Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nowy strój Batmana

Zaczęty przez Manigoldo, 22 Maj 2011, 17:55:09

m2reily

Jedno mogę powiedzieć o Nolanie to to, że nie robi głupich rzeczy w swoich filmach.
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Manigoldo

Taa, jasne. Jedno co można powiedzieć, to to, że nolan też człowiek, nie bóg i jasne że robi, jak każdy.
W incepcji niektóre jego wizje mnie irytowały.

Gieferg

CytatPowiedziałeś co chciałeś i nie musisz się tak spinać, to nie krucjata przeciwko zbrodni :D

Szczególnie że całe to gadanie i tak g*  warte bo w nowym filmie takiego stroju o jaki mu chodzi NIE BĘDZIE :P
Dzwoniłem wczoraj do Nolana ze wskazówkami do scenariusza i trzy razy podkreślałem, że kostium ma być ten sam co w  TDK, ewentualnie jakaś potęzniejsza zbroja  ;D

Cytatedno mogę powiedzieć o Nolanie to to, że nie robi głupich rzeczy w swoich filmach.

No chyba że maszyna do odparowywania wody albo sonar w telefonie.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

m2reily

Gieferg są rzeczy, które jestem wstanie zaakceptować, na tyle jestem rąbnięty;-)
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Vaherem

Ludzie, podniecamy się kolesiem w stroju z rogami, a w filmie próbują nam wmówić, że to strój nietoperza. Wszyscy jesteśmy rąbnięci.

Btw. dla mnie ten sonar to taki "nietoperzowaty zmysł".

Pozostając w obrębie strojów - nie mogę się doczekać aż pokażą Catwoman :D Ciekawi mnie, czy będą jakieś podobieństwa między nią  a batmanem :)

Edit: ohydny ort.

Manigoldo

Ja jestem bardziej ciekawy stroju batmana xD

co do kotki, to pewnie dadzą strój catwoman, bo i czemu nie... mamy strój nietoperza :)

m2reily

Na razie chyba nie wiadomo czy Selina w ogóle przywdzieje kostium.
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

(A)nonim

#52
Cytatco do kotki, to pewnie dadzą strój catwoman
Nie tylko pewnie, ale prawie na pewno, było już coś wspomniane że w filmie pojawi się alter ego Seliny, a Anne przymierzała jakiś strój.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Hydro

A dokładniej Oldman, który się wygadał ;)

Tak ogólnie, to proponuję ten temat usunąć, bo jego fundamentem jest wymysł usera (po raz drugi mówię: nie ma ANI JEDNEJ informacji o nowym stroju), a jest on w większości pełen durnych postów. Albo zamknąć i poczekać do takiego oficjalnego oświadczenia. Albo patrzeć jak przybywają nowe posty o strojach z materiału :P
It's a funny world we live in.

(A)nonim

Chyba najlepiej będzie jak temat zostanie zamknięty i otwarty kiedy będzie coś wiadomo.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Manigoldo

Jest wiadomo, już pisałem o tym, ale jak się nie czyta to nie będę enty raz wklejał tego samego newsa.
Druga sprawa, że temat nie jest jasno określony, nawet może dotyczyć i domysłów by każdy wyraził to co chciałby zobaczyć, ale widzę większości leży ten gumiak z tdk.

Hydro

Dobrze Manigoldo, wi?c podaj ten enty raz link do dok?adnego newsa o tym ?e b?dzie nowy strój, bo o ile sobie przypominam, gdy niedawno pytali?my si? o link do strony, napisa?e? tylko 'na comicbookmovie.com ^^'.
It's a funny world we live in.

Leon Kennedy

#57
CytatA czemu na boga nie w trzeciej części? :)
Jeśli robi się coś z głową na karku to wszystko można zrobić.

Ta jasne i nagle robimy szary strój, aby Gacek był bardziej widoczny, bo innego powodu nie widzę ::)
Cytat
Taa, jasne. Jedno co można powiedzieć, to to, że nolan też człowiek, nie bóg i jasne że robi, jak każdy.
W incepcji niektóre jego wizje mnie irytowały.

Irytować może sporo, ale to nie oznacza od razu głupoty w danych scenach ;)

CytatTak ogólnie, to proponuję ten temat usunąć, bo jego fundamentem jest wymysł usera (po raz drugi mówię: nie ma ANI JEDNEJ informacji o nowym stroju)

No właśnie skąd wiadomo, że ma nowy strój na 100% się pojawi?? Tylko bez durnych postów w stylu Manigoldo, że będzie, bo ja wiem!! i chcę to mieć czarno na białym!

Manigoldo

Z serwisów internetowych, pewien strój w garderobie, nie będę znowu szukał, bo to nie trudno znaleźć jak się zna w dodatku angielski.

Hydro

ROZBRAJASZ mnie :] Serwisy internetowe podawa?y fotki kostiumów, ale by?y to stroje g?ównie policjantów. 'Pewien strój w garderobie' - chodzi o 'sewage thug', taka metka by?? przyczepiona do jakiego? stroju, ale wida? by?o ze to nie strój Batmana. No, ja jako? znam angielski i nie znalaz?em.

Zreszt?, niby jak mog?e? wyczyta? na stronie internetowej ze Batman b?dzie mia? nowy kostium, skoro, jak sam napisa?e?
CytatJa nie znam angielskiego bo mi nie potrzebny,
? Nie wiem czy zauwa?y?e? ale Ty jeden na Forum s?dzisz ?e na stronie X znalaz?e? info o nowym kostiumie, a gdy inni userzy prosz? o link, wzbraniasz si?. Wyszukanie linku (który zapewne nie istnieje) zabra?oby ci mniej czasu ni? pisanie bezsensownego posta o tym ?eby?my sami sobie poszukali ;)

PS Leon, jak chcesz, to usu? ten offtop :P
It's a funny world we live in.