Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nowy strój Batmana

Zaczęty przez Manigoldo, 22 Maj 2011, 17:55:09

jakura

A mnie tłumaczenie "muszę być szybszy" nie przekonuje, bo jakoś przez rok działalności był dość szybki i mu nic nie przeszkadzało. Nic nie stało na przeszkodzie, żeby uznać strój z Beginsa za odpowiednio lekki. A same walki w BB były dużo gwałtowniejsze, dzikie/chaotyczne niż w TDK, gdzie wygladały bardziej ospale.
Co do poruszania głową: pamiętam, że przd premierą BB twórcy chwalili się, że specjalnie robią taki kostium, żeby batman mógł nią obracać (co miało być novum w serii). Morał: chcieli go zmienić z jakiś innych przyczyn, a do filmu wrzucili tylko takie tłumaczenie.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

rocklee

Te? mam takie wra?enie, i? dopiero teraz powinien zmieni? zbroj? na l?ejsz? i bardziej zwrotn? do walki z bane'm.

Bo w?a?ciwie w bb, walczy? w ciemno?ciach w teoretycznie niewygodnym stroju z wyszkolonymi ninja i mia? to spojrzenie gdy rass zostawi? go z ninja, jakby to by?o dla niego jak wsio rybka ;)

Tymczasem z tym wygodniejszym strojem, w ?wietle na bankiecie nie radzi sobie i nawet dostaje w twarz od zwyk?ego zbira.

Patryk02099x

Przecież Nolan mówił od początku, że strój Batmana w BB mu się nie podoba, bo robili go zbyt pośpiesznie i nie mieli czasu dopracować szczegółów.

Mi się strój z TDK bardzo podoba i cieszę się, że zmienili ten z "jedynki" a w TDKR powróci. Może faktycznie Batman nie jest w nim taki "masywny", ale nie taki ma być w trylogii Nolana.

Altair

Fakt. Ma być straszny. A to wdzianko ni cholery nie spełnia tej funkcji. ;)

rocklee

Mo?e to te? kwestia figury bale'a, mog? si? oczywi?cie myli?, ale my?l? ?e w tdk i tdkr, ma o wiele mniejsz? wag? i muskulatur?, no bo nawet strój z tdk, na grafikach na gad?ety s? takie grafiki gdzie batman ma strój z tdk, a jest on wysoki, masywny i pot??ny, ja po prostu ju? nie zwracam na to uwagi i ciesz? si? seansem tdk czy za jaki? czas tdkr.

Patryk02099x

No nie wiem, czy jakbyś go spotkał w ciemniej uliczce to powiedziałbyś, że nie jest straszny... Strój strojem, ale Bale go po prostu wspaniale zagrał i nie potrzebował do tego "strasznego" stroju.

Altair

Nie mówimy tu o grze aktorskiej... ;) Bale to bardzo dobry Batman i tego nic nie zmieni, ale jedno jest pewne... Gdybym spotkał takiego gościa w uliczce to zastanawiałbym się gdzie zgubił motor. Gdybym spotkał Batmana z BB to naprawdę zastanawiałbym się czy to jakieś stworzenie czy człowiek w masce.

Johnny Napalm

CytatGdybym spotkał Batmana z BB to naprawdę zastanawiałbym się czy to jakieś stworzenie czy człowiek w masce.
Dobry tekst. To był prawdziwy Bat - Man. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

jakura

Może i boję się własnego cienia, ale gdyby w ciemnej, wąskiej uliczce wyskoczył na mnie facet choćby w różowych, centkowanych gatkach, to bym się pewnie wystraszył:P
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

TheFallens


Człwowieknietopeż

Cytat: Juby w 23 Maj  2011, 08:20:01
Manigoldo > to nie film typu Watchmen, czy Sin City)
W "Watchmenach" najgorszą wadą były ich kiczowate stroje
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Johnny Napalm

#87
To prawda, ale były też żałosne w samym komiksie. Tam jednak współgrało to mocniej z treścią - tylko kretyn byłby herosem i narażał swoje życie za niewdzięczników... no i tylko kretyn by coś takiego założył. :D

Wracając do TDKR, cieszę się bardzo, że w końcu miałem szanse obejrzenia przez naprawdę dość długi czas Batmana w jasnym świetle. Dzięki temu cała robota ludzi od stroju nie poszła na marne. ;D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Mikidraw

Zauważyłem iż kostium Batmana w TDK ma bardziej szarawy kolor , koło symbolu nietoperza, na dole.

franek

Jak bym zobaczył Batmana/Keatona na ulicy to bym się bał jak cholera (ten uśmieszek przyprawia o ciarki) a jakbym zobaczył Bale`a/Batmana to bym najwyżej się zmieszał, bo po mojemu ten kostium jest przesadzony i Bale wygląda w nim trochę śmiesznawo, naprawdę nie chcę wyjść na hejtera bo od TDKR zmieniłem zdanie na temat Nolanowskiej wizji Batmana, ale to kwesita gustu.


Show Must Go On!!!