Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman (2022) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

Q

To nie Batmobil, ale Bat-van - https://dc.fandom.com/wiki/Bat-van :)

Ja bym jednak pozostał przy czymś bardziej tradycyjnym. Ale jeśli chodzi o Batmana-detektywa, to prowadząc śledztwo mógłby korzystać z tożsamości Matchesa Malone'a.

Według plotek kostium może pod pewnym względem przypominać ten z "Batman Nöel" ma mieć też ślady po wcześniejszych działaniach Batmana.



Za kilka tygodni zapewne ujawnią wygląd Batman i Batmobila, czy to na oficjalnych zdjęciach, czy też zrobionych na planie i wtedy przekonamy się w jakim kierunku postanowili pójść twórcy filmu.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Całkiem fajnie jeśli okaże się to prawdą.

Juby

Batman bez peleryny? No co ty, Mr.G? :o

W plotki o wzorowaniu się na wizerunku człowieka-nietoperza z "Batman Nöel" nie wierzę, bo takie same info krążyło o stroju Batflecka na początku 2015 roku.

Liczę na powrót do długich uszu i logo w żółtej elipsie.

Wayne

Mr.G, szkoda że Darren Aronofsky nie zrealizował swojego filmu o Batmanie, podejrzewam że byłbyś targetem. I ja zresztą też, bo cenie tego twórce, a jego wizja na Batmana była intrygująca. Na Batcave przeczytasz o tym projekcie w zakładce "zawieszone produkcje".

Mr.G

A żebyś wiedział, że byłbym targetem. O projekcie Aronofsky'ego czytałem już lata temu i nie kryję, że wizja ta stała się wręcz moją klątwą.

I tak, Juby, myślę że można by znaleźć jakąś alternatywę dla peleryny. No ale może na początek, żeby nie rozjuszyć publiki, kila wersji kostiumu do różnych rodzajów akcji w jednym filmie? I z pelerynkami i bez ;]

Wayne

Hmmm, ciekawe plotki się pojawiły, jakoby Batmobile miał być przerobionym muscle carem...



Mr.G, zadowolony?

Q

Coś innego niż czołg będzie miłą odmianą. Tylko żeby był to Batmobil, a nie tylko czarny muscle car po drobnych przeróbkach.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Wayne

Kolejna plotka która zdaje się łączyć z informacją o Muscle Caru:

CytatWedług plotki za kostium Batmana odpowiada sam Bruce Wayne, który stworzył go z własnych środków, a nie z pomocą zasobów Wayne Industries. Przez to też będzie wyglądać zupełnie inaczej, niż w poprzednich filmach. W spekulacjach mówi się, że może wyglądać jak w komiksie Batman: Zero Year. To też ma związek z inną wizją na Batmobil, który ma być tzw. muscle car - termin odnosi się do samochodów z silnikami o dużej pojemności produkowanych w latach 60. i 70.

NaEkranie przetłumaczyło informację z serwisu "Batman on Film".

jakura

Kostium z Roku Zero mi się nie podoba. To nie Batman, tylko komandos w uszatej masce. Jeśli klasycznie, to mi jako fanowi komiksów z lat 90tych pasowałyby szaro-granatowy design. Ale bądźmy szczerzy, Batman bez zbroi nie miałby racji bytu, dlatego stylówka a'la Adam West odpada😂 Poza tym wersja z Noel jest świetna i tu możnaby zrobić coś podobnego
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Wayne

Projektant Batmobila wrzucił takie zdjęcie na swój Instagram. Może to coś znaczyć, a może być to przypadek...


Juby

#145
Profil spoko. Tylko kto jest tym rzekomym projektantem?

Matt Reeves potwierdza, że ruszył prace na palnie. Niestety, z tym samym debilnym tytułem, którego podają od czasu, gdy projektem władał Affleck.
https://twitter.com/mattreevesLA?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1221927006448898049&ref_url=https%3A%2F%2Ffilm.org.pl%2Fnews%2Frezyser-the-batman-potwierdza-ze-ruszyly-prace-na-planie-filmu-230162%2F

Funky

Ja jestem najbardziej ciekawy tematu muzycznego Batmana. Michael Giacchino to na dzień dzisiejszy najlepszy kompozytor w Hollywood (wyłączając stare legendy takie jak Williams, Zimmer, Shore) i jestem podekscytowany jak to będzie się prezentować w filmie i poza nim.

Q

Zerknięcie na kostium Batmana. Może nie za wiele widać, ale symbol Batmana to coś nowego.

https://vimeo.com/391277390
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Moja pierwsza myśl była taka że to jakiś bieda kosplej. Kostium bardzo podobny do tych z serii Arkham i niestety jak dla mnie słabo to wygląda. Dziwny kształt maski i ten kołnierz, już jestem zniechęcony :P Muzyka Michaela Giacchino poprawna i jest to bardziej detektywistyczny (słyszę w nim klimat noir) motyw Zobaczymy jak będzie się prezentować w całości.

Wayne

Logo jest podobne do pierwszego w historii symbolu Batmana z 1939 roku.