Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co nowego przyniesie nam kino?

Zaczęty przez Leon Kennedy, 28 Styczeń 2008, 20:48:16

Leon Kennedy

Jeśli Milla da sobie spokój z kolejną kontynuacją, to jestem zdania, aby i twórcy poszli tą samą drogą i zaczeli od nowa... A nawet lepiej jakby tak zrobili, bo w przeciwnym razie to chyba nigdy nie doczekam się Leona na dużym ekranie :'(
Posted on: 02 Lipiec  2009,   Seriws ShockTillYouDrop.com informuje, że Milla na bank się pojawi ;D.

Altair


Kadaver

Roland Kickinger jest kandydatem do roli Conana w nowej wersji.

Hydro

Stephen Norrington jest już chyba naprawdę gotowy powrócić do kina. Po katastrofie finansowej "Ligi niezwykłych dżentelmenów", autor "Blade'a" wycofał się z produkcji filmowej. Od jakiegoś czasu jest znów o nim głośno, głównie za sprawą filmów, które miał reżyserować, ale ich nie kręci (jak choćby "Akira" czy "Clash of the Titans"). Teraz jednak zamierza powrócić i to do historii, która uczyniła go sławnym – historii "Wiecznego Łowcy".

W jednym z ostatnich wywiadów Norrington potwierdził krążące od wielu miesięcy plotki, jakoby szykowany był prequel "Blade'a". W obrazie jednak nie wystąpi sam Wieczny Łowca Wesley Snipes, który zajęty jest odsiadywaniem wyroku w więzieniu, zobaczymy za to Stephena Dorffa notującego ostatnio zwyżkę aktorskiej formy.

Fani "Blade'a - Wiecznego łowcy" pamiętają zapewne, że Dorff zagrał w tamtym filmie jednego z czarnych charakterów Deacon Frost. I to właśnie ta postać ma być głównym bohaterem prequela. W planach jest cała trylogia, a zdjęcia do pierwszego filmu rozpoczną się prawdopodobnie w przyszłym roku.

Filmweb

Nie wiem jak wy, ale dla mnie bez Snipes'a nie będzie już ten sam Blade ::)
It's a funny world we live in.

Kadaver

#244
Jeśli Blade się pojawi(no bo skoro Frost będzie głównym bohaterem,to nie jest to takie oczywiste),Michael Jai White mógłby go zagrać.

Leon Kennedy

Zatem jeśli to się potwierdzi, to szykuję się nam świetny smaczek filmowy... Pierwsza częsć Blade'a była rewelka jak i główny czarny charakter, a aktor coraz lepszy ;). Oby Norrington tego nie spieprzył >:(.

Kadaver

Predators wyreżyseruje Nimrod Antal,akcja ma się toczyć w Texasie.
Posted on: 09 Lipiec  2009, 19:42:28

 Szykuje się remake Zaginionego w Akcji.

LelekPL

a ja słyszałem, że akcja Predators ma się dziać na planecie Predatorów. Tak czy siak liczę na odbicie się od dna tej serii. Po typowym "guilty pleasure" Predatorze 2 i strasznie słabych AvP myślę, że film trafił w odpowiednie ręce, a spodziewana rólka Dutcha Schaefera może tylko napawać optymizmem. To był problem ostatnich części - postacie ludzkie. Potrzebny jest w tej serii klasyczny badass jakim był Arnold czy po części nawet Danny Glover. A nie jacyś 20+ letni frajerzy jakby wyciągnięci ze slashera. Moim marzeniem byłby pojedynek ponownie mieszający obie serie ale tym razem bez obcego tym z pułkownikiem Hicksem, który tym razem musiałby zmierzyć się z Predatorem... Albo znowu dać Kickingera (facet potrafi grać, a na pewno nie gorzej niż Arnold) i przywrócić młodego Dutcha. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze w Hollywood rozumie formułę dobrego filmu z Predatorami i mam nadzieję, że są nimi duet Rodriguez-Nimrod.

Gieferg

CytatPo typowym "guilty pleasure" Predatorze 2

Nie widzą powodów by tak nazywać P2, a jeśli nawet to wtedy również jedynka zasługuje na to samo określenie bo nie ma między tymi filmami specjalnej róznicy poziomu.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Kadaver

Ray Stevenson byłby  dobry jako główny bohater.A oprócz Schwarzeneggera to chętnie zobaczyłbym Van Damma lub Lundgrena(ale nie razem).

