Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

fanowskie koszulki ręcznie malowane

Zaczęty przez borewiczhcsc, 07 Marzec 2011, 10:41:12

Nightrain

Cytat: AntyDoctus w 30 Lipiec  2013, 11:29:51dzisiaj co 5 pajac lub inna nastolatka ?asi si? na pseudo mroczny styl
Dzi?ki!
Osobi?cie w zimie nosz? glany dlatego, ?e ?adnie wygl?daj?, ni? ?ebym jakiego? ci??szego metalu s?ucha?... Czarne spodnie to te? niby taki mroczny styl, ale znowu? nie nosz? ich z powodów szczególnego uwielbienia tego rodzaju muzyki, czy przynale?no?ci do danej subkultury. Ogólnie lubi? czarne ubrania, ale nie chodzi tu o pajacowanie jako goth :/ Tym bardziej nie chodzi o lans, chocia? ca?y czas nie pojmuj? jak da si? ''szpanowa?'' na mroczny stajl?
Je?li chodzi o koszulki, to ju? mia?em kilka takich z allegro. Pomijaj?c te, w których teraz chodz?, to by?y one robione metod? DTG, druk cyfrowy. I có?... Nawet stosuj?c si? do zalece? ''drukarni'' po jakim? czasie nadruk si? spiera. Mo?e cena jest bardzo kusz?ca, ale jednak lepsze s? te ''firmowe'' fandomowe koszulki. Osobi?cie wol? te robione metod? folii flex, niestety max mo?na zrobi? 3 kolory i niemo?liwe s? te ''przej?cia'' pomi?dzy barwami. Mimo wszytko jest to troch? trwalsze i obecnie mam 3 koszulki superhero. Symbole - ''eSa'', korpusu zielonych latar? i spajdermena. ''Cz?owieka mo?na zabi?, ale symbol...'' Mo?na powiedzie?, ?e odwrotnie do mojego upodobania - nie mam ?adnej koszulki z Batmanem ;) Mo?e to dlatego, ?e Batman zrobi? si? zbyt popularny po?ród gimbazy, wi?c ju? mnie to jako? nie kr?ci :O To zbyt mainstreamowe.


Valar Morghulis

Johnny Napalm

Dzi?ki za najnowsze wiadomo?ci czym ?yj? gimbaza. Bez tej porcji informacji nie móg?bym ?y?.
CytatNawet stosuj?c si? do zalece? ''drukarni'' po jakim? czasie nadruk si? spiera. Mo?e cena jest bardzo kusz?ca, ale jednak lepsze s? te ''firmowe'' fandomowe koszulki. Osobi?cie wol? te robione metod? folii flex, niestety max mo?na zrobi? 3 kolory i niemo?liwe s? te ''przej?cia'' pomi?dzy barwami.
Hm... to wyj?tkowo s?aba firma, w której wykonujesz swoje koszulki. Tak szybko si? spieraj? i nie ma przej?? tonalnych? Troch? dziwne. Sam, gdy robi?em swoj?, pyta?em babeczki czy to chocia? przetrwa z pi?? pra?, a ona si? ?mia?a. Teraz wiem dlaczego, bo nie by?o powodu mie? takiego obawy, ?e co? si? spierz?. Pior? w pralce i koszulencje pra?y si? ju? dobrze kilkana?cie razy i nie ma na nich najmniejszego uszczerbku. U mnie by? to nadruk na folii, któr? wprasowano w koszulk?. I si? trzyma. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...