Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

ChatCave

Zaczęty przez Tengu, 25 Luty 2013, 17:01:05

Q

Spadek aktywności na forum był już widoczny przed premierą "The Dark Knight Rises". Tak więc fakt, jakościowy nie ma tuż aż tak wielkiego wpływu.

Niestety fora nie są już tak popularne jak kiedyś i najczęściej aktywni pozostają starzy użytkownicy, a nowych nie przebywa. Całość z zewnątrz może zaś wyglądać jak jakaś zamknięta grupa.


Od czasów "Young Justice" brak dobrego serialu animowanego, a niestety chociaż dostaliśmy aktorskie "Gotham" , to pozostawia on wiele do życzenie.

Z jednej strony tematów do dyskusji nie powinno brakować. Mamy przygotowywaną Justice League oraz osobnego Batmana. Można zastanawiać się jak wypadnie rozszerzona wersja BvS, czy nawet rozważać czy pojawienie się kolejnych bohaterów zmieni coś w "Gotham".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Ilość projektów do obgadania jest w nadmiarze... Tylko komu chce się kopać leżącego i komentować Gotham lub Snyderverse? ;)

Q

Części osobom BvS się podobał, ale już w sierpniu wchodzi "Suicide Squad", ale zobaczymy po premierze filmu Ayera czy będą komentarze pozytywne czy negatywne.

Nie tylko obgaduje się pozytywne rzeczy, można też ponarzekać ;)
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

#108
Cytat: Doctus w 23 Czerwiec  2016, 17:00:03
Straszna mała aktywność jest. Już od dawna forum miało swoje lata świetności za sobą, ale od pewnego czasu jest naprawdę zerowa aktywność.
Bez przesady, nie jest tak źle, chociaż bez wątpienia dawniej bywało dużo lepiej z frekwencją. Jednak wolę sprawdzić co nowego na forum BC rzadziej i przeczytać coś rzeczywiście nowego lub chociaż ciekawego, niż posty ludzi lejących wodę, aby tylko nabijać posty, których liczba nie wiadomo do czego jest im potrzebna.
Fora ogólnie straciły dużo na popularności od czasów smartfonów, to już nie era kciukowców, gdy się więcej pisało, nawet na komórce, a teraz się po prostu więcej wrzuca.
Mimo tego, forum BC trzyma się całkiem nieźle. Dużo też ludzie piszą pod samymi artykułami na głównej. Nie jest tak źle, nie narzekaj. Porównaj sobie np forum BC z forum Panteonu, gdzie naprawdę postów jest jak na lekarstwo.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

A Wy jak spędzaliście Halloween?




Doctus

Jakkolwiek byśmy nie spędzali to jak widzę Ciebie nie pobijemy :D To po prostu to zdjęcia, czy byłeś na jakiejś imprezie z tematyką Halloween w tle?

Leon Kennedy

Lelek świetne! Szacun  :D U mnie na hallowen zakupiłem sobie parę horrorków np. Layers of Fear + DLC, Michonne ( uwielbiam TWD ) i DLC do Outlast. Wszystko w ramach hallowynowej promocji  ;)

LelekPL

To było na imprezę ze znajomymi. Była też kobieta kot i supergirl jeśli chodzi o komiksy ;) Ale ogólnie każdy miał wolną rękę jeśli chodzi o przebrania.

Bardzo się natomiast mile zaskoczyłem, ile dzieci chodziło po cukierki. Co roku jest ich więcej, a ja jak zwykle byłem gotowy ;)

A z forum nikt inny się nie przebierał?

Leon Kennedy

CytatBardzo się natomiast mile zaskoczyłem, ile dzieci chodziło po cukierki. Co roku jest ich więcej, a ja jak zwykle byłem gotowy

U mnie nigdy do tego nie doszło. Ale dobrze wiedzieć, że gdzie indziej jest zupełnie inaczej, chodź spora ilośc oszołomów utrudnia Hallowen.

CytatA z forum nikt inny się nie przebierał?

W sumie nigdy się nie przebierałem, może kiedyś  :D

Johnny Napalm

Lelek, ale chodziłeś w tej masce po ulicy, w drodze na imprezę? Przejąłeś na chwilę władzę w mieście?

A gdzie był wtedy Batman, do cholery? Się pytam się.

Ja nieco się zdygałem, kiedy zobaczylem na ulicy idealnie odwzorowanego Sinistera. Tego z horrorów. Kurde, ale ślipia i te włosy.

A jak ktoś chcę obchodzić te gusła, to niech je obchodzi. Skoro kogoś to bawi i nie znikają od razu z okolicy czarne koty.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Gdzie był Batman? W domu, prał swoje rajtuzy :P

LelekPL

Wesołych Świąt!

LelekPL

Cytat: Johnny Napalm w 05 Sierpień  2017, 03:15:36
Powodem był widok czegoś co w oczach każdego zdrowo myślącego człowieka nie powinno wzbudzać żadnych negatywnych emocji
Prawie wyplułem swój napój jak to przeczytałem :P

Johnny Napalm

Możesz bardziej sprecyzować o co ci chodzi?
Nie sztuką jest odnosić się do zdania wyrwanego z kontekstu. Ba! Wyrwałeś tylko fragment zdania, bo tam nawet jeszcze nie było postawionej przeze mnie kropki.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Cytat: Johnny Napalm w 05 Sierpień  2017, 03:15:36
żadnych negatywnych emocji
Żadnych? Nawet najmniejszych? Widok dziecka z pistoletem przy głowie nie wzbudzi żadnych negatywnych emocji?