Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Spider-Man: W ciemności ulicy (Marvel fan-film)

Zaczęty przez Mikidraw, 17 Sierpień 2012, 09:36:30

Mikidraw

Witam
Wiem ?e ten film absolutnie nie jest z DC, tylko z Marvela , ale w dziale pisa?o ?e mo?na i te ''nie zwi?zane z Batmanem'' rzeczy tu pisa?. Otó? chcia?bym zaprezentowa? Wam, forumowiczom Batcave, mój obecnie powstaj?cy fan-film , jego premiera 12 Grudnia tego roku. Kiedy? planowa?em zrobi? Batmana ( i mog? powiedzie? ?e pomys? na niego nie upad?, tylko narazie projekt jest u?piony, gdy? teraz zajmuj? si? kr?ceniem i produkcj? fan-filmów Marvela ).


Spider-Man: W ciemno?ci ulicy- jest to Polski fan-film o przygodach Spider-Mana. Fan-film jest kontynuacj? The History of Peter Parker Premiera filmu odb?dzie si? 12 grudnia 2012 roku.

Opis filmu:
Peter chwilowo porzuca ?ycie Spider-Mana, pomimo tego w mie?cie pojawiaj? si? nowe zagro?enia , Lizard i Montana którzy s? prawie niezniszczalni, Spider-Man b?dzie musia? powróci? i po??czy? si?y z Felici? Hardy, córk? przywódcy Enforcers . Sprawy bardziej si? komplikuj? gdy Peter odkrywa brutaln? historie Felicii.

Premiera: 12 Grudnia 2012

Strona na Facebooku: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.235735543143427.77665.100001209501247&type=1#!/pages/Spider-Man-W-ciemno%C5%9Bci-ulicy/202628809823911

Strona filmu oficjalna : www.mikidraw-mervmastudio.blogspot.com

Czas trwania: 90 minut

Screeny z filmu dost?pne na Facebookowej stronie filmu


Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=W3DHkxV9DqE

Post Merge: 18 Sierpień  2012, 14:42:20

Troch? zdj??:
Troche zdj?? z filmu:













Post Merge: 18 Sierpień  2012, 16:57:25


Gar?? nowych zdj?? z filmu:







Post Merge: 18 Sierpień  2012, 21:46:07

Nowe zdj?cie:

Rado

No i fajnie. Powodzenia w tworzeniu tego fanfilmu, z chęcią obejrzę jak już będzie skończony.

Connors w oryginale stracił prawą rękę, u was nie ma lewej. Błąd?

vincent

Również zycze powodzenia, ale..

Krecilem w zyciu sporo, fajna zabawa. Tyle, że gdy wychodzilo mi cos takiego jak u Was, nie publikowalem tego nigdzie. Z prostego powodu - zerowy budzet = zerowe zainteresowanie.
Ten film bedzie fajny tylko i wylacznie dla Was, ktorzy to tworzycie. Ludzie na YT zjada Ciebie i Twój film za to, że jest amatorski itp..

Jestem zwolennikiem puszczania w siec konkretnych filmow, z budzetem, dobrymi aktorami, historia.. Slowem: by nie było widac, że brak mozliwosci nadrabiany byl zapalem.

Krecenie to fajne hobby, ale niewdzieczne jeśli nie masz na produkcje pieniedzy. A tutaj niestety wyglada to jak wyglada. Chetnie to obejrze i z pewnoscia docenie, wiedzac ile pracy w taka produkcje się wklada, ale nie liczylbym że film zostanie cieplo przyjety.

Pozdro
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mikidraw

Cytat: vincent w 19 Sierpień  2012, 15:23:39
Równie? zycze powodzenia, ale..

Krecilem w zyciu sporo, fajna zabawa. Tyle, ?e gdy wychodzilo mi cos takiego jak u Was, nie publikowalem tego nigdzie. Z prostego powodu - zerowy budzet = zerowe zainteresowanie.
Ten film bedzie fajny tylko i wylacznie dla Was, ktorzy to tworzycie. Ludzie na YT zjada Ciebie i Twój film za to, ?e jest amatorski itp..

Jestem zwolennikiem puszczania w siec konkretnych filmow, z budzetem, dobrymi aktorami, historia.. Slowem: by nie by?o widac, ?e brak mozliwosci nadrabiany byl zapalem.

Krecenie to fajne hobby, ale niewdzieczne je?li nie masz na produkcje pieniedzy. A tutaj niestety wyglada to jak wyglada. Chetnie to obejrze i z pewnoscia docenie, wiedzac ile pracy w taka produkcje si? wklada, ale nie liczylbym ?e film zostanie cieplo przyjety.

Pozdro

Musz? powiedzie? ?e wcale tak nie jest i nie b?dzie. Pewnie, wiem ?e ten film nie b?dzie mia? ogl?dalno?ci takiej jak TDKR, i? to fan-film. Pokaza?em te? to na innych forach i jak to w ?yciu jest ''czasem lepiej czasem troche gorzej'' ale film zbiera opinie dobre jak i z?e. Ostatnio fan-filmy s? nawet , powiem ''na TOPIE'' , i nie mo?na ich zaraz na straty spisywa?. A Batman: Dead End ? Patient J? Fani przyj?li te fan-filmy naprawd? ciep?o, i? fan-film jest skierowany do fanów, nie dla zwyk?ego wyjadacza popcornu.

