Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman i Graffiti

Zaczęty przez t_100, 04 Sierpień 2014, 08:18:15

t_100

Witam wszystkich,

z tego co widzę chyba będę pierwszym, który zamieszcza tego typu obrazki na tutejszym forum.

Pod koniec podstawówki i na początku liceum malowałem graffiti. Mimo, że obecnie już tego nie robię to nadal zdarza mi się rysnąć coś na kartce. Ponieważ od ponad 2 lat odżyła we mnie pamięć i zamiłowanie do postaci Batmana, stał się on wątkiem, który kilka razy użyłem w moich projektach.

Każdy z graffów rysowany jest żelopisami/cienkopisami/markerami zawsze na kartce A4.

Zachęcam do obejrzenia moich prac oraz ich oceny.

Pozdrawiam!


Batman




Split Person




Who Am I





Post Merge: 04 Sierpień  2014, 08:18:54

I jeszcze jedno:

Dark Knight


Bless

Swietne, swietne i jeszcze raz swietne :) masz talent

Johnny Napalm

Wspaniałe! Czy twoje graffy na murach/ścianach nadal gdzieś istnieją czy zostały już zamalowane? Wrzuć je tutaj nawet jak nie są związane z Batmanem. Fajnie by było je zobaczyć. :-X
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

t_100

Niestety, mam tylko 1 skan z czasów kiedy stawałem przy murze. Jak widać, nieco rozwinąłem styl od tamtej pory:



Poza tym 2 fotki wywołane, ale nie mam przy sobie skanera aby je wrzucić. Obecnie żaden z graffów już nie istnieje na ścianie.
Większość projektów jakie mam nigdy nie przeniosłem na mur.

Dla nadrobienia umieszczam graffiti namalowane w mojej mieścinie przez kolegę, jednego z najlepszych writerów malujących twarze/charaktery w kraju.


Johnny Napalm

Wspaniałe. Macie talent! Światłocienie na Batmanie wyglądają rewelacyjnie. Stworzenie takiej postaci musiało na pewno zająć sporo czasu. Tym bardziej szacun.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...