Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konwenty Komiksowe i inne spotkania komiksiarzy

Zaczęty przez Johnny Napalm, 20 Kwiecień 2012, 19:52:48

BlackBat

Musiałam uciekać dość wcześnie Johny, szkoda że nie udało nam się złapać ale myślę że jeszcze będzie okazja :D Zasadniczo to nighty zrobiła epicką Spoiler, moje przebranie ograniczało się do obwieszenia się Bat i Flash symbolami :D Trzeba by kiedyś zorganizować jakiś forumowy zlot i spotkać się :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

Kurde, a co ja mam powiedzieć? Więcej czasu spędziłem w pociągu niż na samym Festiwalu. No i to niemała lipa, że się wszyscy nie spotkaliśmy, tzn Wy pewnie tak, ale ja "tylko" z Kelenem. :(
Ale teraz jak tylko coś będzie w Wa-wie to postaram się na stówę tam być. :) To w końcu u mnie...

Post Merge: 08 Październik  2012, 13:25:17

Cytat: nighty w 08 Październik  2012, 09:38:31
hahah, na sesji autografowej w niedzielę co chwilę słyszałam czyjś tekst, że bisley ma wyjątkowo dobry dzień :D
Ha! Dobrze, że pił tylko Wojaka. Po mocniejszych alkoholach inaczej się zachowuje. ;) Szkoda, że telefon za późno o sekundę zrobił fotę, bo bym miał kultowe zdjęcie - mistrz Bisley popijający polskiego sikacza. :D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

nighty

ja totalnie jestem za zorganizowaniem czegoś w warszawie, chociażby jakiegoś małego spotkania, bo to aż wstyd, że tyle osób "siedzących w temacie" zamieszkuje stolicę, a wszyscy, których znam osobiście są gdzieś z drugiego końca polski XD ja prawdę mówiąc nie mam pojęcia o żadnych innych "komiksowych" imprezach w polsce poza mfkig, na którym byłam już trzeci rok z rzędu, więc jeśli warszawa nic takiego nie ma to może warto wziąć sprawy w swoje ręce? :D

Johnny Napalm

Też jestem jak najbardziej za. No i jest rzeczywiście kilka imprez w Wa-wie, co prawda nie tej klasy co w Łodzi, ale też dają radę. Nooo... tylko u nas to się dopiero po zimie rozkręca, w marcu/kwietniu jest Komiksowa Warszawa, później też jest kilka mniejszych imprez. Nie wiem czy ten festiwal komiksu historycznego jest nadal kontynuowany?
No i jakby już nic nie było, można ogłosić pospolite ruszenie i się gdzieś spiknąć. Tylko żeby ludziska odpowiedzieli, a nie znowu cztery osoby na krzyż przybędą... ale dobre i to by było, ma się rozumieć. ;D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

To ja mogę już z uprzedzeniem zaprosić na konwent DoubleBack II, który odbędzie się w 2013 roku. Będziemy z ekipą znowu robić salkę komiksowo-kreskówkową.

Johnny Napalm

A zima jest martwa dla komiksu w Polsce?
Obczaiłem tą imprezę na którą zapraszasz, Kelen. Kurde, strasznie daleko to ode mnie. Jednak Łódź jest chyba najodpowiedniejszym miejscem do robienia wszelkich zlotów, każdy ma podobną drogę do niej. Pomijając ludzi ze Świnoujścia czy Ustrzyk Dolnych. ;) Tylką mangą się tam zajmujecie, Kelen?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Konwenty WWFF, mimo że niby mangowe, to są otwarte na inne rodzaje atrakcji, dlatego też powstała inicjatywa salki komiksowo-kreskówkowej, która już była na ostatnim ich konwencie, czyli Balcon 2012

Johnny Napalm

Cytat: BlackBat w 08 Październik  2012, 12:45:42
Musia?am ucieka? do?? wcze?nie Johny, szkoda ?e nie uda?o nam si? z?apa? ale my?l? ?e jeszcze b?dzie okazja :D
Tak jak pisa?em wcze?niej, te? ogromnie tego ?a?uje. Szkoda... ale nast?pna impreza ju? za... rok? :( Co? wcze?niej pewnie b?dzie. :)
CytatZasadniczo to nighty zrobi?a epick? Spoiler, moje przebranie ogranicza?o si? do obwieszenia si? Bat i Flash symbolami :D Trzeba by kiedy? zorganizowa? jaki? forumowy zlot i spotka? si? :)
Fajnie, ?e o tym piszesz, Nighty skromnie przemilcza?a swoje show, a szkoda... mo?e da si? przekona? na pokazanie paru fotek w wydaniu cospleyowym?
Heh, zauwa?y?em, ?e najcz??ciej w swoich zdaniach, opisuj?cych moje wra?enia po Festiwalu, pisz? s?owo szkoda. Ale to fakt, szkoda tej imprezy, ?e ju? si? sko?czy?a.  :'(

Kurde, na Balconie nigdy nie by?em, a du?o dobrego o tej imprezie s?ysza?em. Na pewno fajnie by by?o tam wpa??, tylko to cholernie daleko.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Jeśli ja potrafiłem jechać ze Śląska do Warszawy albo Trójmiasta, to Ty z Warszawy też możesz na Śląsk przyjechać:P

Johnny Napalm

Ale ty masz maszynę do teleportacji, zapomniałeś?

Ok, może kiedyś i tam do Was wpadnę, powiedz tylko czy to trwa więcej jak jeden dzień? No i pewnie pół dnia trzeba poświęcić na sam dojazd... :P Skoro do Łodzi pociąg się wlecze ponad dwie godziny. :-\
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

nighty

Cytat: Johnny Napalm w 08 Październik  2012, 17:33:23
Nighty skromnie przemilczała swoje show, a szkoda... może da się przekonać na pokazanie paru fotek w wydaniu cospleyowym?

w niedzielę po festiwalu pojechałyśmy z dziewczynami robić zdjęcia w opuszczonej łódzkiej fabryce, jak tylko je dostanę to się pochwalę, bo nie znoszę takich "korytarzowych" XD

no i popieram kelena, przyjeżdżać na balcon w przyszłym roku :D wprawdzie pewnie znów będę zabiegana przy cosplay roomie, ale mam nadzieję, że i tym razem uda się tak, żeby moje atrakcje nie pokrywały się z tymi, na których chcę być w komiksówce ;;

Funky

Jak macie jakieś fotki to wrzucajcie (ciekawe jak wyglądacie? :P) kurde szkoda że nie ma takiej imprezy w trójmieście :( Mimo że nie jestem fanem komiksów jakimś wielkim to z chęcią zobaczyłbym jak coś takiego wygląda, no i byłaby możliwość spotkania Bat-forumowiczów ;)

kelen

Może to nie jest wielkość tego co w Warszawie czy Łodzi, ale Funky, w Trójmieście odbywa się co roku Bałtycki Festiwal Komiksu, który twa kilka (dwa?) dni. Byłem na tegorocznej edycji nawet.

BlackBat

U mnie jest ten problem że albo mam daleko, albo nie mam funduszy :/

Balcon i Pyrcon są już na mojej liście konwentów 2013 :D

Jak po drodze uda się coś forumowo zmontować to przechodzę na dietę woda-suchar i jadę xD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

A Pyrcon ma już ustalony termin? Jeśli już, to chyba jechałbym do Poznania a nie na Śląsk, zawsze to bliżej.
CytatJak po drodze uda się coś forumowo zmontować to przechodzę na dietę woda-suchar i jadę xD
Żeby oszczędzić kase, czy żeby cudownie wyglądać? ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...