Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

LelekPL


Leon Kennedy

Tak by było, ale sentyment dzieciaka przeważył... Głos na Gacka.

Mr.G

Chyba jeszcze w historii kina nie było lepiej wyglądającej dziewczyny-superbohatera niż dr Chase, a ten plakat tylko to potwierdza, więc oddanym na nią głosem przyłączam się do zabawy.

LelekPL

Hmmm Najatrakcyjniejsza dziewczyna superbohatera? Dr Chase na pewno jest w czołówce ale czy na miejscu pierwszym? Kim Basinger w Batmanie, Natalie Portman w V, Zeta Jones w Zorro i Megan Fox w Jonah Hex to godne rywalki

Mr.G

Wymieniłeś niewątpliwie piękne aktorki, ale ich postacie nadal pozostawały prawdopodobne, a ukazanie Nicole Kidman w BF było w jakiś sposób wręcz odrealnione. Choć niewzorowana na żadnej komiksowej bohaterce, stanowiła ekranizację wszystkiego, co podobało się we wszelkich komiksowych ślicznotkach - od fryzury rodem z reklamy szamponu, poprzez zupełnie niepraktyczną, ale jakże zabójczą sukienkę, po nogi aż po samą szyję. Przypominam też, że nawet samotnie sypiała nago, za pościel mając satynę mającą chyba tylko podkreślać jej figurę podczas spotkań z superbohaterami na tarasie.
Uroda dziewczyn bohaterów to niewątpliwie rzecz gustu (chociaż ja w Twoim mini rankingu nie śmiałbym pominąć Emmy Stone jako Gwen), ale moim zdaniem dr Chase jest gdzieś poza konkurencją, bo ktoś przy jej kreowaniu nie oszczędził sobie fantazji i odrobiny sztampy, która tu jak najbardziej zdała egzamin.

LelekPL

Jeśli chodI o atrakcyjność to na tym Schumacher akurat się zna. Co do Gwen to mi  z urody bardziej podobała się Bryce Dallas Howard. Jako postać Stone była lepsza, ale wizualnie zdecydowanie wolałbym Bryce.

Mr.G

W jakimś cudownym spider-uniwersum klonów zapewne dałoby się zabrać do kina Emmę-Gwen i Bryce-Gwen jednocześnie ;]

LelekPL

B&R nie miał za dużo dobrych plakatów, a więc mój głos poszedł na ten, który jest w miarę ok, z dobrą pozą Batmana:

Leon Kennedy

Zgadzam się i z jednym i drugim. Głos poszedł dokładnie na ten sam plakat.

Juby

A ode mnie głos na plakat główny. Lubię go.

Juby

Lubi? character postery z B&R. Ci??ko by?o mi wybra? ulubiony, ale postawi?em na ol?niewaj?c? ziele? jaka bije z Poison Ivy. Na drugim miejscu chyba da?bym Freeze'a.
Zdecydowanie najs?abiej wypada BatGirl w lokacji, w której nie wyst?pi?a w samym filmie.

Teraz pora na plakaty do BB. Oj rany, ale b?dzie ci??ko wybra?. Uwielbiam wszystkie postery do tego filmu, sam mam w mieszkaniu dwa. :/

Leon Kennedy

Głos powędrował na Conroya, a w ostateczności razem z lektorem Mirosław Utta.

LelekPL

Jedna z najprostszych sond jakie mieliśmy. Nawet nie muszę pisać na kogo głosowałem :P

Leon Kennedy

Niech chwilę pomyśle... Tak, tak drugi od góry zdecydowanie góruje nad resztą. Chodź ten z nietoperków niczego sobie.

LelekPL

No ta ankieta jest trudniejsza, ale głównie dlatego, że nigdy plakaty z Begins mi się nie podobały. Mój głos waha się między tymi dwoma:
http://www.batcave.com.pl/script/poll/bb_p002.jpg
http://www.batcave.com.pl/script/poll/bb_p003.jpg