Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Absurdy Bat-netu!

Zaczęty przez MR.JACK, 02 Maj 2014, 22:13:33

MR.JACK

Nie mogłem się powstrzymać, aby nie zacząć tego wątku.

Prawie jak co dzień przeglądam oferty sprzedaży - rzeczy związanych z Batmanem. W trakcie przeglądania aukcji, często rzuca mi się coś w oczy: zawyżona cena, jakość zdjęć, opis przedmiotu itp., ale to bije póki co wszystko.

Prawie 50 zł. za te "figurki", toż to prawie darmo ;)


 

Nietoperz

Cytat: MR.JACK w 02 Maj  2014, 22:13:33
Nie mogłem się powstrzymać, aby nie zacząć tego wątku.
Skoro zacząłeś ten wątek, to udało Ci się jednak powstrzymać, aby go nie zacząć. ;)

Wydaje mi się, że temat pasuje do innego tematu z żartami na temat Batmana, chociaż nie wiem, może się jakoś rozwinie...

xPerfectStylex

It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

MR.JACK

Kostium wygląda jak naciągana skarpeta, a cena jak za co najmniej przeciętne przebranie. W sam raz tutaj ;)

Rado

Dear lord, dopiero teraz zobaczyłem ten "kostium". Przecież to na dobrą sprawę nie jest nawet Batman, tylko jakiś... El Diablo.

Leon Kennedy

Nie wiedziałem, że Gacek przeszedł do opozycji :)

CytatWydaje mi się, że temat pasuje do innego tematu z żartami na temat Batmana, chociaż nie wiem, może się jakoś rozwinie...

Tylko słówko, a temat zostanie przeniesiony.

kelen

Absurdalne aukcje z Allegro mogą tu zostać, w temacie humorzastym raczej chodzi o filmiki/obrazki

blackout

Cytat: MR.JACK w 02 Maj  2014, 22:13:33


Prawie 50 zł. za te "figurki", toż to prawie darmo ;)
 

MARVEL :D:D:D:D:D:D:D:D

MR.JACK

Cytat: blackout w 09 Maj  2014, 13:49:31
MARVEL :D:D:D:D:D:D:D:D
My tu pełni śmiechu, ale same te figurki wyglądają lepiej od oficjalnych. Mam na myśli te sprzedawane za 27-30 zł., tuż po premierze trzeciego filmu ;)