Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Spider-Man: W ciemności ulicy (Marvel fan-film)

Zaczęty przez Mikidraw, 17 Sierpień 2012, 09:36:30

vincent

Miki, nie rozumiesz ;)

Nie zmienisz NICZYM tego, że macie kijowe kostiumy i kręcicie to w Polsce.
NICZYM tego nie zatuszujesz bo się NIE DA.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Adriann


John Blake

Miki, vincent próbuje ci uświadomić po prostu że twój film to żenująca amatorka, ale skoro już się za to zabierasz to nie publikuj w internecie milionów screenów, nie streszczaj ludziom całej fabuły (co robisz na innych forach), nie prowadź jakichś promocji, bo wszystkich to g*wno obchodzi. Nakręć po prostu ten cholerny film którym już prawie cała polska komiksowa sfera internetu rzyga. Myślałem że skoro zjechano cie na HeroesMovies to dasz już sobie spokój z tą dziecinadą, a Ty przenosisz się na nasze forum. No przepraszam, ale ktoś musiał ci to wprost powiedzieć. Jak film obejrzy na YT 20 osób to ja już bym na twoim miejscu otwierał szampana, a w Twoim przypadku chociaż piccolo.

Mikidraw

John Blake - Dzięki, że przynajmniej próbowałeś obejrzeć choć jeden ze screenów czy  klipów i zdecydowałeś podzielić się swoimi żarliwymi opiniami. Przykro mi, że nie trafiło w twoje gusta.

Rozumiem dlaczego zwróciłeś na to uwagę. Niestety mieliśmy tylko za mały budżet (co jest piętą Achillesową fan-filmów). Nie musisz przecież się zgadzać na siłę... masz prawo do wyrażenia swego zdania. Aczkolwiek patrz też na strone fabularną filmu bo to też się liczy, głównie to się liczy. 

franek

Strona fabularna może i nie jest zła, ale źle się będzie odbierać film jeżeli oprawa wizualna jest do bani, byłoby znacznie lepiej gdybyście zrobili komputerowe tła, jakbyście się postarali to by dobrze wyglądało. Takie otoczenie będzie trudno zdzierżyć, Polska to nie Nowy Jork. A co do kostiumów to tłumaczenie że nastolatek od razu nie może mieć nie wiadomo czego nie jest dobre, to tylko wymówka żeby nie było czemu kostiumy są amatorskie. Zamiast odzwierciedlać kostiumy z komiksu poszedłbym bardziej w taką autorską stronę, gdybyście przeznaczyli tak z 5 stówek na same kostiumy moglibyście zrobić coś naprawdę fajnego, nie koniecznie kojarzącego się z komiksem ale oryginalnego i zarazem kojarzącego się z tymi postaciami. Uwierz mi że taka rzecz jest możliwa dla nastolatka, gdyby mu naprawdę zależało to zrobiłby coś odjechanego. Nie chciałem was gnoić w poprzednich postach.


Show Must Go On!!!

Mikidraw

To ja przecież mówiłem że będzie oprawa graficzna również komputerowa.

franek

Ale chodzi o miejsca w których kręcicie. Nie powinno być wiejskiego akcentu. Całe miasto i okolica powinny być w komputerze. A to że kręcicie w mieście znaczy że tak nie będzie bo powinno się kręcić na Green Screen -.-


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Gratuluje chęci porywania się na taki film. Życzę dalszego zaangażowania w ten projekt, żeby z czasem on nie zbrzydł tobie i twojej ekipie Mikidraw.
Nie spodziewam się przesadnie za wiele. Jak nie będzie to mega paździerz, to zobowiązuje się go całego obejrzeć. Tylko po prawdzie... średnio wróżę wszystkim fanfilmom, które dotyczą postaci o tzw mocach. Nie lepiej było zrobić na początek film o kimś... normalniejszym?

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Adriann

Właśnie..wg mnie zrobienie filmu o Batmanie np byłoby dużo łatwiejsze niż o Spidermanie..bo ciężko będzie zrobić przekonywujące efekty.

Adolf

Widzę, że Mikidraw działa także i tutaj, ale wcześniej twardo walczył na HM http://heroesmovies.pl/forum/showthread.php?tid=2286, gdzie znosił niesamowitą krytykę, gdzie ludzie byli nagminnie ostrzegani i banowani, gdzie walczył jak lew, lecz nikogo nie przekonał do filmu. Teraz działa zasada, że póki kręci się film, to się o nim (i o reżyserze) mówi, a nie ważne jak się mówi, byle by mówiono. Gdy dostaniemy finalną wersję, to podejrzewam, że niewiele osób zdoła obejrzeć to dzieło do końca, ale ja osobiście będę walczył by wytrzymać.

