Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Young Justice

Zaczęty przez kelen, 29 Listopad 2010, 17:32:40

nighty

w ogóle nie wiem, kto jest odpowiedzialny za jakiekolwiek decyzje w kwestiach marketingowych w cn ale gratuluję tej osobie anulowania serii parę miesięcy przed wyjściem gry :D

kelen

Na ko?cu si? oka?e, ?e ca?y drugi sezon to sen Impulse'a i w ten sposób unikn? pozostawienia otwartych w?tków ;)

BlackBat

kelen- you made my day XD

Kolejna gra, na którą się spłukam dammit :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

rany, jak teraz czytam, że cała ekipa wiedziała o tym od paru miesięcy i nie mogli nic powiedzieć to mnie krew zalewa. no i się okazuje, że to jednak decyzja cartoon network. moim zdaniem greg i ekipa powinni spakować manatki razem z resztą dcnation i przenieść się na jakiś poważniejszy kanał, który nie będzie w tak żałosny sposób podchodził do osób odpowiedzialnych za napędzanie oglądalności. po tą akcją z ostatnim hiatusem wydawało mi się, że nic bardziej dennego już nie odwalą :/

8azyliszek

Od czasu wznowienia emisji wysz?y 3 nowe odcinki, nikt nic tu nie pisa?, no i anulowali, niestety :(. Sam "Fix" by? raczej s?aby, poza pojawieniem si? Deadstroke'a w pe?nej krasie.

A tak ogólnie to jest jaka? paranoja. Kasuje si? ?wietne kreskówki i zast?puje je gniotami. Tak Disney zrobi? ze Spectacular Spider-Man i Avengers:EMH, ?eby zast?pi? je wersjami dla przedszkolaków - Ultimate Spider-Man i nadchodz?cymi Avengers Assemble. Teraz CN zrobi?o to samo z DC Nation. ?wietne, klimatyczne, "doros?e" kreskówki, z mnóstwem odwo?a? do historii, zostaj? zast?pione bajkami dla 4-latków :(. No bo chyba mo?na ju? si? po?egna? z my?l?, ?e Beware the Batman b?dzie na poziomie.

Jedyna dobra wiadomo??, to to, ?e chyba ju? puszcz? ciurkiem pozosta?e 10 (czy ile tam) odcinków, bez ?adnych przerw.

Rado

Od czasu, kiedy dorosła Liga wyjechała w kosmos i nie ma już briefingów Batmana, ani żadnego udziału herosów z tej najwyższej półki (czyli praktycznie od drugiego sezonu), to przestałem śledzić ten serial z wypiekami na twarzy. Niemniej jednak i tak ubolewam, że go ściągają, bo serial na pewno wybija się ponad przeciętność i starsi widzowie znajdą w nim coś dla siebie.

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Widać te inne, bardziej dziecięce kreskówki przyciągają więcej widzów niż YJ.

Mam tylko nadzieję, że będzie chociaż jeden odcinek pokazujący co tam dorosła Liga zwojowała w kosmosie.


nighty

ej, mi się fix podobał najbardziej od powrotu yj po ostatnim hiatusie, może dlatego, że dużo artemis w akcji :D
w każdym bądź razie z jednej strony sytuacja wygląda beznadziejnie, z drugiej ludzie piszą, że się kontaktowali z wb i wszystko zależy od wzrostu oglądalności/popularności, petycje są popierane przez znanych ludzi ze świata komiksu, aktorów, twórców yj i gltas oraz aktorów podkładających głosy postaciom więc wydaje się, że jakaś tam szansa jest :)

kelen

Przy okazji nowego odcinka, czy tylko ja da?em si? nabra? na
Spoiler
dobro? Green Beetle'a?
[Zamknij]

BlackBat

Ja zacz??am co? podejrzewa? w momencie gdy
Spoiler
M'Gann robi?a mu skan mózgu, to by?o po prostu dziwne.
[Zamknij]
Nie ufa?am dziadowi, nie ufam zielonym ju? od pierwszego sezonu xD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Mimo tego, co działo się w ostatnim odcinku, to nie spodziewałem się takiego zakończenia w dzisiejszym. A niech ich!

