Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

Mel

Hush jest pieprzniętym bandażystą.

Jedno, ale istotne pytanie:
Dlaczego niemal każdy user, który nie zrozumie treści wypowiedzi poprzednika MUSI doskakiwać do gardła?
Słuchaj, DC...Na tego całego Świetlika spojrzałam przez pryzmat ewentualnej roli w filmie, a nie przekreśliłam ogólną postać (w tym pół DC Universe). To raz. Dwa: Musisz mieć jakieś uprzedzenia skoro tak reagujesz na mały, głupi i w zupełności pozbawiony aluzji, podwójnego dna/ironii żart.

DCman

oj Melka daj spokoj,wcale nie chce sie z Toba klocic.Poza tym,pieknie dzis wygladasz...zmienilas avatar^^ :) :*:*:* ale masz racje z tym,ze moglby byc on tylko zwyklym podpalaczem i nic wiecej a potrzeba czegos wiecej...jednak tworcy Batmana chyba nie pozoztawili nolanowi zbyt duzego wyboru,acha i przez glowe przelecial mi jeszcze The Great White Shark, ktory ma jako tako dosc przyziemny i realny zyciorys :))
Wanna know why I use a knife?

Mel

Ty też niczego sobie.

A przy okazji, The Great White Shark nawet by pasował. Może i w oryginale poodpadały mu uszy w celi Mr.Freeza, ale da się to zastąpić np.mafijnymi porachunkami lub kontaktem z ciekłym azotem.
Sama w sobie postać też nie jest zła. O taki krętacz z potencjałem.

(A)nonim

Nikt nie mówi że Firefly pojawić się nie może, tyle że obojętnie czy będzie w wersji normalnej (oryginał), czy okrojonej (nolanverse) to i tak filmowo będzie nudny i może najwyżej zaliczyć "epizod zszaszowski", bardziej nadaje się na jeden odcinek serialu.
Great White Shark się nadaje, ale moim zdaniem nie powinien mieć oszpeceń. To taka mała rybka w świecie gangsterskim, którą wszyscy mają za zero, a on sam myśli o sobie jako o żarłaczu białym (czyli taki komiksowy Warren przed wypadkiem). No tyle że też się bardziej na epizod nadaje.


Heh wpadłem na pomysł, w którym Freaki przejmują schedę po mafii i prowadzą między sobą wojnę gangów. Pingwin ogłusza nadętego Sharka parasolem i rzuca one-linera "penguins eat fish", po czym każe go wsadzić do chłodni. Później, gdy policja jest na miejscu, Gordon się pyta funkcjonariusza o White'a, na co ten mu odpowiada:
- Żyje, ale ma poważne odmrożenia.
Tribute lepszy niż jakaś badziewna wstawka o Supermanie. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

DCman

Taaa po czym na miejscu pojawia sie Batman i pyta Gordona o White'a
Gordon:"Zyje,ale ma powazne odmrozenia",
Batman:Rrrrraaaarrrrrwwwrrrrt, po czym znika....no wiecie przeciez zawsze to robi :P
w zasadzie po co odmrazac mu twarz....niech Firefly mu ja troche przypali^^ hardcore:)
Wanna know why I use a knife?

(A)nonim

I będzie Wielki Smażony Rekin, albo Szczęki 5. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

DCman

Jesli na koncu TDK policja sciga Batmana, to jak dla mnie, daje to zapowiedz kolejnej czesci. Moze na miejsce Batka pojawia sie kolejni "bohaterowie" uzurpujący sobie prawa do bycia Mscicielem Gotham? Ale wiecie, moga sie okazac takimi psycholami jak np: Azrael, czy Black Spider a policji i wladzom na pewno nie spodoba sie mordowanie dilerow,drobnych zlodziejaszkow,czy bossow mafii, bo przeciez GPD i Loeb'owi nigdy nie dogodzisz...Batman im przeszkadzal to co dopiero tacy psychole, udajacy bohaterow...i wtedy w tym calym chaosie i bezsilnosci Policemanow wroci Batman i pokaze kto tak naprawdę jest prawdziwym Obronca Gotham....Yeah :D                                   
Wanna know why I use a knife?

Gieferg

Cytatbo przeciez GPD i Loeb'owi nigdy nie dogodzisz...

Zwłaszcza Loebowi, zwłaszcza gdy jest martwy...
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

DCman

Wanna know why I use a knife?

naz_

#684
Cytat: DCman w 31 Lipiec  2009, 10:42:58
. Moze na miejsce Batka pojawia sie kolejni "bohaterowie" uzurpujący sobie prawa do bycia Mscicielem Gotham? Ale wiecie, moga sie okazac takimi psycholami jak np: Azrael                            

Azrael nie jest psycholem :D Przynajmniej nie większym  niż sam Batman ;>

Wizja Batmana sciganego przez policje jest ciekawa szcegolnie gdyby byla inspirowana Powrotem Mrocznego Rycerza : ]

"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

DCman

uproscilem nazywajac go psycholem :)
mowisz o komiksie Millera? Podobno bd ale nie czytalem.
Wanna know why I use a knife?

kelen


DCman

Wanna know why I use a knife?

MJ

A ty nie widziałeś ciała? Leżał na glebie i widać było że od tamtego momentu długo nie pociągnął. Jak to za mało to przy okazji wybrali nowego komisarza o nazwisku Gordon.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

DCman

a tak w ogole czy Ty tez przypadkiem juz nie zyjesz MJ?^^
Wanna know why I use a knife?