Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Juby

Messmero wszystko wygląda fajnie, tylko nie rozumiem czemu rysujesz na kartkach w kratkę (to psuje obrazki).

Messmero

#766
Swoje szkice wykonuje na papierze drukarskim,te powyżej tak jak wcześniej wspomniałem to były ćwiczenia rysowania z pamięci dlatego tez ćwiczyłem w zeszycie w kratkę. :)

Kujaw

#767
Świetne szkice Messmero. Uzywasz tylko ołówka, czy czasem sięgasz po coś innego?

Przy okazji, coś nowego ode mnie, ponownie fantasy.
http://www.digart.pl/zoom/6859833/Lancuchem.html#.Tv2l5FbvZ8E

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

franek

Jak go zobaczyłem to mi się przypomniało "This, is, SPARTA!"


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

 ;D Dobre, nawet bardzo. Masz poczucie humoru Kujaw, to się ceni. Jak mnie najdzie ochota to może sam cos tu wrzucę.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...


Johnny Napalm

Eee... to już było?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Nie widziałem tego. Jestem ciekaw, czy autorka (autorki?) tego wpisu ma/mają świadomość jakiego specyficznego znaczenia może nabrać hasło "Barbary gotują z Jokerem" :D

Messmero

CytatŚwietne szkice Messmero. Uzywasz tylko ołówka, czy czasem sięgasz po coś innego?

Dziękuje kolego Kujaw za pozytywną ocenę,twoja praca jest też świetna wręcz mistrzowska.
Jeżeli chodzi o ołówki którymi szkicuje,używam ołówków automatycznych o miękosci HB i B bo tylko
takie są dostępne w sklepach śieciowych.
Natomiast jeżeli chodzi o ołówki zwykłe tradycyjne to do szkicu używam ołówków 8B,6B,4B.
Przyznam szczerze że najlepiej mi się szkicuje 8B,zresztą to zależy od rysownika którym najlepiej
będzie się mu szkicowało.
Także przy wyborze w sumie ty musisz zdecydować którymi ołówkami będzie ci się dobrze szkicowało,w
większości ołówków miękkich używam do ćieniowania.

Johnny Napalm

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Adriann

Hah:D niezły jest;p

Messmero

Fajna praca Johnny Napalm :) pomysłowa.

Johnny Napalm

Dziękuje Wam dobrzy ludzie za łaskawe opinie. Wasze prace również są bardzo dobre i mi się podobają. Ja swojego Sida Jokera Viciousa zrobiłem na swoim Geniuszu-to tak jakby ktoś pytał.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Joker jako Sid jest genialny. Pasowałby też do Davida Bowiego. :D

http://www.digart.pl/zoom/6914698/Kara.html#.Ty2468jvZ8E

Może być trochę niesmaczne....

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Dziękuję. Na razie przez dłuższy czas nic nie stworzę. Zima mnie dopadła i mam łapę w gipsie. Niby lewą ale i tak ból rezonuje i srać się chcę, za przeproszeniem, nawet jak teraz piszę na klawiaturze używając jednego palca.
Twoja praca Kujaw, jest super, tylko rzeczywiście lekko niestrawna dla mnie, przy dłuższym oglądaniu. Tak w ogóle, to skąd właśnie taki pomysł na obrazek?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...