Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

Juby

#480
Zapowiedzi Egmontu na wrzesień (wszystko trafi do sprzedaży 16.09.2020).



Jeśli mieliście powyższe tytuły na waszych listach zakupowych polecam zwrócić uwagę na ceny, bo część z nich trafi do sprzedaży z inną niż było to podawane w katalogu Egmontu na początku maja (dwa są o 10 zł tańsze, JL o 20 zł droższa).

Black & White z serii Batman Noir nie ma w zapowiedziach. Czyżby Egmont znowu miał problem z drukiem tej serii i wycofał się z wrześniowej premiery?


Leon Kennedy

Ostatni Rycerz na Ziemi bardzo mnie zainteresował. Uwielbiam takie historie. Moze ktoś czytal oryginalne wydanie?  Jakieś wrażenia?

Johnny Napalm

#482
Najbardziej byłem zainteresowany Universum DC wg Mike'a Mignoli. Teraz jednak patrzę na zawartość tego albumu i szczerze zastanawiam się czy mnie to zainteresuje. Tu jest straszny miszmasz. Za dużo grzybów w tym ramenie – i to jakimś wegańskim, bo komiks jest bez jaja.

Sam chyba tego nie zakupię, więc nie mogę z czystym sumieniem nikomu polecić tego albumu. Tutaj nawet nie ma najlepszych z jego historii zrobionych dla DC.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

#483
Mam to samo. Gdy zobaczyłem co wchodzi w skład tego DC Deluxe jakoś straciłem ochotę na zakup. Jeśli ktoś mi go sprezentuje - fajnie, na pewno przeczytam. Jeśli nie - sam raczej nie kupię, mam jeszcze sporo komiksów do przeczytania. ;)

Lewiatana i JL nie biorę, bo nie jestem na bieżąco z obecnymi wydarzeniami w świecie DC, ale Ostatni Rycerz na Ziemi wpadnie do koszyka obowiązkowo. Z tego co widzę w zapowiedziach Egmontu, co miesiąc mam po jednym albumie do kupienia (z lipca tom 1 Detective Comics, w sierpniu DC #1000). Pewnie się wstrzymam do września i kupię wszystkie za jednym zamachem, żeby zaoszczędzić na dostawie.

EDIT:
Zapomniałem wspomnieć - jeśli ktoś nie zdążył kupić w zeszłym roku Batman - Biały Rycerz, to 30 czerwca Egmont wypuścił do sklepów jego dodruk. >> https://egmont.pl/Batman-Bialy-Rycerz,19343388,p.html

Juby

#484
Egmont zaszalał. W zapowiedziach sklepu w końcu pojawiły się dwa tomy Batman Black & White z cyklu BATMAN NOIR. Oba trafią do sprzedaży 23 września, ale - tutaj gorsza wiadomość - w cenie okładkowej 249,99 zł!




Juby

Egmont zaktualizował swój katalog.
https://swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,755,katalog-2020-aktualizacja.html

Jeśli chodzi o zmiany w komiksach z Człowiekiem-Nietoperzem - 12 tom Batmana z DC Rebirth przeniesiono na przyszły rok, Zegar Zagłady będzie droższy o 30 zł, a Joker: Zabójczy uśmiech 10 zł tańszy. Na półki trafiły też dodruki TDKR Millera i Kryzsu Tożsamości (już z nowym logo DC na obwolucie).

Poza tym, od dziś do niedzieli na sklepie egmont.pl obowiązuje 30% zniżki na komiksy. Batmany Black & White zeszły do 174,99 zł! :)

Juby

#486
Zapowiedzi na październik.



"Rycerz z Arkham"? ???

Leon Kennedy

"Zegar zagłady" chętnie przeczytam. Ktoś miał przyjemność zapoznać się z angielską wersją?

Rado

Widziałem tylko jakieś mini recenzję na YT, ale nie wpatrywałem się zbytnio, żeby sobie nie spoilerować. Podobno dobre. Mam w planach to kupić.

Juby

Ja też. Z tym, że chyba najpierw powinienem w końcu nadrobić Watchmen Alana Moore'a, bo to niby-sequel.

Leon, przeleciałem tylko kilka stron żeby zerknąć, czy Superman i Batman występują tam więcej niż na jednej stronie. Potwierdzam, jest ich więcej. :)

Leon Kennedy

Czyli można już dorzucić mały plusik do jeszcze nieczytanego komiksu 🙃😉

Juby

Wczoraj Egmont zrobił wielką wyprzedaż na swojej stronie - nawet -60% na sporo komiksów z Batmanem. Udało mi się dorwać ostatni tom JLA Morrisona i 3 pierwsze tomy Superman/Batman za jedyne 88 zł (99 z przesyłką)! :D Szkoda tylko, że ostatnie 2 tomy S/B się wyprzedały zanim zdążyłem usiąść do komputera, ale to się kiedyś nadrobi.

Juby

#492
Zbiór informacji z ostatnich tygodni (zwlekałem z nim, bo chciałem wszystko napisać w jednym poście, a Egmont opublikował zapowiedzi na listopad dopiero wczoraj). Większość tytułów z Batmanem zapowiedzianych na obecny miesiąc została przełożona! Batman. Ostatni rycerz na Ziemi zamiast 16 września zadebiutuje 30 września, z kolei Lewiatan, Uniwersum DC według Mike`a Mignoli oraz czwarty tom Ligii Sprawiedliwości przesunięto na 7 października. Batman Black & White póki co bez zmian, październikowe zapowiedzi również.

Poniżej wcześniej wspomniane zapowiedzi na 25 listopada (click w okładkę, aby uzyskać więcej info bezpośrednio ze strony Egmont).




Rado

Przesyt Jokera ciąg dalszy, ale to Jeff Lemire - mój trzeci ulubiony scenarzysta komiksowy, więc trzeba brać ten "Zabójczy uśmiech".

Leon Kennedy

Kolejny komiksy, które musowo muszę mieć. Metal chciałbym w całości skompletować, a na zombiaczki w świecie DC nikt nie musi mnie namawiać. Zaś tego Jokera w ogóle nie kojarzę...