8azyliszek

@UP
Exactly. Ale niestety serial się kończy, nie będzie 26 odcinków tylko 20, koniec coraz bliżej, więc przyspieszyli akcję.

The Reach, The Reach, The Reach - padło to tyle razy w najnowszym odcinka, a ciągle brzmi słodko/złowieszczo. No i mamy w końcu Wielkiego Mongula. Choć akurat ja bym wolał odwrotną sytuację - Mongul powinien walczyć z ziemskimi herosami by porwać ich na Świat Wojny a Despero powinien próbować zniszczyć Ziemię by pozbyć się The Reach. A ten latający księżyc to mi bardziej na Apocalypse pasował, niż na Świat Wojny. Ale nie czytałem oryginalnych amerykańskich komiksów, to nie wiem która planeta naprawdę latała a która nie. Ogólnie pokazanie DCkowskiej wersji Gwiazdy Śmierci było spoko (Dr Fate wymiatał!) a zdrada opanowanego przez Reach Blue Bettla jeszcze lepsza. Nightwing został już bez żadnego członka drużyny :). Niezłe dowodzenie :).

Czyli tak - co do przewidywań na przyszłość to ja obstawiam, że Arsenal dotrze do Statica i reszty i uzyska ich pomoc. Ktoś musi też przywrócić do życia Skaraba, by Haine mógł wszystkich uratować. Może też Static to poprzestawia. Ogólnie z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy.

nighty

Cytat: kelen w 03 Luty  2013, 01:50:43
Przy okazji nowego odcinka, czy tylko ja da?em si? nabra? na
Spoiler
dobro? Green Beetle'a?
[Zamknij]

TAK XD
mnie dla odmiany strasznie wkurza bierno?? nightwinga w tym wszystkim bior?c pod uwag?, ile ma "na g?owie", no i kurcze, conner wyrasta na g?ównego bohatera s2 czy to tylko moje wra?enie? :D scenarzy?ci wyra?nie daj? mu si? popisa? i dostaje same mocne sceny w tym sezonie :3 no nic, z niecierpliwo?ci? czekam na sobot? bo zgodnie z opisem wracamy do akcji w siedzibie black manty ?

8azyliszek

Luthor. Na niego zawsze możesz liczyć, że cię zdradzi na końcu :). Bo zawsze interesuje go tylko własny interes i z nikim nie dzieli się władzą. Murzyn (The Reach) zrobił swoje i może odejść. Light samo opanuje War World, a dzięki niemu całą Ziemię i The Reach nie jest już im do niczego potrzebna. Kolejny plus tego świetnego serialu - zrobili Luthora takim jakim być powinien i to się chwali.

I jestem też po stronie Arsenala. Jak on ma być graczem drużynowym gdy sam został przez wszystkich opuszczony i trzymany w lodzie przez 5 lat. Nic dziwnego, że ma traumę i za wszelką cenę nie da się schwytać. Po drugie Nightwing do tej pory popełniał błąd za błędem ale pretensje ma do Arsenala który kolejny raz wszystkich uratował. Wiem że pokrętnie to wyszło - ale liczy się efekt końcowy. Nasłanie Mongula na Black Beetla było świetne :). A Static niech jeszcze bardziej używa magnetycznych mocy.

nighty

jak dla mnie jednen z najlepszych odcinków ostatnio! arsenala po prostu UBÓSTWIAM, za każdym razem jak wkracza do akcji lubię go coraz bardziej! nie wspominając już o kolejnym wielkim hincie odnośnie

Spoiler
ewentualnego pojawienia się outlawsów, jakim było wykopanie roya z drużyny przez nightwinga! mam nadzieję tylko, że greg tak jak pisze zostawił sobie otwarte zakończenie z możliwością realizacji planów na trzeci sezon, a nie w pośpiechu wiedząc, że może go nie dostać wpakuje go zamiast tego do drużyny z runawaysami ;;

no i nigdy nie spodziewałam się, że to napiszę, ale wielkie brawa dla gordona hahah XD poza tym tak, jak nie trawię miss martian tak scena z nightwingiem była urocza t_t fajnie, że kolejna osoba zna jego tożsamość :D
[Zamknij]

kelen

Totalnie mnie zbiło z toru, że Gordon opieprzył Reach :D