Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Punisher (filmy i serial)

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:54:27

Leon Kennedy

CytatPuni z Dolphem był starym, dobrym akcyjniakiem klasy B

Który podobał mi się jak miałem lat 13... teraz ciężko by mi było na nim wysiedzieć.

CytatPunishera z Tomem Janem lepiej przemilczeć

Lepiej nie. Film był świetny, sceny co prawda nie były mocno brutalne, ale ogółem było całkiem nieźle ;). No i Jane w roli Punishera spisał się na medal :D.

Huntersky

Walić to, że nie były brutalne, mają być przejmujące. A tego nie można powiedzieć o masakrze rodziny - ziewam, kiedy ginie pięćdziesiąta ciocia babci kuzyna ze strony ojca.
Zabójstwo tylko żony i dziecka byłaby bardziej intrygujące.
Przemilczę zastrzelenie Franka i to, jak się z tego wykaraskał, bo nie chcę przeklinać. :P Ogólnie film słabo udaje mocne kino akcji. ;)

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

El Cornetto

Punisher z Janem jest idiotyczny. Wystarczy wspomnieć scenę - przestępcy mają Franka na muszce i co? I oczywiście to są dobrzy przestępcy - nie strzelą mu w głowę o nie...oni strzelą mu w pierś, żeby dać mu szansę pożyć, i ewentualnie dać mu szansę na zemstę.

Albo Franek dostaje nożem w pierś, ledwo żyje ale pół godziny później już jest w pytkę i kosi wszystkich w okół :].

Natomiast film z Dolphem to esencja tego czym komiksy z Frankiem były. Należy wspomnieć, że film zaczął powstawać gdy Frank dopiero ruszył z własną serią więc nie było w nim żadnych odniesień do komiksu.

Film ma świetne teksty, klimat no i Franka jakiego kocham...madafaka skurczybyka, który się nie przejmuje jakąś tam czaszką z samochodów tylko robi to co robi - zabija.

Mój ulubiony tekst z filmu:
- Who send you!
- Batman.

:)

Leon Kennedy

CytatPunisher z Janem jest idiotyczny. Wystarczy wspomnieć scenę - przestępcy mają Franka na muszce i co? I oczywiście to są dobrzy przestępcy - nie strzelą mu w głowę o nie...oni strzelą mu w pierś, żeby dać mu szansę pożyć, i ewentualnie dać mu szansę na zemstę.

A co za frajda załatwić kolesia jednym strzałem prosło w głowę? Oni chcieli, aby Frank jeszcze trochę pocierpiał przed śmiercią i dla tego taka zabawa ;).

CytatAlbo Franek dostaje nożem w pierś, ledwo żyje ale pół godziny później już jest w pytkę i kosi wszystkich w okół

No tutaj to akurat nic nie trzeba dodawać...

Cytatktóry się nie przejmuje jakąś tam czaszką z samochodów tylko robi to co robi - zabija.

On też zabijał i miał przy tym fajną zabawę ;).

CytatMój ulubiony tekst z filmu:
- Who send you!
- Batman.

Dobre.


El Cornetto

CytatOn też zabijał i miał przy tym fajną zabawę Mrugnięcie.
Przez większą część filmu bawi się w szlachetnego bandytę, który w dodatku zamiast jak to było w komiksie wbić się raz do budynku i załatwić wszystkich przy czym bezpośredniego sprawcę na zawsze okaleczyć ten przez 90% filmu kombinuje, kombinuje nic z tego nie wynika więc wbija się i robi w pięć minut to co mógł zrobić wcześniej. Mało tego, facet jeszcze ustawia sobie czaszkę z wybuchających samochodów bo taki jest...w pytkę facet!

CytatA co za frajda załatwić kolesia jednym strzałem prosło w głowę? Oni chcieli, aby Frank jeszcze trochę pocierpiał przed śmiercią i dla tego taka zabawa Mrugnięcie.
:D . Aha, czyli zamiast go potorturować, np. na jego oczach zabić żonę i syna, albo nie wiem...zgwałcić żonę i zabić to oni zabijają wszystkich wokoło, następnie chybiają w głowę strzelając w pierś, ustawiają Franka jak najdalej od wybuchu - no bo nie może sobie poparzyć ładnej buźki przecież ;) i badabum...a potem się dziwią, że on żyje :P .

Przemilczę już fakt, że absolutnie nikt nie pojawił się na miejscu wybuchu, nikt też nie szukał Castle'a, a gdy ten pojawił się w telewizji Saint zamiast wysłać ludzi od razu odczekał aż Frank ułoży sobie fajny plan by mógł tę swoją zemstę zrobić.

EDIT:
A no, właśnie...byłbym zapomniał. Chcesz zdobyć broń? Wystarczy znaleźć odpowiednią ciężarówkę i zabrać z niej kontenerek. Przecież nikt na świecie nie dba o transport czegoś tak bezpiecznego jak broń.

Leon Kennedy

Z tego co sie orientuję to te jego kombinowania miały konkretny sens w tym filmie...

Cytatnastępnie chybiają w głowę strzelając w pierś

Z tego co pamietam to celowali w pierś...


El Cornetto

CytatZ tego co pamietam to celowali w pierś...
To był żart Leon, żart ;)

vincent

Byłem na Punisherku w kinie, teraz mam na dvd. Film od początku traktowałem z przymrużeniem oka i pewnie dlatego mi się spodobał. Rażą mnie w nim niektóre rzeczy, ale ma on w sobie coś takiego, że często do niego wracam i oglądanie go sprawia mi dużą przyjemność.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Gieferg

Punisher z Tomem Jane mimo że nakręcony niedwno jak dla mnie przypomina właśnei akcyjniaki z lat 80-tych i za to go lubię, niepotrzebnie dali troche za dużo wątków komediowych (sąsiedzi...) ale jak dla mnie to dobry film, choć Punisher zasługuje na coś lepszego.  Akcja na końcu jest po prostu świetna, zero przesady, tak jak kręcono to 20 lat temu (dobra, nie licząc czachy z ognia która trochę psuje ogólne dobre wrażenie). Oczywiście film mam na DVD.

Punisher z Dolphem też miał swój urok, szkoda że nie sposób go dostać na DVD w niepociętej wersji :(

Cytatprzez 90% filmu kombinuje, kombinuje nic z tego nie wynika więc wbija się i robi w pięć minut to co mógł zrobić wcześniej.

Owszem, wiele z tego wynika, ale widać nie oglądałeś zbyt uważnie.

Taki opis pasuje za to do filmu "Raw Deal" z Arnoldem który przez 80% czasu trwania udaje inny rodzaj kina, ale pod koniec i tak zamienia się w "Commando".
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Q

Na http://www.punisherwarzonemovie.com/ można obejrzeć specjalny klip z filmu, prezentowany przez Lexi.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Huntersky

Stronka jest świetnie zrobiona, w ogóle filmy Marvela mają je ostatnie porządnie zrobione - vide Iron Man. Jeszcze można za free muzyki posłuchać. :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Fotki super, jestem coraz bardziej ciekawy filmu.
Czy na ktorys z nich pojawil sie moze detektyw Soap?
http://www.punisher.batcave.098.pl/film/grafa/punisher2/galeria/26.jpg
Az mi sie skojarzylo z Batmanem 89' :D

El Cornetto

Zdaje sie na drugiej jest Soap, ten czarny i Frankie Frank.

vincent

Na zdjęciach wygląda nieźle. Niestety, pewnie okaze się hollywoodzkim crapem.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA