informacje, poradniki oraz forum dyskusyjne.

Linki:
Marvel Heroes Fansite
Marvel Heroes Forum


Altair

No i nie mówcie mi, że dział "Inne gry" by się nam tutaj nie przydał! ;)


Altair

Zrzynka z DC Universe Online jak dla mnie.

Darkoff

Marvel...ahh ten pi?kny Marvel który próbuje zarobi? tam gdzie tylko si? da. Nie wiem kto w ogóle wpad? na pomys? zrobienia hack&slasha MMO gdy w drodze by?o o wiele lepsze Path of Exile, które roznios?oby MH( i w sumie tak w?a?nie zrobi?o ). Marvel nie mia? ?adnej dobrej gry od...nigdy( nie licze beat'em up'ow czy legosów, bo tego typu gier zepsu? si? nie da ).

Altair

Marvel ma mało ciekawych gier, ale zdarzają się perełki takie jak Spider-Man: Web of Shadows. Polecam :)