Mikidraw


Obywatelu! Witamy!
Pokaż mi swój  film, lub cokolwiek twórczego , to też ją skrytykuję.

vincent

Tu nie chodzi o to, że robisz ten film. Chodzi o to, że kreujesz go na cos, czym nigdy nie bedzie.
Jakies klipy, urywki, sweet foteczki.. Po co ?
To jest przerost formy nad trescia. Nie podniesiesz swego filmu o klase wyzej niż jest, bo się nie da. Zbyt duza amatorka.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mikidraw

Możliwe że tak, aczkolwiek poczekajmy na finalny efekt, po montażu, nakręceniu wszystkich scen, pierwszego cichego ,premierowego wyświetlenia (odbędzie się takie najpierw dla obsady, która później wypowie się czy coś poprawić) ostatnio oglądnąłem fan-film Nightwing, który moim zdaniem jest świetnym fan-filmem, i jeżeli chodzi o scenerie to moja będzie troche podobna (bo jest jedna scena w garażu, jeszcze nie nakręcona) .  Więc bardzo prosze o troche dystansu w waszych wypowiedziach, na tyle na ile jest to możliwe.

Post Merge: 21 Sierpień  2012, 19:29:45

Możliwe że tak, aczkolwiek poczekajmy na finalny efekt, po montażu, nakręceniu wszystkich scen, pierwszego cichego ,premierowego wyświetlenia (odbędzie się takie najpierw dla obsady, która później wypowie się czy coś poprawić) ostatnio oglądnąłem fan-film Nightwing, który moim zdaniem jest świetnym fan-filmem, i jeżeli chodzi o scenerie to moja będzie troche podobna (bo jest jedna scena w garażu, jeszcze nie nakręcona) .  Więc bardzo prosze o troche dystansu w waszych wypowiedziach, na tyle na ile jest to możliwe.

Altair

Nie ma co chłopaka jechać... Plusy dla niego i ekipy, że w ogóle postanowili coś zrobić, zebrać się w jednym miejscu i zamiast chlać po melinach, co czyni 80% "typowych" gimnazjalistów, którzy myślą, że przez takie postępowanie będą więcej warci niż są, tworzą coś kreatywnego. Na pewno nie będzie to hit na miarę Nightwinga czy Patienta J i to trzeba od razu powiedzieć, ale przynajmniej pojawi się z tego jakaś satysfakcja i radość ekipy - tak jak powiedział Vincent. 

Mnie ciekawi tylko jak zamierzasz rozwiązać kwestie "latania na sieciach" i Lizarda jako głównego przeciwnika? Pokażesz jakieś przecieki Connorsa (jak mniej-więcej będzie wyglądał)?

Mała rada po oglądnięciu trailera... Pomyślcie nad re-aranżacją pewnych ujęć. Nie leć w stronę agro i typowej wiochy (Deadpool w krzakach, dziewczyna wchodząca do bunkra z wysprejowanymi, debilnymi sloganami, czy rozmowa Black Cat ze Spideyem na jakiejś piaszczystej ziemi). Jedź do miasta, gdzie trzeba to zapłać kilka zł za możliwość wejścia na wyższe wysokości i możliwość nagrania odpowiedniego krajobrazu np. zza pleców Petera, a pojedynek z Deadpoolem genialnie wyglądałby w jakiejś opuszczonej fabryce albo innym tego typu budynku.

Post Merge: 21 Sierpień  2012, 22:34:45

Wszystko to kwestia odpowiednich ujęć. :)

Mikidraw

No spoilerami pojade troche aby odpowiedzieć Altairowi. Spokojnie kręcimy w stoilcy więc, takich ujeć miast mamy ostatnio sporo.

Spoiler
Deadpool znajduje Spideya, gdy ten po cichu chce już się przebrać z kostiumu ale Deadpool wtedy do niego strzela
[Zamknij]

Co do Black Cat wchodzącej do bunkra
Spoiler
W filmie jest to scena jak Black Cat wchodzi do pustostanu gdzie ma spotkać się gang Montany
[Zamknij]

Tu fotka z robienia kostiumu Lizarda