Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

MJ

Piccolo rysowany z pamięci, nawiasem mówiąc moja ulubiona postać z Dragon Ball'a.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

naz_

"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Altair


Vin Lepper :) :P NIe jest idealne,ale...


Moja nowa sygnaturka

Pawcio

Lepperovin całkiem fajny, ale mogłeś dobrać inne zdjęcie Andrzeja ;) Co do samego połączenia zdjęć nie mam zastrzeżeń.
Sygnaturka raczej przeciętna.

Coś dla fanów Tony'ego:


Dodatkowo mówię, że od wczoraj pełną parą ruszył komiks z Tonym :)

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

B2Ka

Pewnie się powtarzam ale co tam, po raz kolejny odwaliłeś mistrzowską robotę. Gdzie można śledzić postępy w pracy nad komiksem :]?

Pawcio

Na razie nigdzie. Możliwe, że go opublikuję -ale dopiero, gdy będę miał, powiedzmy, 15 stron. Na razie kładę tusz na pierwszą.

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

Pawcio

A więc, a więc...
Batek -fajny, ale wydaje się wychudzony. No, i gdyby nie to różowe tło... :D Plus za długie uszy.
Rag-doll -super. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Miłym szczególikiem jest tu ta rurka obok niego.
Bane -szkoda, że został zgwałcony, bo byłby naprawdę mega obrazkiem. Mimo wszystko, widać od co chodzi i bardzo mi się podoba.
Jokerosylwester- 0 zastrzeżeń, świetny pomysł i wykonanie.

Mel, a jak kolorowy Vincent?

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

Mel

Dzięki, Pawcio ;)
A Vincent to dość dobry pomysł i design, ale wykonanie ma parę wad:
1.Perspektywa prawej stopy kuleje.
2.Sposób układania się tkaniny.
3.Jakość (na przyszłość odpuść sobie format JPG, bo nawet jeżeli to rysunek "tymczasowy", to i tak wpływa na ogólne wrażenie)
4.Światłocień. Ogólnie nie jest źle i błędy występują jedynie w detalach, ale i to czasem drażni ;)

Huntersky

Na szybko:
- Piccolo, jeżeli z pamięci, to super :)
- Leppah całkiem całkiem, ale źle dobrałeś zdjęcia - wygląda jak mutant
- Pawcio, obserwuje Cię już trochę czasu i robisz niewiarygodne postępy, oby tak dalej :)
- Ragdoll i Sylwester to perełki.

***

A ja...zrobiłem Mecha! Czyli kolejny z serii militarnych konceptów:


Zobaczyłbym takiego w Avatarze...

Zwie się Golem i ma ok. 7 m wzrostu. Waży dużo. :) Załoga: 2. Opancerzenie: opatentowany przeze mnie inteligentny materiał + jakiś mocny stop. Uzbrojenie: taaaa....
Z tym to chyba przesadziłem, bo licząc te pierdółki w rocket podach, rakiet jest 96, do tego 4 autocannony i jeden lekki minigun na środku. Plus dwa MP7 dla załogi. Pisałem, że przesadziłem?

A zaczęło się od tego.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

Pawcio,świetny design Vinca,to lubię ;)
Mel,Różowy Batman ssie,ale tylko pod względem koloru ;) Rysunek jest na prawdę spoko,choć mógłbym się przyczepić do jego uszu.Ragdolla musiała byś ściemnić,a byłoby już ekstra.Gdyby nie różowe stworki Bane byłby i jest zajebisty,ale jego klatka piersiowa powinna być o wiele bardziej zarysowana/widoczna :) A Jokerek genialny :D
Huntersky,bocik jest fpytke :) Trochę Avatarowski,ale I like it :)

Mel

Uuuuuuu, Huntersky! Mogę powiedzieć, że i robisz niesamowite postępy i chyba vectora opanowałeś do perfekcji ;D

I Altair...Owszem, może i by było lepiej gdyby nie paskudne narzędzia na tej stronie i ograniczony czas. Jak sama nazwa wskazuje "iScribble",to  nie ma co się spodziewać cudów z szybkiego rysunku ;D
PS: Co źle z jego uszami? Są długie. Takie jak lubię ;) A że krzywe nieco, to już wina znienawidzonego przez cały świat tableta Pentagram O'Pen XXL (radzę Ci unikać tego modelu)

Huntersky

Wielki dzięki, ale bez przesady. :D Narysowanie paru brył to nie jest wielki wyczyn. :)
http://troostar.deviantart.com/art/Second-Vector-60693501
http://artgerm.deviantart.com/art/Pepper-Vector-7960615
To jest coś :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Pawcio


Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

Altair

Mel,niezłe,na prawdę niezłe (szczególnie ostatni rysunek).
Pawcio,zajebiste! :)


Brat poprosił mnie,abym mu coś narysował.Dał mi linijkę z tym gościem,a ja go zrobiłem trochę większego ;)
PS.Szczerze mówiąc to nawet nie wiem o jaką kreskówkę tu chodzi :P

kelen

Ben10 emitowany obecnie na Cartoon Network