Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Nightrain

#930
Chyba nie powinno tak by?, ?e mój pierwszy post l?duje w?a?nie tu, no ale ?wie?ak ze mnie jeszcze ;D
Wczoraj chyba, kiedy wszed?em na gr? ?eby z kim? popisa? [MMORPG] to tak jako? narysowa?em takiego oto Batmana. Z racji tego, ?e ma?o wiem nt. Batmana pomy?la?em, ?e w?a?nie taki pierwszy post b?dzie najbardziej odpowiedni ;) Nie wiem ile nad nim siedzia?em. Godzin?? Pó?torej? No w ka?dym razie zbytnio si? nie wysili?em, ale FanArt, wi?c mimo wszystko pasuje. Warto wspomnie?, ?e mam ledwo 14lat, wi?c oka?cie lito?? w ocenianiu =.=


Wybaczcie mi t? du?? g?ow?, wcze?niej interesowa?em si? raczej mang? [I nadal czytam], ale powoli si? odzwyczajam ;)

@Drobny edit: Wstawi? te? tu co? z przed... Roku? Dwóch? Jako? pó?tora roku temu to zrobi?em. W ka?dym razie jedna z moich pierwszych prac ''na komputerze''.


Valar Morghulis

BlackBat

Klata jest! :D

Dopracujesz proporcje i będzie git. W wieku 14 lat rysowałam podobnie, jeszcze dużo progressu przed Tobą ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


franek

Coś jest nie tak. Ja też mam 14 lat i nie potrafię tak rysować, choć może to wynika z wypracowanego już własnego stylu, za niedługo zobaczycie ;)


Show Must Go On!!!

Gooralek

Cześć Wam kulegi, nie wiem, czy jeszcze mnie pamiętacie, ale swego czasu przesłałem tu parę prac. Nie uważam tego postu za WIELKI POWRÓT czy coś w tym rodzaju, ale ostatnio rysując na lekcji troszkę mnie to wciągnęło i przypomniałem sobie, że na tym forum opinie zawsze były obiektywne (!) i doszedłem do wniosku, że może mały kawałek rysunku tu wstawię... toteż, wstawiam! Z pozdrowieniami, Gooralek :)


franek

Obrazek zajebisty, tylko że martwi mnie ta dedykacja. Rysunek Jokera dla koleżanki/dziewczyny to nie najlepszy pomysł, może się nie znam ale wydaje mi się że nieobliczalny psychopata jest mało atrakcyjny.


Show Must Go On!!!

Gooralek

Hahaha, to rzeczywiście słuszna uwaga, dlatego już prostuję wszelkie wątpliwości! Otóż, koleżanka również jest zafascynowana wszelkimi "fajnymi" rzeczami, jakie kręcą z reguły tylko chłopaków: Gwiezdne Wojny, Wolverine, muzyka the Who (tutaj taki nieco odrębny przykład) i, gdy tylko naszkicowałem tego Jokera pokazałem go jej, a ona od razu zdeklarowała, że MUSZĘ jej go dać, więc jakby... byłem do tego zmuszony! ;) Zabrałem się do pracy: poprawiłem kontur, po czym pokolorowałem jako-tako i z uśmiechem na twarzy podarowałem!
"A ja?" dopisał mój niedowartościowany kolega... :>

A co do zajebistości, to pewnie duuuużo ma brakuje do takiego miana, niemniej jednak - wielkie dzięki!

franek

Różnie się to widzi, ale ja lubię taką odmienność i karykaturalność. Nie lubię jak wszyscy rysują realistyczne i symetrycznie bo to jest dla mnie takie bez wyrazu, wszyscy tak rysują. A ty nie starasz się na siłę takiego efektu uzyskać i dobrze> Trzeba więcej takich rzeczy :D. Jeżeli twoja koleżanka też lubi The Who to pozdró ją ode mnie ;D


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

CytatNie lubię jak wszyscy rysują realistyczne i symetrycznie bo to jest dla mnie takie bez wyrazu
Fajnie jest gdy rysownik ma swój styl, który sam wypracował, a nie zżyna z kogoś innego. No, ale z drugiej strony cenie też porządnych fachowców, których prace urzekają kunsztem pewnej ręki i precyzji wykonania.
Cytatwszyscy tak rysują.
Hah! Chciałbym poznać tych wszystkich.
Ok, są ludzie potrafiący świetnie rysować realistycznie, jednak ich to już nudzi i zaczynają eksperymentować. Świetnym przykładem jest Picasso - koleś jako dziecko rysował/malował jak Matejko, ale że zaczęło go to już wkur... to zaczął się bawić tym co robił. No i o to w gruncie rzeczy chodzi. Z rysowania/malowania trzeba czerpać przyjemność.  :D Hehe, tylko żeby ten kto ogląda nasze rysunki też świetnie się bawił, a nie zbełtał się przypadkiem... :P
Gooralek, całkiem fajna praca. Powinieneś jednak też rysować poza szkołą, w domu, bo w ten sposób nie wyjdziesz z etapu kratki.  ;) No i rysuj też to co widzisz, a nie tylko z wyobraźni, chociaż o nią też dbaj.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

#938


Show Must Go On!!!

BlackBat

Dawno nic tu nie wrzucałam, bo póki co nie mam czasu dokończyć nic nowego :( Ale poczęstuję was szkicem :D Jak skończę co mam do skończenia, siądę w końcu do porządnych fan artów :)

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

O, całkiem fajny szkic. Już chciałem powiedzieć, że jest lekko nieanatomiczny, ale w sumie wygląda Ok. Co nie zmienia faktu, że lekko dziwnie wygląda ta pozycja - dziwnie ale możliwie. Trochę jakby go pogoniło po grochówie, ale on się jeszcze jakoś trzyma. Wybacz Blackbat, to takie luźne skojarzenia.

No i bardzo dobrze narysowana podkurczona noga. Ja mam często problemy z poprawnym narysowaniem nóg Gacentego, gdy siedzi w tej pozycji. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Może to być kwestia zbyt wąskiego torsu, też mi się wydaje, że coś tu nie gra. Ostatnio moje rysunki tak mają. Wiesz co? Kocham Twoje metafory są takie kwieciste XD  Nie gniewam się, lubię krytykę tego typu ;) Postaram się nad nim posiedzieć i co nieco poprawić :)

Wiesz, to był ten jeden fuksiarski raz, kiedy mi się udało. :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


franek

Tors wcale nie jest za wąski ;) Trzymaj tak dalej, trochę wygląda jakby mu topór wbity w plecy przeszkadzał, ale ogólnie jest spoko. Oby tylko tak dalej.


Show Must Go On!!!

Adriann



I coś ode mnie...;p

franek

Jaki słoooooooooooooooooooooooooooooooooooooodkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii xD


A tak na serio to w realu by nieźle wyglądał ;)


Show Must Go On!!!