Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Super Power Beat Down! (i podobne...)

Zaczęty przez XIII, 19 Maj 2012, 23:02:42

XIII

http://superpowerbeatdown.com/SPBD.html
Nowa internetowa seria  produkowana przez Bat in the Sun w której mierzą się ikony popkultury i to internauci decydują kto zwycięży. Łatwo się domyślić na kogo oddałem głos.

Johnny Napalm

Mój też poszedł na Batmana, chociaż Wolverine też jest bez zarzutu.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

XIII

Tyle że Wolverine zabił Batmana już  francuskim fanfilmie z Resistance więc dla oryginalności zagłosowałem na batka.

Leon Kennedy



vincent

Fuck me. Ci kolesie są genialni! Świetna walka, tak profesjonalnie nagrana, że nie widać ani grama amatorszczyzny. Brawo!
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Leon Kennedy

Walka świetna, o wiele lepsza niż ich poprzednie starcie. Szkoda tylko, że to takie krótkie, ale jednak z założenia takie to ma być, a szkoda. Co boli to fakt, że znów górą jest Logan, chodź tym razem minimalnie.

LelekPL


XIII

Bez wejścia na link odgadłem o który filmik ci chodzi  ;D

Mr.G

Nieeeeee! Wezwijcie Supermana, niech cofnie bieg ziemi, ten wynik trzeba zmienić!
A tak naprawdę to jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu tego filmiku. Z produkcji na produkcję jest co raz lepiej. Zwolnione tempo lecących batarangów, efekt kule gazowe, przebijanie się przez mury... niech tworzą dalej!

Cytat: Air Jordan w 27 Czerwiec  2012, 18:08:54
Ja tam i tak wolę ten filmik z ich kanału ;)

http://www.youtube.com/watch?v=srnvMmBMICU&feature=plcp

No właśnie nie rozumiem tego filmiku, bo tam podobno powinien być gdzieś jakiś Batmobil...

Adriann

A mi się ich produkcje nie podobają..:( Wszystko wygląda pięknie ale brakuje mi czegoś...nie czuję klimatu Batmana..oglądałem masę ich filmików i ciągle nic.


Rado

Awww shit! Tylko cztery procent różnicy. Nie wczytałem się wcześniej w ten wątek, inaczej bardziej bym się zmobilizował żeby zbierać głosy wśród ludzi. Logan trochę za chudy, ale i tak aktorzy świetni. Generalnie fajna inicjatywa z tym superpowerbeatdown. Darth Vader który przybył po pierścień, heh. W następnym odcinku musi wygrać Lara Croft!

Leon Kennedy


XIII

Tomb Raider jest bardziej kultowy, to nasza narodowa gra sylwestrowa.

Leon Kennedy

Jednak nie moja. Żadnej części nie ukończyłem, sterowanie bardzo mnie wkurzało... Co innego nowy przyszłoroczny Tomb Raider, a na tą chwilę Nathan Drake rządzi :D