Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Joker

Zaczęty przez Arkard, 13 Marzec 2008, 20:11:07

Leon Kennedy

O co w sumie chodzi z tymi trzema Jokerami?
Nie bardzo jestem w temacie.

LelekPL

Jak Batman siedział na krześle Mobiusa miał dostęp do wszechwiedzy i zadał pytanie "Kto jest Jokerem?", a odpowiedzią było to, że jest trzech Jokerów, co sugeruje, że trzy różne osoby są Jokerami. Ta historia ma to wyjaśnić.

Choć ja spodziewam się, że okaże się, że Joker ma poprostu dziwny rodzaj roztrojenia jaźni i wszystkie te wersje są w jednej osobie. Jeden pewnie będzie bardziej żartownisiem, inny anarchistą, a jeszcze inny seryjnym mordercą czy coś takiego. Albo inna tego typu komiksowa głupota.

Leon Kennedy

#272
Mnie się tam w sumie nawet i ten Twój pomysł podoba 😎 Tylko kwestia ukazania.

Tak teraz myślę, że już chyba o to pytałem 🙃

Juby

#273
Zamiast pytać wystarczyło wpisać "Three Jokers" w szukajkę na stronie głównej i przeczytać którykolwiek news na ten temat.

Leon Kennedy

W sumie mogłem zrobić jedno i drugie i... tak zrobię. Będzie to mój pierwszy raz gdy z tego korzystam 😜

Rado

Na jutubowym kanale BatCave zawitał niedawno film o "Killing Joke" w wydaniu Absolute. Może jeszcze jest ktoś ciekawy co takie wydanie w sobie zawiera...



Johnny Napalm

To jest bardzo dobry opis tego wydania komiksowego albumu. Szczerze mówię, że bardzo mnie przekonała ta prezentacja i będę polował właśnie na tą wersję Zabójczego Żartu. Przyznam Rado, że masz odpowiedni głos i tempo mówienia do takich rzeczy, a poza tym znasz się na temacie – nie pozostała na świecie chyba żadna wersja TKJ, której byś nie miał.
Co do samej twojej formy prezentacji albumu. Wymieniłem już zalety – spokojny głos z dobrą dykcją, ale oczywiście, na profesjonalnego lektora nie nadajesz się tylko z jednego względu – lektor ma jeszcze tzw oryginalny głos. Nie umniejsza to faktu, że fajnie się słucha twoich opinii. "Zabolało" mnie to "szkicy", a tak to pełna profeska.

Ja pierniczę, ale bym sobie zobaczył ten scenariusz. Kurde, nie żartujmy.  ;D  Zobaczyć to ja bym chciał te szkice Bollanda – ale to musiała być przyjemność je oglądać.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Dałem lajka na facebooku już kilka dni temu. Mam tylko dwie uwagi (poza wspomnianym "szkicy" zamiast "szkiców" pod koniec):

1. Egmont wydał Zabójczy żart w 2012 roku, a nie w 2014 (wiem, bo kupiłem pierwsze wydanie, później wznawiali go kilkukrotnie, w nowszymi logosami DC na froncie okładki).

2. S-I-dorkiewicza? :D Pan Tomasz to polak, myślę że jego nazwisko czyta się po polsku, przez "si" na początku.

Reszta - rewelacja. Dobry montaż i naprawdę masz odpowiedni głos do tego typu prezentacji, bardzo dobrze się ciebie słucha. Czekam na więcej. :)

Rado

Dzięki za uwagi i miłe słowa. Trochę błędów pewnie będzie się po drodze zdarzało. Za montaż (i korektę), to by trzeba bardziej kelenowi podziękować - on trzyma nad tym główną pieczę.

Juby

Znalezione na facebooku


Juby

Joker otrzyma od DC własną regularną serię komiksową

No tak, Jokera nigdy za wiele. Właśnie na to czekali fani. ::)

Rado

"Czyżby znowu Joker"?

Leon Kennedy

Ja tam czekam na trzech Jokerów. I na szczęście nie mam jego przesytu. Chodź jest go sporo tu i tam 😂

LelekPL

Też mnie ilość Jokera nie rusza. Jak dla mnie to jeszcze lepsza postać niż Batman, więc nie widzę problemu.

Juby

Joker lepszy od Batmana? Herezja.

Cytat: Rado w 16 Grudzień  2020, 14:15:13"Czyżby znowu Joker"?