Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

franek

Przynajmniej nie jest chudy w łapie, jak ja. Dlatego tatuaż dobrze się prezentuje, jednak ja nie szalałbym z komiksowym rękawem... Uwierz sam stwierdzisz, że to był błąd i że głupawo wygląda (chyba że jesteś pro uber total hardcore heavy geekiem, to przepraszam :D ) A po drugie ludzie, pracodawcy i wgl cały świat Polszy jest daleko w tyle, i dla nich będziesz nienormalnym, powalonym, brudnym ćpunem ;)


Show Must Go On!!!

kelen

Myślę, że xPerfectStylex jest starszy od Ciebie i dobrze sobie zdaje sprawę z decyzji posiadania tatuażu.

lady_ozzy

Cytat: franek w 10 Sierpień  2014, 12:24:19
A po drugie ludzie, pracodawcy i wgl ca?y ?wiat Polszy jest daleko w tyle, i dla nich b?dziesz nienormalnym, powalonym, brudnym ?punem ;)
Bardzo stereotypowe i drobnomieszczanskie myslenie. Nago raczej pracowal nie bedzie, a nawet 'rekaw' w razie czego mozna spokojnie przykryc.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

franek

Ale nie ukrywajmy, że tak nie jest. Na ludzi z wielkimi dziarami inni patrzą tak niepewnie, z tysiąc razy to widziałem :/


Show Must Go On!!!

Kujaw

Aaa chrzanienie. Tak najczęściej mówią ludzie, którzy sami nie mają żadnych dziar. Znam ludzi wydziaranych po szyję i nie mają kłopotów ani w pracy ani w społeczeństwie.
A teraz w temacie, wrzucam update kolekcji. Jest tego trochę, bo jakoś nie chciało mi się na bieżąco cykać fotek.


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Shadow of the Bat

#995
Przejrza?em ca?y temat od pocz?tku i widz?, ?e niektórzy maj? naprawd? imponuj?ce kolekcje. Inne kolekcje s? mniejsze, ale wida? po aktualizacjach, ?e ca?y czas rosn?. Troch? mnie tym zach?cili?cie i postanowi?em podzieli? si? z Wami moimi zbiorami dotycz?cymi gacka.



Na zdj?ciu zarówno stare figurki z lat dzieci?cych pami?taj?ce jeszcze czasy Batman TAS jak i nowsze nabytki dla tak zwanych "adault collectors" m.in Joker i Batman Tima Sale'a.







Trzy pó?ki na których stacjonuj? Batman i Joker Grega Capullo oraz Bane ze starej serii figurek "Legends of the Dark Knight".





Przechodzimy do "mi?ska" czyli komiksów. Oto moje wydania zbiorcze, zarówno orygina?y jak i wersje polskie.

Dodaj? tytu?y dla komiksów po prawej od "Zabójczego ?artu" bo niestety niewyra?nie wysz?y.

Batman: Rok pierwszy, Batman: The man who laughs, Batman: The long halloween, Batman: Dark victory, Batman: Birth of a demon, Batman: A death in the family, Arkham Asylum, Batman: Absolution, Batman vs Bane, Batman: Rozbite miasto, Batman: Hush, Batman: Under the Red Hood, Batman i syn, Batman R.I.P, Batman: Time and Batman, Batman: Co si? sta?o z zamaskowanym krzy?owcem?, Batman and Robin: Reborn, Batman Incorporated, Batman: The black mirror, Batman: The Dark Knight returns, Batman: Gotham w ?wietle lamp gazowych, Batman: Ego, Kingdom Come, Superman for all seasons, Bia?y Orze?: Pierwszy lot, Batman vs Predator vol 1,2,3, Batman: Halloween, Batman: Venom, Batman: Miecz Azraela.

Ostatnie dwa s? raczej oczywiste. ;)



Klasyka czyli TM-Semiki. Spider-Many s? prawie skompletowane, brakuje 3-4 numerów. Batmanów brakuje mi oko?o 1/3 wszystkich wydanych zeszytów.

Mam jeszcze gry, filmy, obrazki itd. ale zostawi? co? do wrzucenia na nast?pny raz.

XIII

Kiedy widziałęm tego Bane`a na allegro  myślałem , że to bootleg i nie kupiłem.

Shadow of the Bat

Figurka jest spora, ma oko?o 18 cm wi?c dobrze si? prezentuje na pó?ce. Poza tym widzia?em chyba tylko jedn? figurkow? wersj? Bane'a która podoba?a mi si? bardziej. By?a to ma?a, klasyczna wersja z komiksu tak?e wyprodukowana przez Kennera.

Rado


Shadow of the Bat

Ok ten z DC Direct do Knightfalla jest zdecydowanie najlepszy. Mnie chodziło jeszcze o tego z Batman i Robin który na całe szczęście zupełnie nie przypominał tego którego Joel popełnił na ekranie.

Tak przy okazji. Macie na stronie też coś takiego o najlepszych figurkach Batmana?

Anonimowy Grzybiarz

Część zdjęć zniknęła? Widzę tylko trzy, jedno z wieloma figurkami i batmobilem, drugie z figurką batka i trzecie z figurką Jokera.

Rado

Cytat: Shadow of the Bat w 18 Wrzesień  2014, 15:14:03
Tak przy okazji. Macie na stronie też coś takiego o najlepszych figurkach Batmana?

Jest coś takiego:

http://www.batcave.com.pl/figurki/


Shadow of the Bat

Cytat: Anonimowy Grzybiarz w 18 Wrzesień  2014, 18:00:24
Cz??? zdj?? znikn??a? Widz? tylko trzy, jedno z wieloma figurkami i batmobilem, drugie z figurk? batka i trzecie z figurk? Jokera.


Powinno by? jeszcze zdj?cie z figurk? Bane'a i trzy zdj?cia komiksów. Dajcie zna? czy Wam si? wy?wietlaj? to wrzuc? jeszcze raz.

Anonimowy Grzybiarz

Teraz s?, wcze?niej nie by?o. Figurka Bane'a jest ?wietna, je?li chodzi o komiksy - zacny dobór tytu?ów.

Kujaw

Odebrałem wczoraj paczkie z poniższymi komiksami.. Poza tym, wstyd się przyznać, ale dopiero teraz zaopatrzyłem się w Arkham Origins...


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"