Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Ultimate Fantasy Entertainment Hero Machine Generator

Zaczęty przez Maxie Zeus, 05 Wrzesień 2009, 12:07:35

Maxie Zeus

LINK: http://www.ugo.com/channels/comics/heromachine2/heroMachine2.asp

Nie wiem, czy już ktokolwiek zaczął dyskusję na temat tego rewelacyjnego programu.. jak nie, to 'here I go'.

HeroMachine to program internetowy, w którym możecie zaprojektować własnych bohaterów i złoczyńców, i nie musicie przy tym posiadać żadnych talentów artystycznych. Ruszcie tylko własną wyobraźnią, i za pomocą setek narzędzi (szczegółowo modelujących części ciała i elementy ubioru, m.in.: twarz, usta, oczy, nos, brwi, prawa noga, lewa noga, plecy, peleryna, spodnie, tło, aura...itp) i pola koloru, możecie w prosty sposób ukazać fikcyjną postać własnego autorstwa.

Pewnie większość z was wie jak wrzucać na Forum swoje arty.. Przypominam więc tym, co nie wiedzą: zeskanujcie ekran (Print Screen), skopiujcie screen do Painta, wytnijcie swojego bohatera, i wrzućcie na chociażby Imageshack...

A oto kilka wymyślonych przeze mnie bad guy'sów:

Techno-Fist


Praire Golem (Preriowy Golem)


Ultimate Maxie Zeus


Ultimate Wolverine


Parro the Space Invader


The Mole (jego bios pisałem w temacie ''Własny Villain'')


Lady Seducia (połączenie Xeny z Wonder Woman - uwodzicielska wojowniczka z Grecji)


Anti-God & his heralds (czyli religijna parodia Galactusa i Anty-Monitora)

Anonimowy

#1
Zaciekawiło mnie to, więc postanowiłem zrobić własną postać. Nie wiem jak go nazwać. Kiedy będę się w to bawił następnym razem, to na pewno coś w zupełnie innym klimacie, w każdym razie nie futurystycznym.



Wiem że mało oryginalny, ale jakoś tak taką postać zrobiłem ;] A z twoich HeroMachine Maxie Zeus, najbardziej podoba mi się The Mole, chętnie zapoznam się z jego biosem. Pozdrawiam.

Maxie Zeus

#2
Wogóle, program ten jest świetny na zabicie nudów ;)

Ultimate Bat-Man


Ledgoker


Penguin


Ra's Al Ghul