Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nowy strój Batmana

Zaczęty przez Manigoldo, 22 Maj 2011, 17:55:09

Vaherem

Hmm, może po prostu w nazwie tematu dodać znak zapytania? Będzie bardziej adekwatnie do treści.

Q

Wygląda na to, że kostium Batmana przeszedł drobne zmiany w "TDKR":


What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Patryk02099x

Przez ten nowy kołnierz Baleowi robi się fałda na podbródku! :D

Q

Pamiętaj, że na tych fotkach porównany jest kostium z sesji zdjęciowej (TDK) do wykorzystanego w scenach kaskaderskich (TDKR).
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Zmiany? Ja tam widzę tylko jedną na nadgarstkach. Niby w czym się różni szyja Batmana na drugim porównaniu?

Johnny Napalm

Też nie dostrzegam tej zmiany.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Patryk02099x

Wydaje mi się, że w TDK miał trochę dłuższą szyję, choć faktycznie może to wynikać z tego, że to strój kaskaderski, więc nie może być tak "napięty"...

Charism

Rękawiczka wyjęta i schowana do rękawa, wow!  ;D

rocklee

Wydaje mi się że ta rękawiczka ma inny kształt w zakończeniu.
A tak apropo, wiem że powiecie że nie, ale ciekawe czy na końcówkę filmu gacek zyska nowe wdzianko, chociażby trochę zmodyfikowane, w końcu nawet po odkryciu takiego wdzianka można jeszcze wydawać gadżety i zarobić.

Funky

Zmiany są kosmetyczne i naprawdę ciężko je zauważyć. No i wydaje mi się że maska w "TDKR" jest bardziej anatomiczna. I czy mi się tylko wydaje czy też na fotach z "Rises" widzimy leciutko filoetowy strój Batmana? ::)

Charism

Ten fiolet to IMO kwestia oświetlenia.

Patryk02099x

Nie jest fioletowy tylko chyba światło w nim się odbija i daje to taki efekt... Zresztą tak samo maska- nos wydaje się faktycznie bardziej ludzki, ale to też może być kwestią oświetlenia i braku retuszu tych fotek z TDKR.

vincent

Wybaczcie, ale jeśli widzicie tam jakiekolwiek zmiany to jesteście jacyś dziwni. Takie fanbojskie szukanie sensacji na siłę :P
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

Powiedziałbym jeszcze, że uszy są troszkę krótsze, a okolice oczu i skroni trochę ostrzej zarysowane. Ale to faktycznie doszukiwanie się nie wiadomo czego. Strój gacka z TDK i TDKR to dla mnie jego najsłabszy image ever. Zero w nim masywności, a poprzez motocyklowe naleciałości miejscami wygląda tandetnie. Wątpię żeby budził on strach w zbirach z Gotham, ale to tylko moja opinia.
http://www.lindsaybrothers.com/wordpress/wp-content/uploads/2010/12/batman_laundry.jpg - to jest ten Batman, który robi wrażenie. Mocarny.
Skoro zbroja z TDK jest takim genialnym wynalazkiem Nolana to czemu nie poszli tą samą ścieżką, ale jej po prostu troszkę dodatkowo nie rozbudowali? Np. tak:
http://www.comicbookmovie.com/fansites/bmacattack/news/?a=10061

Funky

Nie przesadzaj Altair bo w "TDK" logicznie wytłumaczono dlaczego Batman potrzebuje nowego kostiumu. No i w końcu Wayne może poruszać głową. Co prawda wolę ten z "Begins" ale jest to bardzo dobre połączenie kostiumu Nietoperza z wyglądem Marines (w sumie nie wiem skąd to skojarzenie :P)  Co sprawia że wyjściowe wdzianko Bruce`a tylko minimalnie przegrywa ze zbroją z pierwszego filmu.