Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

BlackBat

Będę pamiętała na przyszłość, żeby tak nie uwydatniać.
Super! :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

BlackBat, używasz tabletu czy masz świetny skaner? ;)

Rafalinda

BlackBat RZĄDZISZ !!! :D

Może kaloryfer Celinie nie pasuje, ale Cassandrze będzie pasował jak ulał ;)
(takie małe prywatne życzonko  ::) )

BlackBat

@Altair Mam i to, i to ale efekt uzyskuję przez łączenie technik.Selinę namalowałam tuszem, a resztę oprawy graficznej dodałam na kompie :)

@Rafalinda Rany dzięki!! Przede mną jeszcze długa droga do perfekcji ;) Cass jest w moich planach od jakiegoś czasu, nie martw się :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

Kiedyś trzeba będzie więc skrobnąć coś razem! ;)

BlackBat

Bardzo chętnie, collaby mile widziane :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

To zgadamy się jeszcze jakoś. Mam nadzieję, że osadzanie bohaterów w psychodelicznych klimatach Ci pasuje? :D

BlackBat

Pewnie, że tak- ja tym żyję ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


bart-allen

BlackBat normalnie życiem na forum interesujesz się bardziej od mojego pierwszego dnia a piszę to z Ipada ;D Ok,zastanawiam się nad komiksem pt.Head Knockers:Justice League jeżeli mi się uda przyślę Aquamana,Batka i Flasha ;D
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

nighty

blackbat - super prace z young justice! :D więcej spitfire proszę ♥
ja rysuję mało i rzadko, co wynika głównie z mojego lenistwa (muszę się zmobilizować, bo parę batmanowych prac czeka na to, aż je dokończę :/) ale ostatnio przydarzył mi się mały damian "na szybko" w paincie;



no i może nie jest to fanART, ale jakaś forma twórczości fanowskiej na pewno - bluza inspirowana robinem z young justice, którą uszyłam w ramach prezentu urodzinowego;


Altair

Majstersztyk! Uszyj mi taką na zamówienie, zapłacę ile trzeba będzie, błagam! :D Cudeńko.

nighty

niestety drugiej takiej nie planuję, to prezent i chcę żeby został jedynym w swoim rodzaju T_T ale jak tylko znajdę wolną chwilę biorę się za dwie inne, na które mam pomysł - kid flashową oraz nightwingową i one pewnie pójdą na sprzedaż :) chyba, że interesuje cię jeszcze coś innego to odezwij się na pm i pomyślimy co da się zrobić :D

Altair

Nightwingowa brzmi zacnie. Na pewno się odezwę. Jesteś po szkole krawieckiej? Jak długo w tym siedzisz?

nighty

nie, dopiero w tym roku zaczynam szko?? projektowania ubioru, zajmuj? si? tym amatorsko, jestem samoukiem, troch? siedz? w cosplayu wi?c wi?kszo?? do?wiadczenia krawieckiego zdoby?am metod? prób i b??dów szyj?c stroje :) poza tym uwielbiam si? spe?nia? w ró?nych nietypowych formach fanstuffu, wcze?niej projektowa?am troch? koszulek z ró?nych fandomów (te? g?ównie w ramach prezentów dla znajomych), a teraz chc? si? zaj?? bi?uteri? inspirowan? komiksami, no i obecnie pracuj? te? nad obudow? do iphone'a nawi?zuj?c? do red robina :D

Altair

To z Ciebie trochę taki komiksowy Tony Stark! ;)