Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Mój Komiks

Zaczęty przez Adriann, 26 Listopad 2011, 21:10:06

Johnny Napalm

Nie przesadzaj, nie od dziś ludzie sprzedają ziny ze znanymi bohaterami, w których tylko trochę mieszają w ich originie. Nie sądzę Franek, żebyś otwierał zaraz drukarnie i szedł z hurtową produkcja zinów.

Też miałem takie dylematy, dlatego wcześniej pytałem jak to wygląda w kwestii prawnej. Ostatnio jednak pogadałem ze sprzedawcą komiksów i ten powiedział mi jak sprawa wygląda. Jak to nie będzie hurt i na początku historii zaznaczy się kto jest naprawdę autorem postaci i że komiks ten jest tylko pastiszem lub czymś w stylu oddania hołdu twórcą tego bohatera, to powinno być ok. :)

Zresztą, jak np DC doszłoby do ciebie, no i najważniejsze, czy im by się chciało to robić?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Tylko dla bezpieczeństwa. Jakieś Trudne Sprawy normalnie


Show Must Go On!!!

Adriann

Skaner się psuje..wycina połowę obrazka więc nie wyśle komiksu narazie..udało mi się uchować kawałek arta dotyczącego Jokera i riddlera  z mojej wizji.
http://gmclan.org/uploader/6054/art.png

franek

Mam mieszane uczucia co do Riddlera ale Joker jest świetny, oby tak dalej ;)


Show Must Go On!!!

Adriann

Nic dziwnego,Riddler zupełnie inny niż gdziekolwiek,zainspirował mnie opis do anulowanego Batmana III Burtona

franek

Batman III wg Burtona. Niespełnione marzenie.


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Joker jest naprawdę dobry, również Riddler robi pozytywne wrażenie. Czekam więc na kilka stron z twoim komiksem Adriann, bo idziesz w dobrym kierunku.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Adriann

Taa...jak naprawię skaner:<
A riddler będzie wyglądał tak:
Normalny facet w zielonym garniturze z oczami pomalowanymi jak joker w TDK,z krótkimi włosami z wystrzyżonym pytajnikiem z tyłu głowy i laseczką.;) Opisuję bo nie udało mi się ładnie ukazać mojej wizji..może jak kupię tablet;)

Johnny Napalm

U mnie skaner nie działa już od dwóch lat i póki co radzę sobie bez niego. Cykam po prostu foty swoim rysunkom, trzeba tylko się skupić, żeby odpowiednio wypoziomować ręce, żeby nie drgnęły. Od razu przerzucam na kompa i nie zaśmiecam karty w aparacie.

Wracając do twojej wizji Riddlera, to zapowiada się on fajnie, wreszcie to jakaś oryginalna wizja tego przestępcy. Nie zapowiada się na ciapowatego i łysawego mózgowca wyglądającego na takiego co przegrałby wręcz ze średnio sprawną staruszką. Twój pomysł jest więc ciekawy, zobaczymy jak będzie wyglądał w komiksie, tylko mam jedno ale. Po co Riddler miałby pomalowane oczy jak Joker w TDK? To mi trochę nie pasuje, ale tak jest ok.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Adriann

Jakoś tak sobie go wyobraziłem..maska nie,okulary nie..to pomalowane oczy,zobaczycie że będzie pasować;> Wyobraziłem go sobie czytając tamten opis właśnie jako faceta deszczu,wychodzącego z ciemności.. zaufajcie mi:)

bart-allen

Nie mówię teraz dokładnie na temat ale  zrobiłem komiks o Marvelowskiej postaci Penence.W moim komiksie pojawia się drugi świat w którym on jest takim Spideyem bo mniej poważny w pierwszym komiksie pojawia się również Polak z Kalisza(Ukłony Deadman and the Flying Graysons.)Dr.Nemos który pracuje dla FIB(wymyślona przeze mnie agencja która chce zaaresztować bohaterów z MARVELA,DC,VERTIGO i DARK HORSE)i Society of Shadows a w następnym numerze nad którym pracuję pojawi się sam Talon!
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

franek

a gdzie sam komiks?


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Właśnie, śmiało, możesz go nam pokazać.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Johnny Napalm

Właściwie nie mój komiks, ale, no właśnie. Mam pytanie, kolejne natury prawnej w tym temacie. Czy gdy pokoloruje i wykończę szkice innego rysownika - dodam, że komiks został wydany ponad 25 lat temu, nie wiem czy obowiązuje jakieś przedawnienie - i będę chciał je umieścić w internecie do publicznego darmowego wglądu, to czy ktoś się do mnie może przypieprzyć?
Wspomniane szkice są ogólnie dostępne i wiszą od bardzo dawna na pewnej stronie i raczej nikt się o to nie doczepia, tak sądzę, bo chyba tą stronę by już zdjęli.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...