LelekPL

dwójka nie jest równie dobra co jedynka według mnie. W Predatorze jest lepsza sceneria, więksi twardziele i bardzo kultowe teksty. Właściwie jest to kolejna część Rambo, albo Commando tym razem zmierzonym z ostatecznym wyzwaniem. W dwójce zawsze denerwował mnie niski budżet i postać Billa Paxtona. O ile nie wadził mi on w Aliens o tyle tu był niezwykle denerwujący. No i ten przeklinający Predator i jamajski szaman voodoo... :/ Wprawdzie sceneria jak wspomniałem jest lepsza w 1, ale pomysł z miastem też jest fajny (przypominał Gotham z komiksu Batman vs Predator) tylko nie do końca wykorzystany. Sam Danny Glover też wypadł tylko poprawnie. Był niezły i miał kapitalną spluwę (jedna z lepszych w historii kina akcji) ale jeśli chodzi o poziom badass to jednak po Schwarzeneggerze prawie każdy inny jest obniżką formy, zwłaszcza Glover. Ogólnie jednak film jest OK i dałbym 6,5/10.

Gdyby ktoś mógł teraz wystąpić to Ray Stevenson jest doprawdy dobrym wyborem! Jako Punisher był zajebisty mimo bardzo słabego filmu. Natomiast Van-Damme i zwłaszcza Lundgren trochę się zestarzeli, a sam Jean Claude już i tak nie ma dobrych wspomnień z planu Predatora.
Ale fajnymi wyborami byliby też: wspomniany już przeze mnie Kickinger jako młody Dutch; jako nowe postacie Jeffrey Dean Morgan, Jason Statham, John Cena, lub Thomas Jane (a może nawet Kurt Russel jeśli jest w formie, Willis to chyba zbyt duża gwiazda). Stallone też przebąkiwał, że chciałby osadzić Rambo w realiach sci-fi (lepszego wyboru chyba nie ma), natomiast gdyby akcja rozgrywała się na planecie Predatorów to może Riddick i Vin Diesel... A może wsadzić na mniejszo/większą role Arnolda, Dannego czy Michaela Biehna... wszystko gdybanie, ale z którymś z tych aktorów gwarantowałbym świetny film. Ogólnie dużo zależy od scenerii ale jak widać bardzo bym chciał zobaczyć dawne postacie w powtórnym zagrożeniu lub jakiś ciekawy crossover (chociaż nie wiem jak to wygląda z prawami autorskimi - wiem tylko że z Hicksem problemu być nie powinno - poza tym, że w filmie niby zmarł)

Gieferg

CytatW dwójce zawsze denerwował mnie niski budżet i postać Billa Paxtona.

Niski budżet? WTF?
jedynka miała 18 baniek, dwójka 35 baniek - 2x tyle co w jedynce i WIDAĆ że kasy mieli więcej więc o co chodzi?  Nie, P2 to nie jest jeden z tych sequeli co musiały mieć niski budżet bo poprzednia częśc nie wypaliła. Wręcz przeciwnie.

Cytatpostać Billa Paxtona. (...) No i ten przeklinający Predator i jamajski szaman voodoo... :/

No dobra, wymieniasz plusy, a może jakieś wady?



NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Kadaver

Skoro Schwarzenegger nie jest za stary,żeby zagrać,to Van Damme i Lundgren też nie.

LelekPL

no jeśli dla Ciebie to były plusy to nie mamy o czym gadać... a jeśli chodzi o budżet to nie mówiłem, że w jedynce jest większy, ale tam widać na co poszły pieniądze w przeciwieństwie do dwójki. Efekty są marne, nawet jak na tamte lata.

Arnold też jest za stary. Jak pisałem nadawałby się do małej roli i to też dlatego, że należy już do historii tej serii... nie widzę tam miejsca dla staruszków, którzy nie mają nic do czynienia z serią.

Gieferg

CytatEfekty są marne, nawet jak na tamte lata.

Marne to jest tylko i wyłacznie jak na końcu Predatorzy chodzą w tej mgiełce i widac że są ucięci. Poza tym nie widze tam marnych efektów.


NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.