Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Mój nick !?

Zaczęty przez Maxie Zeus, 22 Maj 2008, 23:20:47

Mel

Rozumiem kwestię sentymentu. Właśnie staram się o powrót do mojej pierwotnej nazwy użytkownika na tym forum (a nawet wcześniejszym) - Mel. Choć to nick bez symboliki, nadany spontanicznie we wczesnym dzieciństwie.

Johnny Napalm

Świetna sprawa, że masz z powrotem swój dawny nick. Jak dla mnie znacznie bardziej sympatycznie brzmi niż poprzedni.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Mel

To już taki trademark. Byłam, jestem i będę Mel.

Nightrain

Mój nick wzi?? si? po prostu od piosenki Guns N' Roses, której to nazw? ju? chyba wszyscy znacie. W sumie nic ciekawego.

Taka ciekawostka - nazwa, jak i 80% tekstu tej piosenki, wzi??a si? od taniego wina, które zespó? kiedy? popija? =D

Valar Morghulis

Zatrakus

Mój nick to wynik swoistego nieporozumienia na linii 'gracz - Microsoft'. Mianowicie, tworz?c konto Games for Windows Live na potrzeb? grania w Dawn of War II(swoja drog?, serdecznie polecam) uzna?em omy?kowo, i? nazwa u?ytkownika GfWL b?dzie te? obowi?zywa? w grze, tote? napr?dce skleci?em ten wyraz, kojarz?cy mi si? z imionami Adeptus Astrates.
Niezale?nie od tego b??du, nick wyj?tkowo przypad? mi do gustu i od tamtej pory go u?ywam. Jest on o tyle dobry, i? nigdy nie musz? si? martwi? o to, ?e kto? inny ju? z niego korzysta. Oryginalny, niepowtarzalny i wyró?niaj?cy nick to podstawa :).
Chociaż wiedza stwarza problemy, to ignorancja ich nie rozwiąże.

Wayne&Pennyworth:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1280.0

Jastrzębie:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1293.0

Tengu

Pami?tacie motyw maski Tengu z "KnightsEnd"? Bruce nosi? j?, kiedy trenowa? aby wróci? w pe?ni si? do Gotham i zrobi? porz?dek z rozszala?bym Jeanem Paulem Valley'em który jako nowy Batman zatraci? si? w swojej misji i straci? poczucie sprawiedliwo?ci. Mask? te nosi?a te? Lady Shiva, i wi??e si? z ni? ciekawy cytat w?a?nie tej pani, mianowicie: "If you are not yet ready to wear your true mask... then at least assume your totem.". Jeden z moich ulubionych cytatów z komiksów z Gackiem... bo skoro nie by? gotów nosi? swojej maski, to dobrym przygotowaniem do tego by?o spróbowanie nosi? chocia? ten totem. On te? wtedy pe?ni? wa?n? rol? dla Bruce'a.

I taka ciekawostka, mogli?cie te? mylnie my?le? i? mój nick pochodzi od komiksowej villaina Tengu - staro?ytnego japo?skiego goblina, który by? wi?ziony w innym wymiarze. Kiedy z niego si? wydosta?, przejmowa? cia?a ludzi jako swoje naczynia, a jego ofiar? by? min. Beast Boy z Teen Titans. By? te? kto? inny dzia?aj?cy pod tym pseudonimem, jednak druga wersja to cz?owiek, cz?onek Circle of Six, który w?a?ciwie nie mia? chyba jakiej? szczególnej roli w universum, ani nawet w ich dru?ynie, jednak uzna?em ?e warto o nim wspomnie? w kontek?cie imienia Tengu.

Funky

A nick ''Archer'' pochodzi? od bohatera powie?ci Rossa Macdonalda detektywa Lew Archera? ;). Kurd? teraz kojarzysz mi si? z tym prywatnym detektywem :P

Tengu

To był first shoot, nie liczy się :P

Nagi Wonrz


Densho

DENSHO – i tutaj widoczna jest moja fascynacja kulturą japońską.
Densho z języka japońskiego znaczy tajemną księgę technik i reguł ninja :D

Prometeusz

To bardzo chwalebna i godna podziwu postawa :D Witaj.