Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

HUDY

Ta figurka całe 10zł, wyłapane na OLX ;]


Leon Kennedy

#1052
Do kolekcji doszedł mi Batman Arkham Asylum i coś około Batmanowego... Superman Red Son!

Doctus

Gratuluję Leon, Red Son to solidna lektura i zdecydowanie jeden z najwyższych jakościowo elseworldów (przynajmniej jeśli chodzi o te najbardziej "egzotycznie" inne tytuły). Sam również chciałem się pochwalić, że w końcu po długich poszukiwaniach udało mi się upolować komiksowe adaptację dwóch pierwszych filmów Tima Burtona w ramach komiksów wydanych przez TM-Semic. Zwłaszcza cieszy mnie Batman 1/1990 którego bardzo ciężko było mi zdobyć. Jakby nie patrzeć to pierwszy komiks z Batmanem wydanym w Polsce. Aukcję zlicytowałem razem z adaptacjami filmów Schumachera, które akurat miałem już wcześniej w kolekcji. Ze względu na jakość filmów, nie mają dla mnie one wielkiej wartości jednak zachowałem je w swoim zbiorze - ciężko mi bowiem wygrać z sentymentem.

Johnny Napalm

U mnie również coś od TM-Semic, czyli długo poszukiwany Batman versus Predator. I w ten oto sposób mam już właściwie wszystkie Wydania Specjalne z Gacentym od tego wydawnictwa.
Jak byłem na Niepodległości w CK, kupiłem także Batmana: Śmierć w rodzinie. Jak tylko ogarnę te lekturki, to podzielę się z Wami moimi wrażeniami. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Zazdroszczę posiadania Batman vs Predator. Sam kiedyś go miałem, ale kumpel przechulał... Na osłodę pozostają mi dwa następnę starcia.

Johnny Napalm

CytatSam kiedyś go miałem, ale kumpel przechulał...
Mówisz, że opchnął go i za te pieniądze uciekł do ciepłych krajów?  ;)
Heh, komiks nawet fajny, ale zdecydowanie przereklamowany. Może, gdy miał premierę w Polsce, robił jakieś wrażenie. Taki akcyjniak, ale rysunki rzeczywiście spoko.
Z przygód Batmana z Predatorem o wiele bardziej spodobała mi się część 2 – Bloodmatch.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Jeden z gwiazdowych prezentów:

Leon Kennedy

U mnie to BvS Ultimate Edition i Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, oba bardzo cieszą.


LelekPL

Jestem tu już tak długo i nie wrzucałem nigdy zdjęć mojej kolekcji. Pora to naprawić!

Kolekcja BATMANOWA:


FILMOWA:


PIERDÓŁKOWA:

Juby

Bardzo, bardzo fajne.

Kurde, też bym się pochwalił swoją kolekcją, bo sporo się zmieniło przez te 4 i pól roku, a wszystkie fotki z tamtego posta mi wygasły. Niestety, nie mam za bardzo jak cyknąć nowe. Może za jakiś czas, jak poskładam jakieś fajne półki.

LelekPL

Dzięki.

Co się z telefonem stało, ze zdjęcia nie zrobisz? Ja nawet nie pamiętam jak wyglądała Twoja kolekcja.

Ja bym zapomniał jeszcze o tym:


Ale podejrzewam, że plakat, jak i kolekcja pierdółkowa niedługo skończy w piwnicy. Ale "bitwę" o pozostawienie kolekcji Batmana zamierzam wygrać ;)

Juby

#1063
Z telefonem? Nic. Miesiąc temu kupiłem nowy i ma zdecydowanie lepszy aparat (13stkę). Problem w tym, że ponad 4 miesiące temu przeprowadziłem się z dziewczyną do Łodzi i: a) część kolekcji jest schowana w półce/schowku; b) część została w domu rodzinnym, np. figurka Batmana z BB, BB i TDK w wydaniach 2DVD (mam na Blu-ray, więc te zostawiłem bratu, gdyby chciał obejrzeć), animowane Batmany na VHSie. Jak złożę/kupię sobie jakąś specjalną półkę na kolekcję i przywiozę zaległy "towar" to wtedy pocykam. Póki co, mogę wrzucić co doszło do kolekcji, którą ostatni raz aktualizowałem w kwietniu 2014 roku.

KOMIKSY:
2012 - BATMAN: POWRÓT MROCZNEGO RYCERZA
2013 - BATMAN: MIASTO SÓW, TOM 2
2013 - BATMAN: DŁUGIE HALLOWEEN

DVD i Blu-ray:
BATMAN I SUPERMAN (DVD)
BATMAN (Blu-ray)
POWRÓT BATMANA (Blu-ray)
CZŁOWIEK ZE STALI (2x Blu-ray)

GRY:
BATMAN: ARKHAM KNIGHT (PC)


To chyba tyle. Obecnie nie mam zbyt wielu planów zakupowych z Batmanem. Zawsze chciałem mieć jeszcze komiksowy "Batman: Year One", ale nowe wydanie od Egmontu mi się nie podoba, a stare nie jest dostępne nigdzie poza allegro, więc się wstrzymuje, a poza tym z chęcią zaopatrzyłbym się w kontynuację "Długiego Halloween" od Mucha Komiks, ale wstrzymuję się przez wysoką cenę. Z filmów brakuje mi tylko BvS w Ultimate Edition na Blu (czekam aż stanieje), bo SS nie zamierzam kupować/posiadać, oraz - może - animowane "Gotham Knight" na DVD (kupię jak będzie za dychę). Z książek chciałbym jeszcze do kolekcji dołączyć adaptację B&R, a z reszty pierdółek nowy plakat kinowy z BB lub TDK (polski), bo moje są w kiepskim stanie, przez co nie wieszam ich na ścianie.


@Lelek
Cytat: undefinedAle podejrzewam, że plakat, jak i kolekcja pierdółkowa niedługo skończy w piwnicy. Ale "bitwę" o pozostawienie kolekcji Batmana zamierzam wygrać ;)
Nie ogarniam. Okej, kolekcja pierdókowa zajmuje dużo miejsca na regale i nie wygląda zbyt estetycznie, ale jaki problem ma twoja partnerka (partner? nie potępiam ;) ) z wiszącym na ścianie plakacie? Moja dziewczyna, gdy usłyszała, że moim marzeniem jest posiadanie polskiego plakatu do T2, sama mi taki sprawiła! :) Poza tym, na drzwiach wiszą też F&F6 i Jurassic Park 3D.


LelekPL

Nie pasuje do wystroju, no i nie jest jakoś zajebiście fajny.