Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Iron Man 3

Zaczęty przez rocklee, 31 Maj 2012, 09:36:49

Leon Kennedy

Nie przepadam za tym aktorem, ale i tak czekam na zwieńczenie trylogii i oby w końcu czarny charakter dostał chodź ciut akcji...

Mikoto

Mnie tam najbardziej cieszy obecno?? zbroi Mark I na plakacie :D . Chcia?bym ponownie zobaczy? j? w akcji, bo najlepsze sceny z jedynki to te z jej udzia?em. Cho? to pewnie ma?o prawdopodobne to chia?bym by Stark jeszcze do niej wróci?. Mandaryn ty?ka nie urywa, ale wygl?d nie jest w tym wypadku istotny. Mam nadziej?, ?e tym razem to b?dzie prawdziwe zagro?enie dla Iron-mana. Taki troch? ,,osobisty''. przeciwnik jak Goblin w pierwszym Spider-manie. Nie popierdó?ka na 5 minut jak Rourke w dwójce :/ .

Juby

Jestem niezwykle zszokowany plakatem IM3! :o

Niemal każdy plakat do filmów Marvel Studios był raczej na poziomie shitu (tylko nieliczne wymykały się na poziom przyzwoitości). Szczególny szajs wypuszczono przy promocji IM2 ale ten teaser poster jest na prawdę bardzo fajny. W końcu nie jest to Iron Man na jakimś niebieskim tle jak w poprzedniej części, tylko coś przedstawia i to coś bardzo klimatycznego.

Altair

Naprawdę ciekawie to wygląda. Mam nadzieję, że Iron Man doczekał się troszkę cięższego klimatu.

Juby

#34
Iron Man 3 Official Trailer (2013) Marvel Movie HD

Trailer wygląda znakomicie. Film nabierze trochę powagi i w końcu Iron Man będzie miał przed sobą jakieś większe wyzwanie. Czekam i jestem ciekaw, czy coś z Marvel Studios może w końcu przebić pierwszego (znakomitego) Iron Mana...

vincent

Jak to stwierdził brat "znowu szału nie będzie".

W trailerze zapomnieli jedynie zakończenia filmu pokazać.

Żal.pl
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

Bardzo fajny trailer, cholernie ciężki, podobny do Tdkr pod tym wzgledem. ;) no i zdalnie sterowana zbroja to tez fajny bajer.

LelekPL

Trailer dobry, ale póki co mnie nie powali? jeszcze.
W kombinacji Shane Black i Downey Jr bardziej licz? na dialogi, których w zwiastunie nie pokazano za du?o... Odno?nie akcji, no to có?, dziej? si? sporo, s? wybuchy, ale mam nadziej?, ?e b?dzie to mia? jakie? prze?o?enie na fabu?? filmu i na dramat. W filmach Marvela w?a?nie cz?sto zapomina si? o tym aspekcie i to co czyni pierwszego Iron Mana nadal ich najlepszym filmem to fakt, ?e znale?li miejsce na powa?ne elementy w fabule i co wa?niejsze wykonali je naprawd? dobrze, zw?aszcza na pocz?tku w jaskini. Licz?, ?e w trójce Mandarin namiesza sporo w ?yciu Tony'go, by? mo?e Pepper b?dzie musia?a mie? si? na baczno?ci...

Ps. W tym jednym uj?ciu Guy Pearce wygl?da? ?wietnie, bardzo z?owieszczo, pewnie siebie. mam nadziej?, ?e b?dzie mia? wi?ksz? rol? ni? w paru jego ostatnich filmach - bardzo lubi? tego aktora.

Post Merge: 23 Październik  2012, 19:47:23

Ps2: Szybkie ol?nienie mnie nasz?o odno?nie przysz?o?ci Iron Mana. Wiele osób mówi, ?e Downey zbli?a si? ku ko?cowi swojej wspó?pracy z Marvelem (co b?dzie olbrzymi? szkod?, bo on w tej chwili jest Tony Starkiem), ale gdyby mieli rebootowa? albo znale?? kogo? innego - Timothy Olyphant

Mikoto

Wspania?y ten trailer ! Tylko po scenie z wybuchaj?cymi zbrojami ju? wiadomo, ze nie b?dzie Mar I ponownie w akcji xD . Pewnie zbroja obróci si? w tym filmie przeciw Tony'emu tak jak by?o w Armored Adventures co sugeruje scena w ?ó?ku z Pepper ( xD ). I nie wiem co tu wi?cej jeszcze napisa?. Po prostu ?wietny trailer. Nie mog? si? doczeka? filmu.

Nagi Wonrz

Cytat: Air Jordan w 23 Październik  2012, 19:44:28
Ps2: Szybkie olśnienie mnie naszło odnośnie przyszłości Iron Mana. Wiele osób mówi, że Downey zbliża się ku końcowi swojej współpracy z Marvelem (co będzie olbrzymią szkodą, bo on w tej chwili jest Tony Starkiem), ale gdyby mieli rebootować albo znaleźć kogoś innego - Timothy Olyphant

Po Hitmanie nie widzę tego gościa gdziekolwiek. Wiem, to tylko jeden film, ale ten twór mi go obrzydził. Trailer pomimo podobieństw do TDKR bardzo mi się podobał, a Ben Kingsley... Mniam. Zbroja vs Stark, wypierdzielenie w powietrze willi (a myślałem, że w trójce będzie Stark Tower), Iron Patriot, "nie mogę spać, bo mam koszmary", fajne motywy, mam tylko nadzieję, że nie będzie takiego mindfucku fabularnego jak w The Dark Knight Rises. A Downey jr. ma zostać, koniec.

Leon Kennedy

Trailer bardzo fajny, jak napisał Juby w końcu trochę powagi dostaniemy :)

CytatW trailerze zapomnieli jedynie zakończenia filmu pokazać.

To nic w porównaniu z trailerem dwójeczki pajęczaka :P

Dezerter

Iron Man 3 będzie dystrybuowany u nas w 2 wersjach (a może i nawet 4) tzn. w wersji oryginalnej z polskimi napisami i z polskim dubbingiem. Parę godzin temu na You Tube pojawił się zdubbingowany zwiastun Iron Man 3 - polski zwiastun #1 [dubbing]

Przy okazji. To jest dubbing SAMEGO zwiastuna. W gotowym dubbingu  dialogi będa brzmiały inaczej.

Przypuszczam, że Disney który to dystrybuuje może pokusić się o 4 wersje dla kin (jak przy Avengers) tzn:
2D napisy
3D napisy
2D dubbing
3D dubbing

Juby


kelen

I tak nie obejrzysz tej wersji więc po co ta drama, dude.

Rado

Żeby zaświrować, że umie obrazki wklejać.