Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Justice League

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 20:20:41

JaRo

 I tak ma wlaśnie pozostac. Warnerowie juz poczuli gotówke po "Batman: Początek" i "Superman: Powrót", ze odrazu juz chcą ich wszedzie wciskac. Przeciez taki film popsuje wszystko. Wizje Nolana moze nie muszą wszystkim odpowiadac, ale są przynajmniej ambitne. Tu w kinach kolejne cześci Batmana, a tu nagle "Justice League", przeciez to kiczem zalatuje od metra. Film, gdzie wiecej niz dwie postacie biegają w kolorowych kostiumach z peleryną nie moze byc dzielem powaznym. Powinni zaniechac tworzenia tego filmu. "Batman kontra Superman" tez nie jest zupelnie potrzebny. Po tylu latach przerwy Warnerowie przywrócili do zycia Batka i Supera, a jak wiemy nie bylo to latwe, bo ostatnie cześci tych cykli rozczarowaly widownie. Nowe filmy zdobyly uznanie i odrazu Warnersi chcą ich wszedzie wciskac. Po co?! Dopiero co te postacie podniosly sie z dna filmowego. Niech zostawią ich w spokoju w ich wlasnych seriach filmowych.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Leon Kennedy

Byc moze jest za wcześnie aby stworzyc Justice League lub Batman i Superman. W ko?cu faktem jest, ze te postacie dopiero co sie odrodzily na duzym ekranie i faktycznie powinno dac sie im zdobyc duzo wieksze zaufanie i dopiero potem zrealizowac te projekty, które moim zdaniem w ko?cu powstaną ku ucieszy innych i smutku drugich.

PS: Natknąlem sie wlaśnie na coś takiego: http://pl.youtube.com/watch?v=SJEW2ij5kY4&feature=related.

Mr.G

Bardzo ladnie zrobione. Przez chwile troche dluzyzna i jakoś WW nie pasuje, ale ciekawie prezentowal sie ten deszcze meteorytów.

Hydro

Nice filmik ;) Ja jestem przeciwny powstaniu JL. Jeszcze by z Batamana nie powiem co zrobili... Zawsze za JL nie przepadalem, byla troche kiczowata. A jak tak chcą "superbohaterów" na duzy ekran, to niech se zrobią o nich osobne filmy!
It's a funny world we live in.

MJ

Myśle ze jak zarobią 6 filmów z Gacym, 6 z Superem i po jednym z kazdym czlonkiem Ligi to mogą pó?niej zrobic Justice League.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Hydro

Gdyby tak bylo, wiesz w którym roku do kin weszlaby JL? :P
It's a funny world we live in.

Silent Dark

Nie dozyl bym w tedy do JL...

Mel

Ja akurat chcialabym nie dozyc, bo moje oczy tego nie zniosą na wielkim ekranie.

Thedarkknightreturns

 Leon Kennedy jak nazywa się piosenka z tego trailera co go pidałeś

Leon Kennedy

Z miłą chęcią bym pomógł, ale nie wiem... Nawet nie mogę jej posłuchać, bo mam kompa zepsutego i jestem w tej chwili... głuchy :'(.

Firm

Wy czekacie na JL i niedożylibyście go to co ja mam powiedzieć o filmie, na który ja czekam? - Batman Beyond :D

Altair


Pawcio

Służę- ta piosenka to Immediate Music- Serenata ;)
Wybaczcie za odkopywanie tematu, ale komuś może się przydać.

A tak btw- siemacie.

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

heros65

Ciekawi mnie jak będzie wyglądał film z wszystkimi superbohaterami DC :D

Leon Kennedy

To ze swoimi ciekawościami musisz się jeszcze wstrzymać, bo jak wiadomo prędko nie dojdzie do realizacji tego filmu... Najpierw maja powstać trylogie z głównymi bohaterami DC, a do tego daleka droga.