Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wiedza o DC

Zaczęty przez heros65, 04 Listopad 2009, 16:20:40

BD96

Jak się nazywa biologiczny ojciec Supermana?
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mel


BD96

Brawo. Tylko nie oddawaj pytania ok? ;D.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mel

Co jest główną słabością Spectre lub jak można go zranić, czy zabić?

Maxie Zeus

Włócznia Przeznaczenia (Spear of Destiny). Gdy uznano ze Spectre stal się niebezpieczny (zniszczył on bodajże nawet jakiś kraj), prezydent Clinton poprosił Supermana by użył włóczni w walce z nim, jako ze jest to jedyna bron na Ziemi, przy użyciu której można pokonać Spectre.

Mel


Maxie Zeus

Co uwięziło Yuga Khana (ojca Darkseida)? I to aż dwa razy..

Drawski

Opieram tę odpowiedź na niedokładnych wspomnieniach, i dedukcji. Spisek Księcia Uxasa, czyli wszechmocnego syna Yuga Khana, Darkseida? pamiętam że Uxas knuł przeciwko wszystkim na około żeby zdobyć władzę nad Apokalipsą, ale to już zweryfikuje Maxie Zeus.

Maxie Zeus

Zla odpowiedz. Rzeczywi?cie niedok?adne te Twoje wspomnienia, bo Yuga Khan by? jednym z nielicznych, których sam Darkseid sie bal i nigdy nie odwa?y? si? przeciwstawi? ojcu. Chodzi o 'co?' innego ;)

Doctus

Maxie Zeus od dawna tylko obserwuje forum z ukrycia, zatem ukradnę mu możliwość pytania i zadam własne.

Supergirl w New52 przez chwilę nosiła pierścień Korpusu Latarni. Ale jaki kolor nosił ów Korpus?

LelekPL


Doctus


LelekPL

Jak w Multiwersum DC nazywa się uniwersum, które jest podróbką Watchmenów?

Kmitz

You can't hurt what you can't see

LelekPL