Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Iron Man 3

Zaczęty przez rocklee, 31 Maj 2012, 09:36:49

Leon Kennedy

Juby ostatnio to u nas norma, a zwłaszcza tutaj nie powinno dziwić... Przynajmniej konsekwentni są :P

CytatPs. W tym jednym ujęciu Guy Pearce wyglądał świetnie, bardzo złowieszczo, pewnie siebie. mam nadzieję, że będzie miał większą rolę niż w paru jego ostatnich filmach - bardzo lubię tego aktora.

Oby! Uwielbiam kolesia :)

LelekPL

Cytat: kelen w 24 Październik  2012, 20:13:17
I tak nie obejrzysz tej wersji więc po co ta drama, dude.

Ja go rozumiem... w tym tempie trzeba się obawiać, że wiele kin może nam nawet nie dać szansy obejrzenia filmu bez dubbingu! Już teraz często nie mam możliwości aby zobaczyć film nie w 3D. Jest to bardzo niepokojący trend

franek

No przestańcie pieprzyć o tym że "dostaniemy jakiś cięższy klimat" że "musi być dramat". Czy naprawdę z każdego superbohatera musimy robić epicką opowieść o życiu na miarę Batmana? Komiksy nie były stworzone po to żeby były mroczne i pokazywały jakie życie jest naprawdę, tylko po to żeby można było uciec od problemów gdzie wszystko jest czarno na białym, jednoznacznie ukazane, bez jakichś szarości. Robienie z każdej historii super-hero tragedii na miarę "Antygony" to przesada ze storny twórców. Rozumiem że dzięki panu Nolanowi taka realistyczna wizja się sprzedaje, ale to zaczyna być nudne że wszyscy doszukują się mroku, dramatu i brutalnie ukazanego świata w komiksach. Nie wiem jak wy ale ja już tym rzygam.


Show Must Go On!!!

Adriann

Mów za siebie.;p
Co prawda trailer nie sprawił na mnie tak dużego wrażenia jak trailer 2ki a przeciwnik nie wydaje się ciekawy jak narazie to i tak myślę że to będzie dobry film..;3

Altair

Dubbing ten sam co w Avengersach. Nie najgorzej.

Mikoto

 Jeśli nie uda mi się dorwać wersji z napisami to chrzanię ten film i poczekam na DVD. Na pewno nie będę im za to płacił. Potem to płaczą, że ludzie wolą z netu filmy ściągać.

Zamiast dawać kasę polskim gwiazdkom, którą i tak pewnie przechlają zainwestowali by i sprowadzili by z Japonii wersję od TV Asashi z japońskim dubbingiem jeśli tak bardzo chcą mieć alternatywę xD . Jakby tak puścić film z japońskim dubbingiem plus angielskie napisy to już nikt by tego nie nazwał filmem dla dzieci :D .

Franek, sroka, ale przypomniała mi się w tym momencie opinia jakiejś babki z Filmwebu, ze po co kręcić dramaty pokazujące szarość życia skoro kina ma służyć rozrywce. Ja tam np. na ciężkim filmie znacznie lepiej się bawię niż na ciepłej kolorowej i grzecznej klusze jakby ktoś pytał :) . Wolę się poekscytować na poważnym filmie i przeżywać go emocjonalnie niż oglądać coś łagodnego, a co za tym idzie - kompletnie wypranego z emocji.

Ale do tematu. Od Iron-mana nie oczekuję mroku. Niech będzie taki sam jak jedynka. Tam było wszystko odpowiednio wyważone. Oczywiście nie obraziłbym się gdyby powstało coś w miarę poważniejszego. Za to czegoś lżejszego niż jedynka już nie chcę.

I zgodzę się. Niech przestaną bawić się w Nolana. Ja chcę, żeby filmy komiksowe były kręcone w takim stylu jak pierwszy Robocop :D !

Nagi Wonrz

http://youtu.be/zqU39D32Bvs
Japoński trailer, parę nowych ujęć.

Nagi Wonrz


Leon Kennedy

Wczoraj było mi dane zobaczyć ostatnie 30-40 minut i muszę przyznać, że było super... z akcją i humorem chyba jeszcze większym niż w poprzedniczkach. Jedno mnie zaskoczyło, a mianowicie brak
Spoiler
Mandaryna, na ekranie był tylko Gay Pearce, który na końcu krzyczy, że to on jest Mandarynem!
[Zamknij]

kelen

... Jak to tylko ostatnie 30-40 minut? :D Spóźniłeś się na jakiś tajny seans, czy widziałeś gdzieś wersję cam?
Ja dziś wybieram się na nocną premierę.

Leon Kennedy

Nie, nie :P W kinie gdzie pracuje był przegląd i dałem radę wejść właśnie na te ostanie 30-40 minut ;)

PS: Z MoS musi być inaczej :)

Nightrain

#56
Cytat: franek w 24 Październik  2012, 21:27:51wszyscy doszukuj? si? mroku, dramatu i brutalnie ukazanego ?wiata w komiksach. Nie wiem jak wy ale ja ju? tym rzygam
Po jednej trylogii... Przypomnij sobie Dark Phoenix.

Ja Downey'em b?d? si? zachwyca? mo?e za tydzie? :P Mo?e... Ale pójd? na pewno! Niestety chyba b?d? musia? wybra? dubbing, bo daj? film tylko w 3D. No jak tu si? skupi? na napisach...  Jak dla mnie to kompletna bzdura, nigdy nie lubi?em 3D, dlatego Marvel ma u mnie ogromnego minusa za to, ?e nawet wyboru nie daj?. Pff, Disneje...

Valar Morghulis

Johnny Napalm

Cytat: franek w 24 Październik  2012, 21:27:51
No przestańcie pieprzyć o tym że "dostaniemy jakiś cięższy klimat" że "musi być dramat".
Ciężko będzie, bo pójdę na 3D. ;) Może i mi się spodoba, kto wie... Weekend już nie długo. :)
CytatRozumiem że dzięki panu Nolanowi taka realistyczna wizja się sprzedaje, ale to zaczyna być nudne że wszyscy doszukują się mroku, dramatu i brutalnie ukazanego świata w komiksach. Nie wiem jak wy ale ja już tym rzygam.
Jaki mrok, dramat i brutalne sceny? To nie Sin City i nawet gdyby cisnęli na maksa, to nic takiego dorosłego im nie wyjdzie. Pogódź się z tym. ;)
Cytat: Adriann w 24 Październik  2012, 21:38:14
Mów za siebie.;p
Ano mówi, i ma do tego prawo, choć się z nim nie zgadzam, to pozwolę mu żyć. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

MEGA SPOILER O MANDARYNIE
Spoiler
Bo Mandarin grany przez Kingsleya to tylko aktor, który robi się na wielkiego lidera, bo za to dostaje pieniądze. Naprawdę, komiczna postać w filmie. PRAWDZIWYM Mandarynem, który pociągał za sznurki od pierwszej części i nakręcał spiralę cybernetycznego terroru poprzez filmiki z Kingsleyem był właśnie Pearce.
[Zamknij]

kelen

Ten film był świetny! Może nie lepszy od jedynki, ale na pewno mu dorównał. Bawiłem się lepiej niż na Avengersach.
Nie wierzcie trailerom! Shane Black genialnie wszystkich nimi zmylił. Myślieliście, że pokazał tam za dużo? Idźcie do kina, mówię wam :D A jeden plot twist jest taki, że w niego nie uwierzycie.