Post Merge: 20 Sierpień  2012, 09:26:04

Cytat: Rado w 19 Sierpień  2012, 14:48:10
No i fajnie. Powodzenia w tworzeniu tego fanfilmu, z ch?ci? obejrz? jak ju? b?dzie sko?czony.

Connors w oryginale straci? praw? r?k?, u was nie ma lewej. B??d?

Dzi?ki.
Co do r?ki Connorsa. To nie jest b??d. Tak postanowili?my.

vincent

No ja bym tego co robisz do dwoch wymienionych przez Ciebie fanfilmow nie porownal, bo to zupelnie inna klasa ;) ich przynajmniej było stac na stroje i na to, by nie jechalo amatorka z kazdego ujecia - tak jak u Ciebie.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mikidraw

Przypominam iż to co ujrzałeś nie przeszło finalnego montażu. Wiesz...trzeba coś pokazać zawsze. Ale mówi..to nie jest zmontowane, kostiumy robiłem sam, ale wiele jeszcze czeka Was niespodzianek.

Post Merge: 20 Sierpień  2012, 11:06:28

Jeżeli aż tak Ci zależy to pokazuje Ci kawałek napisów początkowych.
http://www.youtube.com/watch?v=gZrHVJGh3GE

bart-allen

Czy gdzieś słyszałem że to nazywa się The Sensational Spider-Man od Golden Stars i Heroes Movies?
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

franek

Fajnie że zmieniliście tytuł bo "The Amazing Spider-man Rises" jest lipne. Tylko że wam się wydaje że "nie jest zmontowane, efekt końcowy tak nie będzie wyglądał" i powiem ci że nie macie racji. Porównujesz swój film do produkcji studia "Bat in the sun" tylko że to jest niedorzeczne bo oni mają dziesiątki tys. budżetu, a wy parę stówek maks. Kostiumy widać że są robione w domu, po zdjęciach widać że to dziecinada. Nie chcę was gnoić ani z góry skazywać na porażkę ale... cóż. Przekonamy się, na razie nie widzę tego dobrze.


Show Must Go On!!!

Mikidraw

#8
Cytat: bart-allen w 20 Sierpień  2012, 16:42:39
Czy gdzieś słyszałem że to nazywa się The Sensational Spider-Man od Golden Stars i Heroes Movies?

Owszem taki fan-film też powstaje, ale kręci go już Gadziu , który również gra w moim filmie Connorsa.

A co do wypowiedzi franka - nie, nie wydaje nam sie , iż mamy bardzo dobrego montażyste (pomaga właściwie), który miał jechać ze swoim filmem do Kanady.

Adriann

Wszystko jest ok poza..
-Kostiumami które wyglądają bardzo bardzo słabo, można było się bardziej postarać.
-Scenerią..ale to można zrozumieć przez brak możliwości.
Macie świetny montaż,świetne zdjęcia ALE otoczenie jak wspomniałem i kostiumy wypadają bardzo słabo..pomyślcie czy da się coś z tym zrobić jeszcze;)

Mikidraw

Akurat koncepcje na kostium miałem Ja , chcialem go sprowadzić do realiów nastolatka. Że nie odrazu bohater ma zajefajny kostium, owszem mogło to wyjść lepiej. Black Cat jest wzorowana na tej z gry The Amazing Spider-Man. Jeżeli chodzi o scenerie to ostatnio kręcimy właśnie sceny w różnych miejscach.

bart-allen

Ja cię chciałbym żebyś zrobił coś o Batmanie czy Darknessie(Przesada.) albo ostatni głos na Invincible Mana.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Adriann

Ale nastolatek mógł się bardziej postarać,serio. Stworzenie lepszego kostiumu jeśli się ktoś postara nie jest takie trudne

vincent

Mikidraw zrozum. Nie chodzi mi o montaż.
Montażem nie ukryjesz amatorszczyzny! Kiepskich scenerii, żałosnych kostiumów i faktu, że "aktorzy" wyglądają jakby wyskoczyli z gimnazjum.
Gadasz o tym montażu, jakby tylko to się w filmach liczyło.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mikidraw

Mówi o monta?u, wiem ?e to nie tylko to si? liczy, ale po prostu screeny pochodz? z tkz ''surowych uj??'', mówi?c krótko WORPRINTÓW i po prostu dlatego to tak wygl?da, i naprawde w filmie to tak wygl?da? nie b?dzie, zreszt? co ja bede gdyba?, wszystko na filmie bedzie wida?. Co do gimnazjalistów, to masz racje, jeste?my z tego okresu, poniewa? w filmie Peter ma 15-16 lat (w filmie na pocz?tku ma 15)

Post Merge: 20 Sierpień  2012, 22:15:31

No i nie wszystkie scenerie przecie? zosta?y pokazane.